Nova rubrika 'Preporuke'
U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.
Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama
SAMO VRHUNSKE PROGNOZE
Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.
Ukupno (autorizirane prognoze)
Prihod: | 873.36 na 2368 prognoza |
---|---|
ROI: | + 6.8% |
Po mjesecima
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2021/11 | 1 | 1 | 4.50 | + 90.0 |
2021/10 | 1 | 1 | 3.10 | + 62.0 |
2021/09 | 1 | 1 | 2.55 | + 51.0 |
2021/08 | 1 | 1 | 4.10 | + 82.0 |
2021/05 | 3 | 1 | -5.10 | -25.5 |
2021/04 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2021/03 | 4 | 1 | -10.95 | -54.8 |
2021/02 | 5 | 2 | -6.35 | -25.4 |
2021/01 | 8 | 6 (1) | 7.70 | + 21.4 |
2020/12 | 3 | 3 | 11.90 | + 79.3 |
2020/11 | 11 | 4 | -19.15 | -34.8 |
2020/10 | 24 | 10 | -30.85 | -26.4 |
2020/09 | 27 | 17 (1) | 12.00 | + 8.9 |
2020/08 | 16 | 12 (1) | 20.31 | + 27.4 |
2020/07 | 15 | 8 | -2.05 | -2.9 |
2020/06 | 22 | 11 (1) | -11.70 | -11.5 |
2020/05 | 3 | 3 | 10.57 | + 66.1 |
2020/03 | 5 | 4 (1) | 5.80 | + 23.2 |
2020/02 | 18 | 11 | 21.90 | + 24.9 |
2020/01 | 22 | 10 | -12.95 | -12.6 |
2019/12 | 33 | 21 | 37.28 | + 25.9 |
2019/11 | 52 | 28 (1) | -2.49 | -1.1 |
2019/10 | 56 | 34 | 22.00 | + 8.1 |
2019/09 | 35 | 17 | -23.70 | -13.8 |
2019/08 | 21 | 15 | 26.30 | + 26.0 |
2019/07 | 24 | 13 | -1.45 | -1.3 |
2019/06 | 32 | 18 (2) | -6.71 | -4.4 |
2019/05 | 39 | 21 (2) | -11.02 | -5.7 |
2019/04 | 30 | 17 (1) | 1.03 | + 0.7 |
2019/03 | 36 | 16 (2) | -44.22 | -25.0 |
2019/02 | 34 | 19 (1) | 0.25 | + 0.1 |
2019/01 | 40 | 17 (1) | -49.38 | -25.2 |
2018/12 | 74 | 52 (3) | 81.19 | + 22.7 |
2018/11 | 84 | 48 (1) | 19.61 | + 4.6 |
2018/10 | 68 | 39 (3) | 5.25 | + 1.6 |
2018/09 | 44 | 28 (3) | 23.05 | + 10.6 |
2018/08 | 37 | 20 (3) | -12.90 | -7.0 |
2018/07 | 17 | 12 | 21.88 | + 29.2 |
2018/06 | 31 | 21 | 36.95 | + 23.5 |
2018/05 | 42 | 24 | 9.79 | + 4.7 |
2018/04 | 43 | 25 | 12.45 | + 5.9 |
2018/03 | 32 | 15 | -26.35 | -15.5 |
2018/02 | 40 | 22 (2) | -6.20 | -3.1 |
2018/01 | 33 | 21 | 28.85 | + 17.0 |
2017/12 | 40 | 20 | -18.35 | -7.8 |
2017/11 | 47 | 29 (2) | 25.36 | + 10.1 |
2017/10 | 52 | 31 | 19.05 | + 6.9 |
2017/09 | 91 | 54 (1) | 20.10 | + 4.1 |
2017/08 | 54 | 26 (1) | -25.25 | -8.3 |
2017/07 | 107 | 63 | 22.79 | + 3.6 |
2017/06 | 49 | 34 (2) | 66.58 | + 21.7 |
2017/05 | 50 | 28 | -9.95 | -3.1 |
2017/04 | 56 | 34 (2) | 45.40 | + 11.4 |
2017/03 | 64 | 43 (2) | 77.40 | + 18.6 |
2017/02 | 48 | 31 (1) | 49.95 | + 15.8 |
2017/01 | 50 | 32 (1) | 62.55 | + 16.0 |
2016/12 | 46 | 25 (1) | 0.35 | + 0.1 |
2016/11 | 66 | 42 (1) | 95.95 | + 21.3 |
2016/10 | 93 | 63 (1) | 111.65 | + 22.8 |
2016/09 | 87 | 46 | -17.80 | -4.1 |
2016/08 | 75 | 51 (1) | 91.00 | + 23.3 |
2016/07 | 74 | 47 | 67.09 | + 16.7 |
2016/06 | 51 | 31 | 47.70 | + 17.2 |
- Alžir 1. liga Ponedjeljak
-
- D´alger - Kabylie (20:00)
- Argentina 1. liga Ž Ponedjeljak
- Argentina 3. liga Ponedjeljak
-
- Fenix (ARG) - Colegiales (20:30)
- Argentina 4. liga Ponedjeljak
-
- Berazategui - Leandro N. Alem (20:30)
- Argentina 5. liga Ponedjeljak
- Aruba 1. liga Ponedjeljak
-
- Caiquetio - Cdra (uto 1:00)
- Caiquetio - Cdra (uto 1:00)
- Sport Boys (ARU) - Caravel (uto 3:00)
- Sport Boys (ARU) - Caravel (uto 3:00)
- Australija Victoria liga Ponedjeljak
-
- Oakleigh Cannons - Moreland City (11:45)
- Azerbejdžan 1. liga Ponedjeljak
-
- Sabail - Gabala (17:00)
- Å kotska 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Rangers - Celtic (13:00)
- Brazil 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Botafogo - Corinthians (21:30)
- Cruzeiro - Palmeiras (uto 0:00)
- America Mineiro - Flamengo (uto 2:00)
- Brazil 2. liga Ponedjeljak
-
- Ceara - CRB (uto 0:00)
- Ponte Preta - Amazonas (uto 1:00)
- Santos - Guarani (uto 2:00)
- Brazil 2. liga Ž Ponedjeljak
-
- Vf4 W - Recanto W (20:00)
- Brazil 3. liga Ponedjeljak
-
- Sao Bernardo - Ferroviario (uto 1:00)
- Londrina - CSA (uto 1:00)
- Brazil 3. liga Ž Ponedjeljak
-
- Sobradinho - Acao (20:00)
- Tiradentes - Paysandu Pa (21:00)
- Brazil 4. liga Ponedjeljak
-
- Aguia De Maraba - Fluminense-Pi (uto 1:00)
- Brazil Catarinense U20 Ponedjeljak
-
- Chapecoense - Barra Fc (20:00)
- Brazil Matogrossense 2 Ponedjeljak
-
- Operario Fc - Atletico Mt (uto 1:00)
- Čile 2. liga Ponedjeljak
-
- La Serena - San Marcos De Arica (uto 0:00)
- Barnechea - Magallanes (uto 2:30)
- Čile 3. liga Ponedjeljak
-
- Lautaro - D. Puerto Montt (20:00)
- Egipat 1. liga Ponedjeljak
-
- Pyramids - Future Fc (18:00)
- El Gaish - El-Masry (18:00)
- Ekvador 1. liga Ponedjeljak
-
- Dep. Tecnico Univ. - Imbabura Sporting Club (uto 2:00)
- Engleska 1. liga Ponedjeljak
- Engleska 2. liga U21 Ponedjeljak
-
- Sheffield Utd - Crewe (13:00)
- Engleska 7. liga Jug Ponedjeljak
-
- Afc Totton - Salisbury City (16:00)
- Estonija 2. liga Ponedjeljak
-
- Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 (18:00)
- Francuska 1. liga Ponedjeljak
-
- Lille - Lyon (21:00)
- Gana 1. liga Ponedjeljak
-
- Accra Lions - Aduana Stars (17:00)
- Iran 1. liga Ponedjeljak
-
- Peykan - Aluminium Arak (15:30)
- Sepahan - Esteghal Khuzestan (16:40)
- Nassaji Mazandaran - Persepolis (16:45)
- Foolad Khuzestan - Tractor (18:00)
- Sanat Naft Abadan - Mes Rafsanjan (18:00)
- Malavan Bandar Anzali - Sorkhpooshan Pakdasht (18:00)
- Esteghlal Teheran - Zobahan (19:00)
- Irska 1. liga Ponedjeljak
-
- Drogheda United - Dundalk (14:00)
- Shamrock Rovers - Waterford United (18:00)
- Bohemians - Galway United (18:00)
- Sligo Rovers - St. Patricks (18:00)
- Derry City - Shelbourne (20:45)
- Irska 2. liga Ponedjeljak
-
- Cork City - Wexford Youths (18:00)
- Bray Wanderers - Finn Harps (18:00)
- UCD - Cobh Ramblers (18:00)
- Longford Town - Kerry (18:00)
- Treaty United - Athlone Town (18:00)
- Island 1. liga Ponedjeljak
-
- Breidablik - Valur Reykjavik (21:15)
- Island 1. liga Ponedjeljak
-
- Breidablik - Valur Reykjavik (21:15)
- Italija 1. liga Ponedjeljak
-
- Salernitana - Atalanta (18:00)
- Udinese - Napoli (20:45)
- Italija 1. liga U19 Ponedjeljak
-
- Empoli - Sassuolo (13:00)
- Lecce - Milan (15:00)
- Torino - Sampdoria (17:00)
- Italija 2. liga Ž Ponedjeljak
-
- Pavia - Parma (20:30)
- Japan 1. liga Ponedjeljak
-
- Urawa - Yokohama F. Marinos (10:00)
- Japan 2. liga Ponedjeljak
-
- Jef United Chiba - Yokohama FC (12:00)
- Japan 3. liga Ponedjeljak
-
- Gifu - Kitakyushu (12:00)
- Kenija 1. liga Ponedjeljak
-
- Tusker - Nzoia Sugar (14:00)
- Kolumbija 2. liga Ponedjeljak
-
- Atletico FC - Boca Juniors (COL) (22:00)
- Inter Palmira - Huila (23:00)
- Llaneros - Real San Andres (uto 2:00)
- Quindio - Cucuta (uto 2:30)
- Kongo 1. liga Ponedjeljak
-
- As Bng - Juk (16:00)
- Js Talangai - Inter Club (19:00)
- Latvija 1. liga Ponedjeljak
-
- Liepajas Metalurgs - Metta (15:00)
- Mađarska 2. liga Ponedjeljak
-
- Honved Budimpešta - Vasas (20:00)
- Mali 1. liga Ponedjeljak
-
- Foot Elite - Stade Malien (18:30)
- Koro - Co Bamako (20:30)
- Mozambik 1. liga Ponedjeljak
- Niger 1. liga Ponedjeljak
-
- Us Gendarmerie - Renaissance (17:30)
- Nigerija 1. liga Ponedjeljak
-
- Remo Stars - Rivers United (17:00)
- Nigerija 2. liga Ponedjeljak
-
- Ekiti United - Coal City (16:00)
- Nizozemska 1. liga Ponedjeljak
-
- Excelsior - NEC Nijmegen (20:00)
- NjemaÄka Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Ponedjeljak
-
- Dudenhofen - Eintracht Trier (19:00)
- Njemačka 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Nurnberg - Leipzig (19:30)
- Norveška 3. liga Skupina 1 Ponedjeljak
-
- Flekkeroy - Viking 2 (18:00)
- Norveška 4. liga Skupina 1 Ponedjeljak
-
- Djerv 1919 - Haugesund 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 1 Ponedjeljak
-
- Djerv 1919 - Haugesund 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 2 Ponedjeljak
-
- Sandefjord 2 - Sandnes Ulf 2 (16:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Ponedjeljak
-
- Ullern - Sarpsborg FK 2 (19:00)
- Assiden - KFUM Oslo 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 3 Ponedjeljak
-
- Ullern - Sarpsborg FK 2 (19:00)
- Assiden - KFUM Oslo 2 (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 4 Ponedjeljak
-
- Stromsgodset 2 - Mosjoen (15:00)
- Norveška 4. liga Skupina 5 Ponedjeljak
-
- Skedsmo - Kristiansund 2 (18:00)
- Molde 2 - Spjelkavik (19:00)
- Norveška 4. liga Skupina 6 Ponedjeljak
-
- Ham-Kam 2 - Elverum (18:00)
- Paragvaj 2. liga Ponedjeljak
-
- Resistencia - Carapegua (23:15)
- Encarnacion Fc - Guairena (uto 1:30)
- Peru 1. liga Ponedjeljak
-
- Grau - Sport Huancayo (21:30)
- Peru 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Fbc Melgar - Killas (17:30)
- Peru 2. liga Ponedjeljak
-
- U.San Martin - Deportivo Coopsol (19:45)
- Llacuabamba - Juan Pablo Ii (22:30)
- Poljska 1. liga Ponedjeljak
- Poljska 2. liga Ponedjeljak
- Poljska 3. liga Ponedjeljak
-
- Gks Jastrzebie - Chojniczanka (18:15)
- Portugal 2. liga Ponedjeljak
-
- Avs - Mafra (21:15)
- Rusija 1. liga Ponedjeljak
-
- Ural - Baltika (14:45)
- Fakel Voronezh - Zenit (17:00)
- CSKA Moskva - Rubin Kazan (19:30)
- Lokomotiv Moskva - Rostov (19:30)
- Saudijska Arabija 1. liga Ponedjeljak
-
- Al-Ahli S.A. - Al Hilal (SA) (20:00)
- Saudijska Arabija 2. liga Ponedjeljak
-
- Al Adalh - Al Bukayriyah (17:55)
- Al Jabalain - Al Ain (18:30)
- Ohod - Al Qadisiyah (19:50)
- Siera Leone 1. liga Ponedjeljak
-
- Real Republicans - Slifa (18:30)
- Somalija 1. liga Ponedjeljak
-
- Midnimo - Jeenyo (14:30)
- Švedska 1. liga Ponedjeljak
-
- GAIS - Goteborg IFK (19:10)
- Švedska 2. liga Ponedjeljak
-
- Varbergs Bois Fc - Trelleborgs (19:00)
- Tanzanija 1. liga Ponedjeljak
-
- Ihefu - Namungo Fc (13:00)
- Mtibwa Sugar Fc - Azam (15:00)
- Simba - Tabora United (17:15)
- Coastal Union Fc - Tanzania Prisons (19:30)
- Tunis 2. liga Ponedjeljak
-
- Co Medenine - Chebba (16:00)
- Turska 1. liga Ponedjeljak
-
- Konyaspor - Fenerbahče (19:00)
- Antalyaspor - Pendikspor (19:00)
- UAE 1. liga Ponedjeljak
-
- Ittihad Kalba - Emirates Club (16:05)
- Khorfakkan - Al Ain UAE (16:05)
- Al Shabab UAE - Al Sharjah (18:45)
- Al Bataeh - Al Wasl (18:45)
- Ukrajina 1. liga Ponedjeljak
-
- Dnipro 1 - Kryvbas (12:00)
- Veres Rivne - Minaj (17:00)
- Uzbekistan 1. liga Ponedjeljak
-
- Qizilqum - Neftchi Fargona (15:00)
- Pakhtakor - Metallurg Bekabad (15:00)
- Vijetnam 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Ho Chi Minh - Ho Chi Minh 2 (11:00)
- Thai Nguyen - Son La (11:00)
- Albanija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Teuta - Vllaznia (19:00)
- Argentina 1. liga M Ponedjeljak
-
- Independiente De Oliva - Union De Santa Fe (uto 2:00)
- Zarate - Argentino Junin (uto 2:00)
- Ciclista Olimpico De La Banda - San Martin Corrientes (uto 3:00)
- Češka 1. liga M Ponedjeljak
-
- CEZ Nymburk - NH Ostrava (19:00)
- Bjelorusija 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Tsmoki Minsk - Horizont Minsk (16:45)
- Bolivija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Kinwa - Cbp Sucre (uto 1:00)
- Leones De Potosi - Can Oruro (uto 2:30)
- Brazil 1. liga M Ponedjeljak
-
- Paulistano - Franca (uto 0:00)
- Sao Paulo - Minas Mg (uto 1:00)
- Hrvatska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Zabok - Cibona (19:30)
- Dinamo Zagreb - Cedevita Junior (20:45)
- Island 1. liga Ž Ponedjeljak
-
- Grindavik - Njardvik (21:15)
- Italija 2. liga M Ponedjeljak
-
- Verona - Urania Milano (20:30)
- Trapani - Piacenza (20:30)
- Sebastiani Rieti - Rimini (21:00)
- Izrael 2. liga M Ponedjeljak
-
- Maccabi Raanana - Ironi Naharya (19:15)
- Kazahstan 1. liga M Ponedjeljak
-
- Atyrau - Tobol Kostanay (16:00)
- Kina 1. liga M Ponedjeljak
- Kineski Tajpei T1 liga M Ponedjeljak
- Kolumbija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Toros Del Valle - Caribbean Storm Islands (21:10)
- Bucaros - Corsarios Cartagena (uto 2:40)
- Litva 1. liga M Ponedjeljak
-
- Lietkabelis - Nevezis (17:15)
- Lietkabelis - Nevezis (17:50)
- Mađarska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Alba Fehervar - Szolnoki Olaj (18:00)
- Nka Pecs - Honved (18:00)
- Szolnoki Olaj - Alba Fehervar (18:00)
- NBA liga M Ponedjeljak
-
- New York - Indiana (uto 1:30)
- Denver - Minnesota (uto 4:00)
- Paragvaj 1. liga M Ponedjeljak
-
- Libertad Paraguay - Olimpia (uto 1:30)
- Felix Perez Cardozo - Dep. San Jose (uto 1:30)
- Ciudad Nueva - Sol De America (uto 2:30)
- Portoriko 1. liga M Ponedjeljak
-
- Mets De Guaynabo - Vaqueros de Bayamon (uto 2:00)
- Gigantes De Carolina - Aguada Santeros (uto 2:00)
- Rusija 1. liga M Ponedjeljak
-
- Temp Sumz Revda - Zenit 2 (15:00)
- Turska 1. liga M Ponedjeljak
-
- Efes Pilsen - Bursaspor (17:00)
- Turska 3. liga M Ponedjeljak
-
- Konya Bbsk - Nazilli (17:00)
- Urugvaj 1. liga M Ponedjeljak
-
- Nacional - Cordon (uto 0:00)
- Penarol - Trouiville (uto 2:30)
- Venecuela 1. liga M Ponedjeljak
-
- Pioneros - Toros De Aragua (uto 0:30)
- Piratas De La Guaira - Marinos (uto 0:45)
- Heroes De Falcon - Centauros (uto 1:00)
- Diablos - Guaiqueries (uto 1:30)
- VTB liga M Ponedjeljak
-
- UNICS Kazan - Lokomotiv Kuban (18:00)
- WASL M Ponedjeljak
-
- Kuwait Sc - Al Manama (17:00)
- Al Manama - Kuwait Sc (19:00)
- Argentina 2. liga Utorak
- Argentina 5. liga Utorak
- Argentina liga rezervi Utorak
-
- Banfield 2 - San Lorenzo 2 (20:00)
- Belgrano 2 - Racing Club de Avellaneda 2 (20:00)
- Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 (20:00)
- Sarmiento Junin 2 - Estudiantes La Plata 2 (20:00)
- Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 (sri 0:00)
- Armenija 1. liga Utorak
-
- West Armenia - Urartu (14:00)
- Ararat Armenia - BKMA (17:00)
- Aruba 1. liga Utorak
-
- La Fama - Real Koyari (sri 2:00)
- La Fama - Real Koyari (sri 2:00)
- Australija NPL NSW 2. liga Utorak
-
- Nepean - Hakoah Sydney (12:00)
- Austrija 3. liga Centar Utorak
-
- Weiz - Weindorf St. Anna (19:00)
- Austrija 4. liga Steiermark Utorak
-
- Sv Wildon - Heiligenkreuz (19:00)
- Weinland Gamlitz - Tillmitsch (19:00)
- Sv Frauental - Koflach (19:00)
- Fehring - Kalsdorf (19:00)
- Union Gnas - Furstenfeld (19:00)
- Ilzer - Stadtwerke Bruck/mur (19:00)
- Lafnitz 2 - Hohenhaus Schladming (19:00)
- Hartberg (am) - Lebring (19:00)
- Å panjolska 5. liga Skupina 13 Utorak
-
- Muleno - Pulpileno (20:30)
- Češka reg. liga Jihocesky KP Utorak
-
- Rudolfov - Hluboka Nad Vltavou (17:30)
- Brazil 1. liga Ž Utorak
-
- Fluminense - Kindermann (20:00)
- Brazil 2. liga Utorak
-
- Botafogo SP - Mirassol (sri 2:00)
- Brazil 3. liga Ž Utorak
-
- Botafogo Pb - Uniao Rn (20:00)
- Brazil 4. liga Utorak
-
- Audax Rio Rj - Democrata SL (20:30)
- Brazil Catarinense U20 Utorak
-
- Inter De Lages - Criciuma (20:00)
- Brazil Matogrossense 2 Utorak
-
- Paulistano Fc - Rondonopolis Ec (sri 0:30)
- Brazil Paranaense U20 Utorak
-
- Aa Iguacu - Campo Mourao (20:30)
- Brazil Roraimense Utorak
-
- Progresso - Sao Raimundo Rr (sri 1:00)
- Monte Roraima - Atl. Roraima (sri 3:00)
- Cipar 1. liga Utorak
-
- Othellos Athienou - Doxa (18:00)
- Karmiotissa Polemidion - Nea Salamis (18:00)
- Achnas - AEL Limassol (18:00)
- Copa Sudamericana Utorak
-
- Racing Montevideo - Argentinos Juniors (sri 0:00)
- Nacional Asuncion - Corinthians (sri 0:00)
- Cesar Vallejo - Ind. Medelin (sri 2:00)
- Alianza - Cruzeiro (sri 2:30)
- Ameliano - Danubio (sri 2:30)
- Always Ready - Defensa Y Justicia (sri 4:00)
- DR Kongo 1. liga Utorak
-
- Us Panda - Groupe Bazano (13:30)
- Simba DR - Blessing (15:30)
- Egipat 1. liga Utorak
-
- Al Ahly - Al Ittihad (EGY) (18:00)
- Egipat 2. liga Skupina A Utorak
-
- Al-Sekka - Petrojet (15:30)
- Ekvador 2. liga Utorak
-
- Leones Del Norte - Ind. Juniors (22:00)
- Manta - San Antonio (ECU) (sri 2:00)
- Engleska 1. liga U18 Utorak
-
- Southampton - Chelsea (12:00)
- Crystal Palace - West Ham (13:00)
- Sunderland - Blackburn (18:30)
- Middlesbrough - Newcastle (19:00)
- Engleska 2. liga U21 Utorak
-
- QPR - Barnsley (14:00)
- Bristol City - Charlton (14:00)
- Peterborough - Coventry (14:30)
- Colchester - Watford (20:00)
- Finska kup Utorak
-
- Ppj - Japs 2 (19:05)
- Gvineja 1. liga Utorak
-
- Hafia - Milo Fc (18:00)
- Hong Kong 1. liga Utorak
-
- Tai Po - Hong Kong (13:45)
- Južna Afrika 1. liga Utorak
-
- Supersport United - Sekhukhune (19:30)
- Kaizer Chiefs - Galaxy (RSA) (19:30)
- Cape Town - Moroka Swallows (19:30)
- Royal Am - Cape Town Spurs (19:30)
- Kanada kup Utorak
-
- Forge - Cf Montreal (17:00)
- Kenija 1. liga Utorak
-
- Nairobi City - Ulinzi Stars (11:00)
- Posta Rangers - Talanta Fc (14:00)
- Kostarika 1. liga Utorak
-
- San Carlos - Deportivo Saprissa (sri 3:00)
- Liberia Mia - Grecia (sri 4:00)
- Latvija 1. liga Utorak
-
- Grobina - BFC Daugava (16:30)
- Tukums 2000/tss - Jelgava (17:00)
- Libija 1. liga Utorak
-
- Al-Khmes - Al Ittihad Misurata (17:00)
- Abu Salim - Al Madina (17:00)
- Olympic Azzaweya - Al-Ittihad (LIB) (17:00)
- Al Malaab El Libby - Al Bashaer (17:00)
- Liga prvaka Utorak
- Malta kup Utorak
-
- Floriana - Gzira (19:00)
- Maroko 1. liga Utorak
-
- Berkane - Moghreb Tetouan (21:00)
- Mianmar Liga kup Utorak
-
- Chinland - Mahar United (11:30)
- University - Shwe Pyi Thar (11:30)
- Niger 1. liga Utorak
-
- Akokana - Olympic Niamey (17:15)
- Jangorzo - Sahel (17:15)
- Urana - Liberte (17:15)
- NjemaÄka 2. liga Utorak
-
- Osnabruck - Schalke 04 (18:30)
- NjemaÄka Oberliga Bremen Utorak
-
- Werder Bremen (A) - Oberneuland (19:00)
- NjemaÄka Reg. Zapad Utorak
- Oman 1. liga Utorak
-
- Al Nasr (OMAN) - Al Wehda (OMA) (16:00)
- Bahla - Al Seeb (18:20)
- Peru 2. liga Utorak
-
- Santos Fc (PER) - Comerciantes (20:00)
- Ada Jaen - San Marcos (22:30)
- Saudijska Arabija 2. liga Utorak
-
- Hajer - Al Kholood (17:55)
- Jeddah - Al Faisaly (18:20)
- Al Najma - Al Safa (18:20)
- Sejšeli 1. liga Utorak
-
- La Passe - Anse Reunion (13:00)
- Siera Leone 1. liga Utorak
-
- Old Edwardians - Ports Authority (18:30)
- Somalija 1. liga Utorak
-
- Gaadiidka - Horseed (14:30)
- Švedska 2. liga Utorak
-
- Orgryte - Helsingborg (19:00)
- Turkmenistan 1. liga Utorak
-
- Asgabat - Sagadam (14:00)
- Turska kup Utorak
-
- Bešiktaš - Ankaragucu (19:30)
- UAE 1. liga Utorak
-
- Al-Wahda - Al Nasr UAE (18:45)
- Uganda 1. liga Utorak
-
- Maroons - Arua Hill (15:00)
- Mbarara City - Ura Sc (15:00)
- Gadaffi - Maroons (15:00)
- Kampala City - Updf (18:00)
- Uzbekistan 1. liga Utorak
-
- AGMK - Nasaf Qarshi (15:00)
- Din. Samarkand - Olympic (UZB) (15:00)
- Vijetnam 1. liga Ž Utorak
-
- Ha Noi 2 - Ha Noi (11:00)
- Tks Viet Nam - Phong Phu Ha Nam (11:00)
- ABA liga M Utorak
-
- Budućnost - Partizan (18:00)
- Mega Bemax - Crvena zvezda (20:00)
- Austrija 1. liga M Utorak
-
- UBSC Graz - Klosterneuburg (19:00)
- Oberwart - Arkadia Traiskirchen (20:15)
- Å vicarska 1. liga M Utorak
-
- Massagno - Fribourg (18:45)
- Češka 1. liga M Utorak
-
- Decin - Usti Nad Labem (18:00)
- BAL M Utorak
-
- Monastir - Rivers Hoopers (18:00)
- A.p.r. - Douane (21:00)
- Brazil 1. liga M Utorak
-
- Cearense - Flamengo (sri 0:30)
- Bauru - Vasco Da Gama (sri 0:30)
- Brazil 1. liga Ž Utorak
-
- Ponta Grossa - Sao Jose (sri 0:30)
- Bugarska 1. liga M Utorak
-
- Rilski Sportist - Spartak Pleven (18:00)
- Estonija 1. liga M Utorak
-
- Tartu Ulikool - Parnu (18:00)
- Euroliga M Utorak
-
- Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv (20:15)
- Francuska 1. liga U21 M Utorak
-
- Paris - Roanne (15:00)
- Lyon - Gravelines (15:30)
- Iran 1. liga M Utorak
-
- Tabiat - Zobahan Isfahan (14:30)
- Island 1. liga Ž Utorak
-
- Tindastoll - Athena (21:15)
- Island 1. liga M Utorak
-
- Valur Reykjavik - Njardvik (21:15)
- Italija 2. liga M Utorak
-
- Cantu - Cividale (20:30)
- Fortitudo Bologna - Treviglio (20:30)
- Forli - Vigevano (20:30)
- Torino - Trieste (20:30)
- Udine - Juvi Cremona (20:30)
- Izrael 2. liga M Utorak
-
- Maccabi Maale Adumim - Maccabi Haifa (18:00)
- Safed - Ramat Hasharon (18:30)
- Kina 1. liga M Utorak
- Kineski Tajpei P.Liga+ M Utorak
-
- Fubon Braves - New Taipei Kings (13:00)
- Kineski Tajpei T1 liga M Utorak
- Kolumbija 1. liga M Utorak
-
- Titanes De Barranquilla - Cimarrones del Choco (sri 0:35)
- Toros Del Valle - Caribbean Storm Islands (sri 2:40)
- Libanon 1.liga M Utorak
-
- Beirut Club - Sagesse (16:45)
- Mađarska 1. liga M Utorak
-
- Soproni - Debreceni Egyetem (18:00)
- MaÄ‘arska 1. liga Ž Utorak
-
- Miskolc - Uni Gyor (18:00)
- Makedonija 1. liga M Utorak
-
- MZT Skopje Aerodrom - Tft Skopje (19:00)
- Meksiko Cibacopa M Utorak
-
- Astros - Zonkeys De Tijuana (sri 4:15)
- Meksiko Cibacopa M Utorak
-
- Angeles Cdmx - Ostioneros De Guaymas (sri 4:00)
- Astros - Zonkeys De Tijuana (sri 4:15)
- NBA liga M Utorak
-
- Boston - Cleveland (sri 1:00)
- Oklahoma City - Dallas (sri 3:30)
- Nizozemska 1. liga Ž Utorak
-
- Triple Threat - Grasshoppers (20:00)
- NjemaÄka 2. liga M Utorak
-
- Trier - Munster (19:30)
- Hagen - Kirchheim (19:30)
- Novi Zeland 1. liga M Utorak
-
- Whai - Otago Nuggets (sri 9:30)
- Portoriko 1. liga M Utorak
-
- Piratas Quebradillas - Leones De Ponce (sri 2:00)
- Indios De Mayaguez - Capitanes De Arecibo (sri 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Utorak
-
- Municipal Galati - Craiova (15:00)
- Temišvar - Valcea (17:00)
- Oradea - Voluntari (18:00)
- Rusija 1. liga M Utorak
-
- Khimki - Dynamo Vladivostok (18:00)
- SlovaÄka 1. liga M Utorak
-
- Komarno - Levice (SVK) (18:00)
- Spisska Nova Ves - Prievidza (18:00)
- Slovenija 1. liga M Utorak
-
- LTH Castings - Krka (18:30)
- Cedevita Olimpija - Šentjur (20:30)
- Srbija 1. liga Ž Utorak
-
- Mega Mis - Crvena Zvezda (16:00)
- Venecuela 1. liga M Utorak
-
- Frontinos - Llaneros (sri 0:30)
- Pioneros - Trotamundas (sri 0:30)
- Brillantes - Broncos (sri 1:00)
- Gladiadores - Spartans (sri 1:00)
- Panteras - Cocodrilos (sri 1:00)
- VTB liga M Utorak
-
- Zenit - CSKA Moskva (18:15)
- Francuska 1. liga Ž Utorak
-
- Toulon - Plan de Cuques (20:00)
- Makedonija 1. liga Ž Utorak
-
- Zrk Skopje - Kumanovo (19:00)
- NorveÅ¡ka 1. liga Ž Utorak
-
- Storhamar - Sola (18:15)
- Rumunjska 1. liga Ž Utorak
-
- Corona Brasov - Csm Bistrita (15:00)
- Rusija 1. liga M Utorak
-
- Krasnodar - Sungul (18:00)
- Slovenija 1. liga Ž Utorak
-
- Krim - Celje (17:30)
- Veplas Velenje - Aklimat Ptuj (19:30)
- Srbija 1. liga M Utorak
-
- Obilić - Crvena zvezda (18:00)
- Švedska 1. liga Ž Utorak
-
- Skara - Savehof (19:00)
- PVF liga Ž Utorak
-
- San Diego Mojo - Columbus Fury (sri 4:00)
- Albanija 1. liga Srijeda
-
- Tirana - Vllaznia (15:00)
- Erzeni - Teuta (15:00)
- Dinamo Tirana - Egnatia Rrogozhine (16:00)
- Tirana - Vllaznia (16:00)
- Skenderbeu Korce - Laci (16:00)
- Kukesi - Partizani Tirana (16:00)
- Erzeni - Teuta (16:00)
- Albanija 2. liga Srijeda
-
- Bylis - Af Elbasani (15:00)
- Besa - Flamurtari (16:00)
- Kastrioti - Korabi Peshkopi (16:00)
- Tomori Berat - Lushnja (16:00)
- Burreli - Apolonia Fier (16:00)
- Luzi - Vora (16:00)
- Angola 1. liga Srijeda
-
- Santa Rita - Wiliete (16:00)
- Cd Lunda Sul - Interclube (16:00)
- Sao Salvador - Huila (16:00)
- Uniao De Malanje - Kabuscorp (16:00)
- Petroleos Do Lobito - Recreativo Do Libolo (16:30)
- Petro De Luanda - Sporting Cabinda (17:00)
- Primeiro De Agosto - Bravos (17:00)
- Argentina 2. liga Srijeda
-
- Patronato - San Miguel (20:00)
- Argentina 5. liga Srijeda
-
- Barrancas - Atletico Pilar (18:30)
- Argentina kup Srijeda
-
- Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto (20:05)
- Colon Santa Fe - Los Andes (23:05)
- Argentina liga rezervi Srijeda
-
- Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 (20:00)
- Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 (20:00)
- Atletico Huracan 2 - Lanus 2 (20:00)
- Central Cordoba 2 - Platense (ARG) 2 (20:15)
- Austrija 3. liga Centar Srijeda
-
- Wallern - Spg Wels (19:30)
- Austrija 4. liga Burgenland Srijeda
-
- Klingenbach - Edelserpentin (19:30)
- Austrija 4. liga Karnten Srijeda
-
- Landskron - Spitall (18:00)
- Donau Klagenfurt - Sak Klagenfurt (18:30)
- Atsv Wolfsberg - Bleiburg (19:00)
- Lendorf - Austria Klagenfurt (AM) (19:00)
- Volkermarkt - Kottmannsdorf (19:00)
- Austrija 4. liga Oberosterreich Srijeda
-
- Weisskirchen - Dietach (19:30)
- Austrija 4. liga Salzburg Srijeda
-
- Union Henndorf - Strasswalchen (17:30)
- Eugendorf - Thalgau (18:00)
- Grodig - Burmoos (19:00)
- Adnet - Sak 1914 (19:00)
- Seekirchen - Kuchl (19:15)
- Austrija 4. liga Tirol Srijeda
-
- Kematen - Innsbrucker Ac (19:00)
- Austrija 4. liga Vorarlberg Srijeda
-
- Lochau - Lustenau 1907 (18:00)
- Azerbejdžan 2. liga Srijeda
-
- Iravan - Difai Agsu (13:00)
- Å vedska 1. liga Ž Srijeda
-
- Hammarby - Norrkoping (19:00)
- Vaxjo - Hacken (19:00)
- Å vedska 3. liga jug Srijeda
-
- Ljungskile - Trollhattan (18:30)
- Ariana - Rosengard (19:00)
- Å vedska 3. liga sjever Srijeda
-
- Eskilstuna - Stockholm Internazionale (19:00)
- Karlstad - Karlbergs (19:00)
- Fbk Karlstad - United Nordic (19:00)
- Taby - Hammarby Talang FF (19:30)
- Orebro Syr. - Sollentuna (20:00)
- Å vicarska 3. liga Srijeda
-
- Cham - Rapperswil (19:30)
- Å vicarska 4. liga Grupa 1 Srijeda
-
- Terre Sainte - Lausanne 2 (20:00)
- Å vicarska 4. liga Grupa 3 Srijeda
-
- Gossau - Kreuzlinge (19:30)
- Češka 1. liga U19 Srijeda
-
- Frydek-Mistek - Karvina (14:30)
- Češka 2. liga Srijeda
-
- Sparta Prag B - Lisen (10:30)
- Prostejov - Pribram (10:30)
- Vyskov - Jihlava (17:00)
- Varnsdorf - Kromeriz (17:30)
- Taborsko - Opava (17:30)
- Chrudim - Dukla Prag (17:30)
- Brno - Zizkov (18:00)
- Vlasim - Sigma Olomouc B (18:00)
- Češka 4. liga Divizija E Srijeda
-
- Bzenec - Vsetin (16:30)
- Češka 4. liga Divizija F Srijeda
-
- Havirov - Jesenik (10:15)
- Bridlicna - Polanka (17:00)
- Frenstat P. R. - Vratimov Fc (17:30)
- ÄŒeÅ¡ka kup Ž Srijeda
-
- Slovacko - Slavia Prag (12:45)
- Slavia Prag - Slovacko (12:45)
- Češka reg. liga Jihocesky KP Srijeda
-
- Olesnik - Trebon (10:15)
- Protivin - Semice (15:00)
- Drazice - Junior Strakonice (17:00)
- Malše Roudné - Trhove Sviny (17:00)
- Jankov - Tyn Nad Vltavou (17:00)
- Osek - Trebetice (17:00)
- Milevsko - Mirovice (17:00)
- Češka reg. liga Karlovarsky KP Srijeda
-
- Touzim - Kralovske Porici (15:00)
- Češka reg. liga Kralovehradecky KP Srijeda
-
- Libcany - Jaromer (17:00)
- Lazne Belohrad - Solnice (17:00)
- Češka reg. liga Liberecky KP Srijeda
- Češka reg. liga Plzensky KP Srijeda
-
- Zruc - Kosutka Plzen (14:00)
- Bahrein 1. liga Srijeda
-
- Al Riffa - Al-Ahli Manama (18:00)
- Al Muharraq - East Riffa (18:00)
- Al Shabbab - Al Khalidiyah (18:00)
- Belgija 1. liga U21 Srijeda
-
- Oostende - Lommel (18:00)
- BiH kup Srijeda
-
- Zrinjski - Borac Banja Luka (18:00)
- Bjelorusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Zorka-bdu - Dynamo Brest (13:00)
- Bobruichanka - Dyussh-Polesgu (14:00)
- Minsk - Gomel (15:00)
- Belarus U19 - Dnepr Mogilev (17:00)
- Bjelorusija kup Srijeda
-
- Torpedo Zhodino - Isloch Minsk R. (17:00)
- Neman - Dinamo Minsk (19:45)
- Bocvana 1. liga Srijeda
-
- Jwaneng Galaxy - Eleven Angels (15:00)
- Tafic Fc - Masitoaka (15:00)
- Nico United - Security Systems (15:00)
- Holy Ghost - Police Xi (15:00)
- Orapa United - Matebele (15:00)
- Vtm Fc - Township Rollers (15:00)
- Brazil 1. liga U20 Srijeda
-
- Botafogo - Goias (20:00)
- Fluminense - Atletico-Mg (20:00)
- Bahia - Ceara (20:00)
- Athletico-Pr - America Mg (20:00)
- Rb Bragantino - Atletico Go (20:00)
- Sao Paulo - Palmeiras (20:30)
- Corinthians - Cuiaba Esporte (21:00)
- Brazil 2. liga Srijeda
-
- America Mg - Vila Nova Fc (čet 2:00)
- Brazil Catarinense U20 Srijeda
-
- Brusque - Nacao (20:00)
- Bugarska 3. liga jugozapad Srijeda
-
- Balkan Botevgrad - Vihren (17:00)
- Chavdar Etropole - Rilski Sportist (17:00)
- Pirin Razlog - Bansko (17:00)
- Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 (17:00)
- Oborishte - Kyustendil (17:00)
- Hebar 2 - Botev Ihtiman (17:00)
- Kostinbrod - Slivnishki Geroy (17:00)
- Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli (17:00)
- Levski 2 - Cska 1948 Sofia 3 (17:00)
- CSKA Sofia 2 - Minyor Pernik (17:00)
- Bugarska 3. liga sjeveroistok Srijeda
- Čile 2. liga Srijeda
-
- San Luis - U. De Concepcion (čet 1:00)
- Cipar 1. liga Srijeda
-
- Zakakiou - Apollon Limassol (17:00)
- Copa Sudamericana Srijeda
-
- Sportivo Luqueno - Coquimbo (čet 0:00)
- Rayo Zuliano - Athletico-Pr (čet 0:00)
- Cuiaba Esporte - Metropolitanos (čet 2:00)
- Nacional Potosi - Fortaleza (čet 2:00)
- Sportivo Trinidense - Boca Juniors (čet 2:30)
- Crna Gora 2. liga Srijeda
-
- Podgorica - Kom (19:00)
- Crna Gora kup Srijeda
-
- Rudar Pljevlja - Budućnost Podgorica (16:00)
- Jezero - Dečić (17:00)
- Dominikanska Republika 1. liga Srijeda
-
- Vega Real - Atletico Pantoja (22:00)
- Delfines Del Este - Cibao (22:00)
- Moca - Universidad O&m (čet 1:00)
- DR Kongo 1. liga Srijeda
-
- Celeste - Ac Rangers (14:00)
- Renaissance (DRC) - Etoile De Kivu (16:00)
- Egipat 2. liga Skupina A Srijeda
-
- Wadi Degla - Raya (15:30)
- Haras El Hodood - Al Qanah (15:30)
- La Viena - Tanta (15:30)
- Proxy - Ghazl El Mahallah (15:30)
- Misr Lel Makkasa - Dekernes (15:30)
- Asyut Petroleum - Nasr Taadeen (15:30)
- Abu Qir Semad - Telecom Egypt (15:30)
- Gomhoriat Shebin - Aswan Sc (15:30)
- Makadi - Nogoom Fc (15:30)
- Ekvador 2. liga Srijeda
-
- Guayaquil City - Cuniburo (22:30)
- Vargas Torres - Nueve De Octubre (čet 2:00)
- Estonija kup Srijeda
-
- Paide - Kalju Nomme (17:00)
- Levadia Tallinn - Viimsi (19:30)
- Farski otoci 2. liga Srijeda
-
- Nsi Runavik 2 - Fc Suduroy (19:30)
- Farski otoci kup Srijeda
-
- Vikingur - Ab Argir (19:00)
- Finska 4. liga Grupa B Srijeda
-
- Poxyt - Tampere Utd (17:30)
- Finska kup Srijeda
-
- Atlantis FC - Japs (17:00)
- OLS Oulu - Sjk (17:00)
- Honka Espoo - PK-35 (17:30)
- VIFK - Sjk Akatemia (17:30)
- GBK - Oulu AC (17:30)
- Kultsu - Lahti (17:30)
- Salon Palloilijat - Ekenas (17:30)
- Kapa 1924 - Jbk (17:30)
- Mikkeli 2 - Mikkeli (17:30)
- Vaajakoski - KTP (17:30)
- KTP - Vaajakoski (18:00)
- VJS - Gnistan (18:00)
- Ilves II - Inter Turku (18:00)
- Lahden Reipas - Haka Valkeakoski (18:00)
- Musa Pori - TPV (18:30)
- Ebk - Keski Uusimaa (19:00)
- Toolon Taisto - Kapa (19:10)
- NJS - Eps (19:30)
- Mipk - Pepo Lappeenranta (19:45)
- Francuska 1. liga Ž Srijeda
-
- Guingamp - Le Havre (16:30)
- Saint Etienne - Lille (16:30)
- Bordeaux - Lyon (16:30)
- Fc Fleury 91 - Montpellier (16:30)
- Paris Fc - Dijon (16:30)
- Stade De Reims - PSG (16:30)
- Gana 1. liga Srijeda
-
- Berekum Chelsea - Hearts Of Oak (17:00)
- Irak 1. liga Srijeda
-
- Al Karkh - Erbil (14:45)
- Newroz - Al Qassim (14:45)
- Naft Al-Basra - Al Wasat (17:00)
- Al Najaf - Al Talaba (19:15)
- Al Kahraba - Al Shorta (21:30)
- Iran 2. liga Srijeda
-
- Ario Eslamshahr - Darya Babol (15:45)
- Mes Shahr Babak - Mes Kerman (16:00)
- Mes Soongoun - Saipa (16:00)
- Chadormalu - Khosheh Talaei (16:30)
- Shahre Raz - Fajr Sepasi (16:30)
- Naft Masjed Soleyman - Damash Gilan (17:00)
- Kheybar Khorramabad - Astara (17:00)
- Esteghal Mollosani - Shahin Bandar Ameri (17:00)
- Pars Jonoubi Jam - Naft Gachsaran (17:30)
- Južna Afrika 1. liga Srijeda
-
- Orlando Pirates - Chippa United (19:30)
- Golden Arrows - Mamelodi (19:30)
- Polokwane - Richards Bay (19:30)
- Stellenbosch - Amazulu (19:30)
- Kanada kup Srijeda
-
- Atl. Ottawa - Pacific Fc (čet 1:00)
- Cs Saint-Laurent - Toronto (čet 1:00)
- Kenija 2. liga Srijeda
-
- Mulembe United - Rainbow (12:00)
- Kisumu All-Stars - Assad (14:00)
- Kirgistan 1. liga Srijeda
-
- Alay - Muras United (13:30)
- Kolumbija kup Srijeda
-
- Envigado - Cartagena (COL) (23:00)
- Pereira - Fortaleza (COL) (čet 2:30)
- Konferencijska liga Srijeda
-
- Club Brugge - Fiorentina (18:45)
- Kostarika 1. liga Srijeda
-
- Guanacasteca - Perez Zeledon (23:00)
- Cartagines Deportiva - Sporting San Jose (čet 2:00)
- Ad Santos - Alajuelense (čet 3:00)
- Herediano - Puntarenas (čet 4:30)
- Libija 1. liga Srijeda
-
- Asaria - Al Ahly Tripoli (17:00)
- Liga prvaka Srijeda
-
- Real Madrid - Bayern Munchen (21:00)
- Lihtenštajn kup Srijeda
-
- Vaduz L - Triesenberg (19:00)
- Malta kup Srijeda
-
- Birkirkara - Sliema (19:00)
- Mauricijus 1. liga Srijeda
-
- Pamplemousses - Grande Riviere (16:30)
- Meksiko 3. liga Srijeda
-
- Deportiva Venados - Tampico Madero (19:00)
- Tecos Fc - Los Cabos (čet 2:00)
- Gavilanes De Matamoros - Alacranes De Durango (čet 3:00)
- Irapuato - Porto Palmeiras (čet 4:00)
- Mianmar Liga kup Srijeda
-
- Kachin United - Rakhine Utd (11:00)
- Glory Goal - Rainbow (11:30)
- MLS Next Pro Srijeda
-
- Orlando City B - New York Red Bulls 2 (čet 1:00)
- Atlanta United 2 - Carolina Core (čet 1:30)
- Crown Legacy - New England Ii (čet 1:30)
- Real Monarchs - Houston Dynamo 2 (čet 4:00)
- Niger 1. liga Srijeda
-
- Tahoua - Douanes Niamey (17:15)
- Asfan - Police Niger (17:15)
- NjemaÄka Oberliga Baden-Wurttemberg Srijeda
-
- Hollenbach - Essingen (18:30)
- Reutlingen - Sonnenhof Grossaspach (19:00)
- Oberachern - Offenburger (19:00)
- NjemaÄka Oberliga Hessen Srijeda
-
- Eddersheim - Friedberg (19:15)
- Hunfelder - Hanauer Sc (19:30)
- NjemaÄka Oberliga Niederrhein Srijeda
-
- SW Essen - Uerdingen (19:00)
- Frintrop - Hamborn (19:30)
- Buderich - Baumberg (19:45)
- NjemaÄka Oberliga Niedersachsen Srijeda
-
- Eilvese - Bornreihe (19:00)
- Rotenburger - Ramlingen (19:00)
- Rehden - Eintracht Celle (19:00)
- Heeslingen - Egestorf/langreder (20:00)
- NjemaÄka Oberliga Schleswig-Holstein Srijeda
-
- Heider - Nordmark Satrup (19:00)
- Flensburg - Neumunster (19:00)
- Hohenwestedt - Eckernf (19:30)
- NjemaÄka Reg. Sjever Srijeda
-
- Phonix Lubeck - Hamburger (A) (18:30)
- Havelse - Kilia Kiel (19:00)
- Weiche Flensburg 08 - Bremer Sv (19:30)
- Norveška kup Srijeda
-
- Valerenga - Ham Kam (18:00)
- Molde - Sarpsborg FK (18:00)
- Stabaek - Bryne (18:00)
- Raufoss - Fredrikstad (18:00)
- Eidsvold Turn - Sandnes Ulf (18:00)
- Lysekloster - KFUM Oslo (18:00)
- Levanger - Viking (19:05)
- Norveška kup Ž Srijeda
-
- Mjolner - Honefoss (15:30)
- Klepp - Viking (18:00)
- Kongsvinger - Frigg Oslo (18:00)
- Snogg - Start (18:00)
- Fana - Fyllingsdalen (18:00)
- Grei - Kfum Oslo (18:00)
- Tynset - Tiller (18:00)
- Bjornevatn - Porsanger (18:00)
- Krokelvdalen - Tromso (18:00)
- Sola - Avaldsnes (18:00)
- Stromsgodset - Odd (18:00)
- Volda - Herd (18:15)
- Sarpsborg 08 - Nanset (19:00)
- Grimstad - Arendal (19:00)
- Sandefjord - Ovrevoll Hosle (19:00)
- Lsk Kvinner 2 - Ham-Kam (19:00)
- Oman 1. liga Srijeda
-
- Sur Club - Ibri (15:45)
- Sohar - Al-Shabab (18:30)
- Prijateljske klubovi Ž Srijeda
-
- Sfk Riga - Gintra (19:00)
- Rusija 2. liga Srijeda
-
- Alania - Rodina (16:00)
- Saratov - Chernomorets Novorossyisk (17:00)
- Kamaz Naberezhnye Chelny - Yenisey Krasnoyarsk (18:00)
- Dyn. Makhachkala - Khimki (18:30)
- Rusija 4. liga Skupina 1 Srijeda
- SAD NSWL Ž Srijeda
-
- Reign - Kansas City Current (čet 4:00)
- San Diego Wave - Utah Royals (čet 4:00)
- Saudijska Arabija 2. liga Srijeda
-
- Al Taraji - Al Jandal (17:55)
- Al Orubah - Al Arabi (18:40)
- Al-Qaisumah - Al Batin (19:50)
- Siera Leone 1. liga Srijeda
-
- Luawa - Wilberforce Strikers (18:30)
- Bo Rangers - Bai Bureh Warriors (19:00)
- SlovaÄka 4. liga Istok Srijeda
-
- Lokomotiva Kosice - Kechnec (10:30)
- Cana - Rudnany (10:30)
- Medzev - Raslavice (10:30)
- Poprad - Velky Saris (10:30)
- Mladost Kalša - Pavlovce Nad Uhom (10:30)
- Kezmarok - Sobrance (10:30)
- Sokol Lubotice - Medzilaborce (10:30)
- Sabinov - Gerlachov (10:30)
- Somalija 1. liga Srijeda
-
- Badbaado - Elman (14:30)
- Tajland kup Srijeda
-
- Kanchanaburi - Samut Sakhon City (13:00)
- Bangkok United - Udon United (14:00)
- Tanzanija 1. liga Srijeda
-
- Mashujaa - Kinondoni Mc (15:00)
- Young Africans - Kagera Sugar (18:00)
- Tunis kup Srijeda
-
- Oc Kerkennah - Esperance Tunis (15:30)
- Turkmenistan 1. liga Srijeda
-
- Ahal - Arkadag (14:00)
- Kopetdag Asgabat - Merw (14:00)
- Nebitci - Altin Asir (15:00)
- Turska kup Srijeda
-
- Bešiktaš - Ankaragucu (18:00)
- Karagumruk - Trabzonspor (19:30)
- Uganda 1. liga Srijeda
-
- Villa - Wakiso Giants (15:00)
- Bright Stars - Nec Fc (15:00)
- Vipers - Express (18:00)
- USL Srijeda
-
- Miami Fc - Memphis (čet 1:00)
- Vijetnam 1. liga Srijeda
-
- Bhts Quang Nam - Cong An (12:00)
- Nam Dinh - Binh Duong (13:00)
- Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh (13:00)
- Khanh Hoa - Hai Phong (13:00)
- Ho Chi Minh - Thanh Hoa (14:15)
- Argentina 1. liga M Srijeda
-
- Boca Juniors - Argentino Junin (čet 0:00)
- Obras Sanitarias - Quimsa Santiogo Del Estero (čet 1:00)
- Atletico Cordoba - Union De Santa Fe (čet 2:00)
- Platense - Gimnasia Indalo (čet 2:00)
- Å vedska 1. liga M Srijeda
-
- Norrkoping - Boras (19:04)
- Češka 1. liga M Srijeda
-
- Decin - Usti Nad Labem (18:00)
- BiH 1. liga M Srijeda
-
- Široki - Bosna (19:00)
- Sloboda Tuzla - Igokea (20:00)
- Borac Banja Luka - Mladost Mrkonjic Grad (20:00)
- BiH 1. liga Ž Srijeda
-
- Lavovi - Orlovi (20:00)
- Bjelorusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Tsmoki Minsk - Horizont Minsk (15:00)
- BNXT Liga M Srijeda
-
- Donar Groningen - Bal Weert (19:30)
- Zwolle - Aris Leeuwarden (19:30)
- Antwerp - Mons (20:00)
- Den Bosch - Yoast Utd (20:00)
- ZZ Leiden - Feyenoord (20:00)
- Oostende - Leuven (20:30)
- Spirou Charleroi - Liege (20:30)
- Hubo Limburg - Mechelen (20:30)
- Bolivija 1. liga M Srijeda
-
- Nacional Potosi - Carl A-Z Oruro (čet 1:00)
- Basquetbol La Paz - Saracho (čet 2:30)
- Brazil 1. liga M Srijeda
-
- Paulistano - Franca (čet 0:00)
- Sao Paulo - Minas Mg (čet 1:00)
- Brazil 1. liga Ž Srijeda
-
- Sodie Doces - Campinas (čet 0:00)
- Santo Andre - Ituano (čet 1:00)
- Bugarska 1. liga M Srijeda
-
- Chernomorets - Balkan (18:00)
- Cipar 1. liga M Srijeda
-
- Aek Larnaca - Apoel Nicosia (18:00)
- Estonija 1. liga M Srijeda
-
- Kalev Cramo - Tyco Rapla (18:30)
- Euroliga M Srijeda
-
- Monaco - Fenerbahce (19:00)
- Barcelona - Olympiacos (21:00)
- Finska 1. liga M Srijeda
-
- Helsinki - Nokia (17:30)
- Hrvatska 1. liga M Srijeda
-
- Osijek - Škrljevo (17:00)
- Island 1. liga M Srijeda
-
- GrindavÃk - KeflavÃk (21:15)
- Italija 1. liga Ž Srijeda
-
- Famila Basket - Ragusa (18:00)
- Venezia - Campobasso (18:00)
- Campobasso - Venezia (20:30)
- Ragusa - Famila Basket (21:00)
- Italija 2. liga M Srijeda
-
- Fortitudo Agrigento - Cento (20:30)
- Latina - Chiusi (20:30)
- Luiss Roma - Nardo (20:30)
- Izrael 2. liga M Srijeda
- Kina 1. liga M Srijeda
- Kolumbija 1. liga M Srijeda
-
- Bucaros - Motilones Del Norte (čet 0:40)
- Titanes De Barranquilla - Cimarrones del Choco (čet 2:40)
- Litva 1. liga M Srijeda
-
- Žalgiris - Juventus (17:50)
- Mađarska 1. liga M Srijeda
-
- Kaposvari - Atomeromu (18:00)
- Szedeak - Lami-Ved Kormend (18:00)
- OSE Lions - Duna (18:00)
- MaÄ‘arska 1. liga Ž Srijeda
-
- Atomeromu - Sopron (18:00)
- Meksiko Cibacopa M Srijeda
-
- Astros - Zonkeys De Tijuana (čet 4:15)
- Astros - Zonkeys De Tijuana (čet 4:15)
- Meksiko Cibacopa M Srijeda
-
- Angeles Cdmx - Ostioneros De Guaymas (čet 4:00)
- Astros - Zonkeys De Tijuana (čet 4:15)
- NBA liga M Srijeda
-
- New York - Indiana (čet 2:00)
- Nizozemska 1. liga Ž Srijeda
-
- Jolly Jumpers - Landslake Lions (20:30)
- NjemaÄka 2. liga M Srijeda
-
- Frankfurt - SC Jena (19:00)
- Giessen - Karlsruhe (19:30)
- Njemačka 1. liga M Srijeda
-
- Wurzburg - Heidelberg (18:30)
- Chemnitz - Braunschweig (18:30)
- Rostock - Crailsheim (18:30)
- Alba Berlin - Telekom Bonn (20:00)
- Ludwigsburg - Bayern Munchen (20:00)
- Novi Zeland 1. liga M Srijeda
-
- Canterbury Rams - Taranaki Airs (čet 9:30)
- Portoriko 1. liga M Srijeda
-
- Vaqueros de Bayamon - Gigantes De Carolina (čet 2:00)
- Aguada Santeros - San German (čet 2:00)
- Rumunjska 1. liga M Srijeda
-
- Craiova - Municipal Galati (17:00)
- Sibiu - Dinamo Bucharest (18:00)
- Rapid Bucuresti - Athletic Constanta (18:30)
- Rusija 1. liga M Srijeda
-
- Temp Sumz Revda - Zenit 2 (15:00)
- Slovenija 1. liga M Srijeda
-
- Podcetrtek - Helios Domžale (18:30)
- Šenčur - Ilirija (20:30)
- Srbija 1. liga M Srijeda
-
- FMP - Borac ÄŒaÄak (18:00)
- Turska 2. liga M Srijeda
-
- Sigortam.net Itu - Final Spor (17:00)
- Urugvaj 1. liga M Srijeda
-
- Aguada - Malvin (čet 0:00)
- Defensor Sporting - Hebraica y Maccabi (čet 2:30)
- Venecuela 1. liga M Srijeda
-
- Guaiqueries - Gaiteros (čet 1:00)
- VTB liga M Srijeda
-
- UNICS Kazan - Lokomotiv Kuban (18:00)
- WASL M Srijeda
-
- Al-Riyadi - Shagrdari Gorgan (20:45)
- Danska 1. liga Ž Srijeda
-
- Esbjerg - Nykobing (20:00)
- Silkeborg Voel - Sonderjyske (20:00)
- Kopenhagen - Viborg (20:00)
- Ikast - Odense (20:00)
- Francuska 1. liga Ž Srijeda
-
- Brest - Metz (20:00)
- Hrvatska 1. liga Ž Srijeda
-
- Split 2010 - Podravka Vegeta (17:00)
- Izrael 1. liga M Srijeda
-
- Ramat Hasharon - Maccabi Rishon (18:00)
- Makedonija 1. liga Ž Srijeda
- MOL liga Ž Srijeda
-
- Plzen - Olomouc (17:00)
- Slovan Duslo Sala - Michalovce (18:00)
- Njemačka 1. liga Ž Srijeda
-
- Buxtehuder - Bietigheim (19:30)
- NorveÅ¡ka 1. liga Ž Srijeda
-
- Kristiansand - Larvik (18:15)
- Poljska 1. liga Ž Srijeda
-
- Zaglebie - Gniezno (18:00)
- Start Elblag - Galytchanka (18:00)
- Jaroslaw - Kalisz (18:00)
- Piotrcovia Piotrkow - Kobierzyce (20:30)
- Poljska 2. liga M Srijeda
-
- Olimpia Piekary - Legnica (19:00)
- Poljska 3. liga M Srijeda
-
- Mazur Sierpc - Awf Warszawa (20:00)
- Poljska 3. liga Ž Srijeda
-
- Radzymin - Sms Zprp Lublin (19:00)
- Rumunjska 1. liga Ž Srijeda
- Rusija 1. liga M Srijeda
-
- Čehovski Medvedi - St. Petersburg (18:00)
- CSKA Moskva - Perm (18:00)
- Rusija 1. liga Ž Srijeda
-
- Luch - Izhevsk (11:00)
- Stavropol - Adyif (18:00)
- SP kvalifikacije M Srijeda
-
- Grčka - Nizozemska (16:15)
- Rumunjska - Češka (16:30)
- Farski otoci - Sjeverna Makedonija (20:00)
- Španjolska - Srbija (21:00)
- Island - Estonija (21:30)
- Srbija 1. liga Ž Srijeda
-
- Radnicki Kragujevac - Bekament (19:00)
- Mladost NP - Vojvodina (19:00)
- Napredak - Nis (19:00)
- Švedska 1. liga Ž Srijeda
-
- Onnereds - Skuru (19:00)
- Švicarska 1. liga Ž Srijeda
-
- Zurich - Spono Eagles (19:30)
- Kreuzlingen - Bruhl (19:30)
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
-
Europsko prvenstvo U19 Rusija - Srbija
-
Hendikep setova +1.5 tip: 201.09.2016. 15:30
Rezultat: 1:3 Tipster Bacos Koeficijent: 3.00 Ulog: 2/10 Zarada: +4 Min. koef.: 2.50 Objavljeno: 01.09. 15:19 Kladionica:
S OBZIROM DA U PONUDI BET365 NEMA OPCIJU SRBIJA -1,5 SETOVA, U LIVEU ODIGRAJTE POBJEDE SRBIJE S REZULTATOM 3:0 ZA SIGURNOST 1/10 I 3:1 ZA 1/10 ŠTO ODGOVARA NAŠOJ PROGNOZI -1,5 SETOVA ZA 2/10. DAKLE, NA TAJ NAČIN ULOŽIT ĆETE 2 UNITA, A KAKO SU KOEFICIJENTI 7 I 6, NAŠ KOEFICIJENT ĆE IZNOSITI 3,5 ILI 3 OVISNO O REZULTATU.
Uoči današnje posljednje utakmice grupne faze protiv Srbije, juniorke Rusije izborile su plasman u polufinale Europskog prvenstva, budući da su kolo prije kraja, četvrtom pobjedom u nizu, osigurale prvo mjesto. U prethodne četiri utakmice sedam igračica je ponijelo gotovo kompletan teret i za očekivati je da će izbornica Safronova danas promiješati karte prije dvije odlučujuće utakmice u polufinalu i potencijalnom finalu EP-a, koje su na programu u subotu i nedjelju. To je svakako jedan od najbinitjih razloga za današnju prognozu. Drugi bitan razlog je činjenica da se juniorke Srbije danas bore za to drugo mjesto koje vodi u polufinale EP-a. Trenutačno dijele drugo mjesto s Italijom, imaju isti broj pobjeda te isti broj bodova, ali Srbija ima bolju set razliku, što je treći odlučujući kriterij u slučaju kad dvije ekipe imaju isti broj pobjeda i bodova. Potrebna im je pobjeda koja nosi tri boda (3-0, 3-1), ulaze u meč silno motivirane, a da igrački mogu parirati Ruskinjama i u “normalnim uvjetima” , govore rezultati u prethodnih godina dana. Prošle godine na EP U-18, Rusija je pobijedila Srbiju u finalu Europskog prvenstva s 3-2 (kvote za pobjedu Srbije u tom finalu bile su u prosjeku oko 1,50) , ali je Srbija prije toga u grupnoj fazi slavila s 3-1 u setovima. Ovog ljeta na turniru u Italiji krajem lipnja, odigrali su još jednu utakmicu u kojoj je Rusija pobijedila tek nakon pet odigranih setova (3-2). U današnjoj situaciji kad juniorkama Srbije treba maksimalna pobjeda, dok bi Ruskinjama dobro došao mali predah prije polufinala, pobjeda s maksimalno jednim izgubljenim setom dobiva na težini, a još je i dobro plaćena. Detaljnije
Započeti događaji
Statistika
**Tumačenje statistika dostupno je ovdje
Zadnjih 50
Uspješnost: | 25 (1) / 50 |
---|---|
Ulog / povrat: | 248 / 217.05 (-30.95) |
ROI: | -12.5% |
Uspješnost: | 25 (1) / 50 |
---|---|
Ulog / povrat: | 248 / 217.05 (-30.95) |
ROI: | -12.5% |
Uspješnost: | 27 (1) / 50 |
---|---|
Ulog / povrat: | 252 / 240.75 (-11.25) |
ROI: | -4.5% |
Ukupno
Uspješnost: | 14067 (637) / 24263 |
---|---|
Ulog / povrat: | 106897 / 115515.94 (8618.94) |
ROI: | + 8.1% |
Uspješnost: | 3632 (133) / 6240 |
---|---|
Ulog / povrat: | 32198 / 34544.92 (2346.92) |
ROI: | + 7.3% |
Uspješnost: | 306 (11) / 513 |
---|---|
Ulog / povrat: | 2590 / 2811.40 (221.40) |
ROI: | + 8.5% |
Po mjesecima
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2021/11 | 1 | 1 | 4.50 | + 90.0 |
2021/10 | 1 | 1 | 3.10 | + 62.0 |
2021/09 | 1 | 1 | 2.55 | + 51.0 |
2021/08 | 1 | 1 | 4.10 | + 82.0 |
2021/05 | 3 | 1 | -5.10 | -25.5 |
2021/04 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2021/03 | 4 | 1 | -10.95 | -54.8 |
2021/02 | 5 | 2 | -6.35 | -25.4 |
2021/01 | 8 | 6 (1) | 7.70 | + 21.4 |
2020/12 | 3 | 3 | 11.90 | + 79.3 |
2020/11 | 11 | 4 | -19.15 | -34.8 |
2020/10 | 24 | 10 | -30.85 | -26.4 |
2020/09 | 27 | 17 (1) | 12.00 | + 8.9 |
2020/08 | 16 | 12 (1) | 20.31 | + 27.4 |
2020/07 | 15 | 8 | -2.05 | -2.9 |
2020/06 | 22 | 11 (1) | -11.70 | -11.5 |
2020/05 | 3 | 3 | 10.57 | + 66.1 |
2020/03 | 5 | 4 (1) | 5.80 | + 23.2 |
2020/02 | 18 | 11 | 21.90 | + 24.9 |
2020/01 | 22 | 10 | -12.95 | -12.6 |
2019/12 | 33 | 21 | 37.28 | + 25.9 |
2019/11 | 52 | 28 (1) | -2.49 | -1.1 |
2019/10 | 56 | 34 | 22.00 | + 8.1 |
2019/09 | 35 | 17 | -23.70 | -13.8 |
2019/08 | 21 | 15 | 26.30 | + 26.0 |
2019/07 | 24 | 13 | -1.45 | -1.3 |
2019/06 | 32 | 18 (2) | -6.71 | -4.4 |
2019/05 | 39 | 21 (2) | -11.02 | -5.7 |
2019/04 | 30 | 17 (1) | 1.03 | + 0.7 |
2019/03 | 36 | 16 (2) | -44.22 | -25.0 |
2019/02 | 34 | 19 (1) | 0.25 | + 0.1 |
2019/01 | 40 | 17 (1) | -49.38 | -25.2 |
2018/12 | 74 | 52 (3) | 81.19 | + 22.7 |
2018/11 | 84 | 48 (1) | 19.61 | + 4.6 |
2018/10 | 68 | 39 (3) | 5.25 | + 1.6 |
2018/09 | 44 | 28 (3) | 23.05 | + 10.6 |
2018/08 | 37 | 20 (3) | -12.90 | -7.0 |
2018/07 | 17 | 12 | 21.88 | + 29.2 |
2018/06 | 31 | 21 | 36.95 | + 23.5 |
2018/05 | 42 | 24 | 9.79 | + 4.7 |
2018/04 | 43 | 25 | 12.45 | + 5.9 |
2018/03 | 32 | 15 | -26.35 | -15.5 |
2018/02 | 40 | 22 (2) | -6.20 | -3.1 |
2018/01 | 33 | 21 | 28.85 | + 17.0 |
2017/12 | 40 | 20 | -18.35 | -7.8 |
2017/11 | 47 | 29 (2) | 25.36 | + 10.1 |
2017/10 | 52 | 31 | 19.05 | + 6.9 |
2017/09 | 94 | 55 (1) | 13.60 | + 2.7 |
2017/08 | 54 | 26 (1) | -25.25 | -8.3 |
2017/07 | 107 | 63 | 22.79 | + 3.6 |
2017/06 | 50 | 34 (2) | 61.58 | + 19.7 |
2017/05 | 53 | 30 | -7.20 | -2.2 |
2017/04 | 59 | 34 (2) | 30.40 | + 7.3 |
2017/03 | 75 | 50 (2) | 86.65 | + 18.4 |
2017/02 | 48 | 31 (1) | 49.95 | + 15.8 |
2017/01 | 52 | 34 (1) | 71.05 | + 17.8 |
2016/12 | 51 | 28 (1) | 2.35 | + 0.7 |
2016/11 | 74 | 46 (1) | 92.20 | + 18.8 |
2016/10 | 99 | 66 (1) | 107.40 | + 20.6 |
2016/09 | 88 | 46 | -22.80 | -5.1 |
2016/08 | 79 | 54 (2) | 93.50 | + 22.8 |
2016/07 | 75 | 47 | 62.09 | + 15.3 |
2016/06 | 86 | 50 | 43.95 | + 9.5 |
2016/05 | 139 | 78 (1) | 18.05 | + 2.4 |
2016/04 | 195 | 113 (4) | 52.73 | + 4.8 |
2016/03 | 234 | 144 (5) | 161.36 | + 11.8 |
2016/02 | 230 | 138 (4) | 217.05 | + 17.2 |
2016/01 | 241 | 137 (5) | 63.33 | + 5.2 |
2015/12 | 215 | 129 (3) | 127.76 | + 11.5 |
2015/11 | 353 | 198 (5) | 89.47 | + 5.1 |
2015/10 | 357 | 219 (4) | 261.63 | + 14.8 |
2015/09 | 200 | 115 (4) | 67.28 | + 7.0 |
2015/08 | 134 | 75 (2) | 28.03 | + 4.4 |
2015/07 | 213 | 118 (7) | 34.78 | + 3.4 |
2015/06 | 175 | 100 (4) | 67.05 | + 8.1 |
2015/05 | 263 | 127 (9) | -146.77 | -11.7 |
2015/04 | 310 | 177 (11) | 67.87 | + 4.6 |
2015/03 | 355 | 212 (10) | 174.45 | + 10.2 |
2015/02 | 340 | 208 (12) | 207.42 | + 12.8 |
2015/01 | 348 | 206 (7) | 226.72 | + 13.7 |
2014/12 | 299 | 171 (8) | 72.43 | + 5.1 |
2014/11 | 395 | 237 (8) | 257.21 | + 14.1 |
2014/10 | 343 | 186 (5) | 44.84 | + 2.7 |
2014/09 | 301 | 169 (10) | 67.82 | + 5.0 |
2014/08 | 212 | 115 (7) | 1.96 | + 0.2 |
2014/07 | 239 | 128 (3) | -0.05 | 0.0 |
2014/06 | 239 | 137 (2) | 108.77 | + 10.1 |
2014/05 | 360 | 201 (5) | 111.99 | + 6.8 |
2014/04 | 358 | 206 (10) | 120.83 | + 7.5 |
2014/03 | 411 | 259 (8) | 346.88 | + 18.4 |
2014/02 | 413 | 233 (10) | 120.67 | + 6.4 |
2014/01 | 423 | 260 (15) | 274.45 | + 14.3 |
2013/12 | 349 | 201 (8) | 126.96 | + 8.0 |
2013/11 | 414 | 249 (14) | 191.31 | + 10.3 |
2013/10 | 475 | 268 (10) | 174.16 | + 8.4 |
2013/09 | 448 | 263 (16) | 203.84 | + 10.4 |
2013/08 | 362 | 204 (8) | 126.21 | + 8.1 |
2013/07 | 360 | 207 (12) | 88.82 | + 5.5 |
2013/06 | 349 | 195 (8) | 111.58 | + 7.3 |
2013/05 | 440 | 278 (19) | 321.29 | + 17.3 |
2013/04 | 512 | 313 (17) | 304.68 | + 14.2 |
2013/03 | 547 | 311 (18) | 143.78 | + 6.4 |
2013/02 | 535 | 298 (18) | 103.95 | + 4.8 |
2013/01 | 637 | 375 (20) | 284.27 | + 11.2 |
2012/12 | 534 | 281 (20) | -9.24 | -0.4 |
2012/11 | 699 | 390 (15) | 183.16 | + 6.6 |
2012/10 | 740 | 402 (13) | 90.52 | + 3.1 |
2012/09 | 651 | 385 (28) | 219.10 | + 9.0 |
2012/08 | 645 | 354 (20) | 83.29 | + 3.5 |
2012/07 | 491 | 277 (8) | 127.57 | + 7.1 |
2012/06 | 426 | 240 (9) | 115.25 | + 7.7 |
2012/05 | 571 | 330 (11) | 203.56 | + 9.9 |
2012/04 | 588 | 354 (18) | 235.72 | + 10.9 |
2012/03 | 584 | 345 (19) | 174.83 | + 8.2 |
2012/02 | 542 | 323 (15) | 248.71 | + 12.6 |
2012/01 | 588 | 361 (23) | 284.85 | + 12.6 |
2011/12 | 386 | 228 (10) | 128.66 | + 8.8 |
2011/11 | 331 | 217 (12) | 236.19 | + 17.8 |
2011/10 | 313 | 178 (13) | 19.80 | + 1.3 |
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2021/11 | 1 | 1 | 4.50 | + 90.0 |
2021/10 | 1 | 1 | 3.10 | + 62.0 |
2021/09 | 1 | 1 | 2.55 | + 51.0 |
2021/08 | 1 | 1 | 4.10 | + 82.0 |
2021/05 | 3 | 1 | -5.10 | -25.5 |
2021/04 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2021/03 | 4 | 1 | -10.95 | -54.8 |
2021/02 | 5 | 2 | -6.35 | -25.4 |
2021/01 | 8 | 6 (1) | 7.70 | + 21.4 |
2020/12 | 3 | 3 | 11.90 | + 79.3 |
2020/11 | 11 | 4 | -19.15 | -34.8 |
2020/10 | 24 | 10 | -30.85 | -26.4 |
2020/09 | 27 | 17 (1) | 12.00 | + 8.9 |
2020/08 | 16 | 12 (1) | 20.31 | + 27.4 |
2020/07 | 15 | 8 | -2.05 | -2.9 |
2020/06 | 22 | 11 (1) | -11.70 | -11.5 |
2020/05 | 3 | 3 | 10.57 | + 66.1 |
2020/03 | 5 | 4 (1) | 5.80 | + 23.2 |
2020/02 | 18 | 11 | 21.90 | + 24.9 |
2020/01 | 22 | 10 | -12.95 | -12.6 |
2019/12 | 33 | 21 | 37.28 | + 25.9 |
2019/11 | 52 | 28 (1) | -2.49 | -1.1 |
2019/10 | 56 | 34 | 22.00 | + 8.1 |
2019/09 | 35 | 17 | -23.70 | -13.8 |
2019/08 | 21 | 15 | 26.30 | + 26.0 |
2019/07 | 24 | 13 | -1.45 | -1.3 |
2019/06 | 32 | 18 (2) | -6.71 | -4.4 |
2019/05 | 39 | 21 (2) | -11.02 | -5.7 |
2019/04 | 30 | 17 (1) | 1.03 | + 0.7 |
2019/03 | 36 | 16 (2) | -44.22 | -25.0 |
2019/02 | 34 | 19 (1) | 0.25 | + 0.1 |
2019/01 | 40 | 17 (1) | -49.38 | -25.2 |
2018/12 | 74 | 52 (3) | 81.19 | + 22.7 |
2018/11 | 84 | 48 (1) | 19.61 | + 4.6 |
2018/10 | 68 | 39 (3) | 5.25 | + 1.6 |
2018/09 | 44 | 28 (3) | 23.05 | + 10.6 |
2018/08 | 37 | 20 (3) | -12.90 | -7.0 |
2018/07 | 17 | 12 | 21.88 | + 29.2 |
2018/06 | 31 | 21 | 36.95 | + 23.5 |
2018/05 | 42 | 24 | 9.79 | + 4.7 |
2018/04 | 43 | 25 | 12.45 | + 5.9 |
2018/03 | 32 | 15 | -26.35 | -15.5 |
2018/02 | 40 | 22 (2) | -6.20 | -3.1 |
2018/01 | 33 | 21 | 28.85 | + 17.0 |
2017/12 | 40 | 20 | -18.35 | -7.8 |
2017/11 | 47 | 29 (2) | 25.36 | + 10.1 |
2017/10 | 52 | 31 | 19.05 | + 6.9 |
2017/09 | 91 | 54 (1) | 20.10 | + 4.1 |
2017/08 | 54 | 26 (1) | -25.25 | -8.3 |
2017/07 | 107 | 63 | 22.79 | + 3.6 |
2017/06 | 49 | 34 (2) | 66.58 | + 21.7 |
2017/05 | 50 | 28 | -9.95 | -3.1 |
2017/04 | 56 | 34 (2) | 45.40 | + 11.4 |
2017/03 | 64 | 43 (2) | 77.40 | + 18.6 |
2017/02 | 48 | 31 (1) | 49.95 | + 15.8 |
2017/01 | 50 | 32 (1) | 62.55 | + 16.0 |
2016/12 | 46 | 25 (1) | 0.35 | + 0.1 |
2016/11 | 66 | 42 (1) | 95.95 | + 21.3 |
2016/10 | 93 | 63 (1) | 111.65 | + 22.8 |
2016/09 | 87 | 46 | -17.80 | -4.1 |
2016/08 | 75 | 51 (1) | 91.00 | + 23.3 |
2016/07 | 74 | 47 | 67.09 | + 16.7 |
2016/06 | 83 | 47 | 31.45 | + 7.0 |
2016/05 | 123 | 69 (1) | 11.80 | + 1.7 |
2016/04 | 171 | 95 (4) | 2.98 | + 0.3 |
2016/03 | 210 | 133 (5) | 184.11 | + 15.2 |
2016/02 | 194 | 115 (3) | 187.80 | + 17.7 |
2016/01 | 197 | 107 (2) | 15.73 | + 1.6 |
2015/12 | 183 | 109 (2) | 107.71 | + 11.4 |
2015/11 | 310 | 169 (4) | 39.37 | + 2.5 |
2015/10 | 312 | 194 (4) | 255.58 | + 16.6 |
2015/09 | 195 | 112 (4) | 66.23 | + 7.0 |
2015/08 | 133 | 75 (2) | 31.03 | + 4.8 |
2015/07 | 209 | 118 (7) | 51.78 | + 5.1 |
2015/06 | 147 | 87 (3) | 86.40 | + 12.4 |
2015/05 | 241 | 114 (7) | -154.52 | -13.5 |
2015/04 | 277 | 157 (11) | 48.57 | + 3.6 |
2015/03 | 297 | 170 (10) | 79.50 | + 5.5 |
2015/02 | 313 | 198 (12) | 253.82 | + 17.1 |
2015/01 | 328 | 194 (6) | 221.92 | + 14.2 |
Mjesec | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
2017/09 | 3 | 1 | -6.50 | -43.3 |
2017/06 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2017/05 | 3 | 2 | 2.75 | + 18.3 |
2017/04 | 3 | 0 | -15.00 | -100.0 |
2017/03 | 11 | 7 | 9.25 | + 16.8 |
2017/01 | 2 | 2 | 8.50 | + 85.0 |
2016/12 | 5 | 3 | 2.00 | + 8.0 |
2016/11 | 8 | 4 | -3.75 | -9.4 |
2016/10 | 6 | 3 | -4.25 | -13.3 |
2016/09 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2016/08 | 4 | 3 (1) | 2.50 | + 12.5 |
2016/07 | 1 | 0 | -5.00 | -100.0 |
2016/06 | 3 | 3 | 12.50 | + 83.3 |
2016/05 | 16 | 9 | 6.25 | + 7.4 |
2016/04 | 24 | 18 | 49.75 | + 39.8 |
2016/03 | 24 | 11 | -22.75 | -14.2 |
2016/02 | 36 | 23 (1) | 29.25 | + 14.2 |
2016/01 | 44 | 30 (3) | 47.60 | + 21.1 |
2015/12 | 32 | 20 (1) | 20.05 | + 12.2 |
2015/11 | 43 | 29 (1) | 50.10 | + 23.4 |
2015/10 | 45 | 25 | 6.05 | + 2.7 |
2015/09 | 5 | 3 | 1.05 | + 4.6 |
2015/08 | 1 | 0 | -3.00 | -100.0 |
2015/07 | 4 | 0 | -17.00 | -100.0 |
2015/06 | 28 | 13 (1) | -19.35 | -14.7 |
2015/05 | 22 | 13 (2) | 7.75 | + 7.5 |
2015/04 | 33 | 20 | 19.30 | + 12.6 |
2015/03 | 58 | 42 | 94.95 | + 35.6 |
2015/02 | 27 | 10 | -46.40 | -35.7 |
2015/01 | 20 | 12 (1) | 4.80 | + 5.0 |
Tipsteri
Tipster | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
Pedja16 | 2754 | 1639 (41) | 1445.39 | + 10.8 |
Marko | 1211 | 739 (18) | 602.28 | + 11.1 |
Spužva | 1666 | 986 (59) | 514.89 | + 7.5 |
Goran | 1029 | 608 (11) | 479.42 | + 9.8 |
Ino | 815 | 473 (8) | 474.66 | + 11.8 |
Bacos | 646 | 395 (6) | 438.88 | + 14.5 |
Seeker | 1440 | 837 (57) | 404.60 | + 6.3 |
Legolas17 | 725 | 426 (15) | 275.41 | + 8.6 |
Tomo | 433 | 254 (4) | 236.85 | + 11.4 |
Green | 202 | 117 (2) | 130.44 | + 13.5 |
Doublem | 437 | 251 (18) | 125.88 | + 6.6 |
Hans | 121 | 76 (2) | 86.44 | + 13.3 |
Matko | 272 | 151 (12) | 60.29 | + 5.3 |
Blaf | 121 | 77 (5) | 59.43 | + 9.2 |
Chamakh | 60 | 39 | 52.17 | + 18.1 |
Hrvi | 65 | 40 (3) | 34.50 | + 10.1 |
Agger | 103 | 60 (3) | 27.05 | + 5.3 |
Viking | 26 | 17 | 16.20 | + 10.5 |
Tim | 10 | 7 | 13.24 | + 28.2 |
HR | 234 | 132 (7) | -3.65 | -0.3 |
Makas | 89 | 48 (1) | -14.05 | -3.1 |
Tipster | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|
Po sportu
Sport | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
Nogomet | 4324 | 2464 (238) | 819.82 | + 4.8 |
Košarka | 7356 | 4290 (115) | 2864.24 | + 8.4 |
Rukomet | 3922 | 2344 (51) | 2257.21 | + 11.8 |
Hokej na ledu | 1824 | 1053 (51) | 356.68 | + 5.2 |
Vaterpolo | 210 | 122 (3) | 125.72 | + 12.1 |
Odbojka | 1647 | 917 (1) | 875.75 | + 12.4 |
Tenis | 3656 | 2130 (146) | 1150.48 | + 7.1 |
Mali nogomet | 145 | 90 (2) | 94.43 | + 12.9 |
Američki nogomet | 258 | 145 (6) | 25.36 | + 2.4 |
Baseball | 743 | 411 (19) | -1.57 | -0.1 |
Rugby | 44 | 22 (2) | -13.67 | -8.4 |
Sport | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|
TOP 15 natjecanja
Liga | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|---|---|---|---|
NBA liga | 1641 | 986 (65) | 655.58 | + 9.3 |
Njemačka 1. liga | 385 | 239 (7) | 260.51 | + 13.9 |
Francuska 1. liga | 220 | 139 (1) | 232.51 | + 20.9 |
Euroliga | 620 | 356 (8) | 211.27 | + 6.9 |
Španjolska 1. liga | 451 | 264 (2) | 193.44 | + 8.6 |
Hrvatska 1. liga | 188 | 118 (3) | 160.66 | + 17.9 |
Hrvatska 1. liga | 92 | 57 | 150.71 | + 34.5 |
Francuska 1. liga | 183 | 107 | 143.09 | + 18.3 |
Liga prvaka | 299 | 182 (5) | 142.19 | + 9.5 |
Grčka 1. liga | 231 | 136 (2) | 140.59 | + 13.6 |
Prijateljske klubovi | 94 | 64 (1) | 133.35 | + 29.8 |
Austrija 1. liga | 223 | 143 (12) | 128.81 | + 13.8 |
ABA liga | 258 | 155 (3) | 127.51 | + 10.1 |
Norveška 1. liga | 135 | 82 | 120.55 | + 18.4 |
Danska 1. liga | 157 | 100 (2) | 120.37 | + 15.3 |
SEHA liga | 90 | 59 (1) | 116.42 | + 25.1 |
Austrija 1. liga | 70 | 49 | 108.37 | + 32.1 |
Eurokup | 323 | 182 (1) | 105.90 | + 6.8 |
Svjetsko prvenstvo | 170 | 102 (3) | 99.18 | + 12.5 |
Europsko prvenstvo | 148 | 91 (5) | 96.31 | + 13.1 |
Liga | Prog. | Uspj. | Prihod | ROI% |
---|