Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 863.21 na 2365 prognoza
ROI: + 6.8%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2021/08 1 1 4.10 + 82.0
2021/05 3 1 -5.10 -25.5
2021/04 1 0 -5.00 -100.0
2021/03 4 1 -10.95 -54.8
2021/02 5 2 -6.35 -25.4
2021/01 8 6 (1) 7.70 + 21.4
2020/12 3 3 11.90 + 79.3
2020/11 11 4 -19.15 -34.8
2020/10 24 10 -30.85 -26.4
2020/09 27 17 (1) 12.00 + 8.9
2020/08 16 12 (1) 20.31 + 27.4
2020/07 15 8 -2.05 -2.9
2020/06 22 11 (1) -11.70 -11.5
2020/05 3 3 10.57 + 66.1
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Rujan 2021
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Prethodni
Arhiva prognoza: Rujan 2021
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
22. 09. 2021. ostale utakmice:
  AFC kup M
17:00 Nasaf Qarshi - Mohun Bagan
  Albanija kup M
13:30 Butrinti Sarande - Laci
14:00 Besa - Pogradeci
16:00 Maliqi - Kukesi
16:00 Luzi - Teuta
16:00 Lushnja - Tomori Berat
16:00 Oriku - Bylis
16:00 Terbuni - Partizani Tirana
16:00 Beselidhja Lezha - Burreli
16:00 Turbina Cerrik - Egnatia Rrogozhine
16:00 Elbasan - Kastrioti
16:00 Vora - Korabi Peshkopi
16:00 Laberia - Vllaznia
16:00 Shkumbini - Tirana
16:00 Koplik - Skenderbeu Korce
16:00 Erzeni - Dinamo Tirana
16:00 Flamurtari - Apolonia Fier
  Armenija 1. liga M
13:00 Fc Van - Noah
16:00 Ararat Armenia - Urartu
  Australija Brisbane liga M
11:30 Albany Creek - St. George Willawong
12:30 Brisbane K. - The Gap
  Austrija kup M
18:30 Hohenems - Sturm Graz
19:00 Bregenz - Lafnitz
19:00 Salzburg - Kalsdorf
19:00 St. Johann - Austria Klagenfurt
20:25 Grazzer - Tirol
  Azerbejdžan 2. liga M
16:00 Zaqatala - Turan
16:00 Qarabag 2 - Sumqayit 2
16:00 Lokbatan - Kapaz
  Belgija 1. liga M
20:45 Antwerpen FC - Genk
  BiH 1. liga M
16:00 Leotar - Rudar Prijedor
18:00 Radnik Bijeljina - Zrinjski
18:00 Široki Brijeg - Tuzla City
20:30 Sarajevo - Željezničar
  Bolivija 1. liga M
21:00 Blooming - Tomayapo
00:15 Palmaflor - The Strongest
02:00 Bolivar - Aurora
  Bolivija 2. liga M
20:00 Academia Santa Cruz - Torre Fuerte
22:00 Argentinos Juniors (BOL) - Ciudad Nueva Sc
22:00 Villa Real Sociedad - Cd Kivon
23:00 Los Almendros - Libertad (BOL)
02:00 Vaca Diez - Moto Club
  Brazil 1. liga M
01:30 Sao Paulo - America Mineiro
  Brazil 2. liga M
00:00 Vitoria BA - Coritiba
02:30 Operario - Ponte Preta
  Brazil Gaucho 2 M
00:00 Avenida - Sao Gabriel
  Bugarska kup M
12:00 Marek - Levski
15:00 Bansko - Pirin Blagoevgrad
15:00 Hebar - CSKA Sofia
15:00 Svoge - Septemvri Sofia
15:00 Levski Lom - Lokomotiv Sofia
15:00 Septemvri Tervel - Septemvri Simitli
15:00 Levski Lom - Lokomotiv Sofia
17:00 CSKA Sofia - Hebar
  Češka kup M
15:30 Zbuzany 1953 - Slovacko
15:30 Prostejov - Bohemians 1905
15:30 Trinec - Teplice
15:30 Prepere - Jablonec
15:30 Zapy - Hradec Kralove
15:30 Karvina - Chrudim
15:45 Vltavin - Banik Ostrava
16:00 Lisen - Sparta Prag
16:15 Velvary - Slavia Prag
  Čile 2. liga M
22:00 D. Puerto Montt - Barnechea
22:00 Santiago Morning - Cobreloa
22:00 San Felipe - U. De Concepcion
22:00 Coquimbo - Cd Santa Cruz
22:00 Rangers De Talca - Magallanes
22:00 Deportes Iquique - Copiapo
22:00 Arturo Fernandez Vial - San Luis
22:00 Deportes Temuco - San Marcos De Arica
  Cipar kup M
18:00 Omonia 29th May - Pafos
18:00 Apollon Limassol - Olympias Lympion
18:00 Alki Oroklini - AEK Larnaca
18:00 APOEL Nikozija - Nea Salamis
  CONCACAF klupski kup M
02:00 Comunicaciones - Alianza Fc
04:00 Marathon - Esteli
  CONCACAF Liga kup M
04:00 Seattle Sounders - Leon
  Copa Libertadores M
02:30 Flamengo RJ - Barcelona SC
  Copa Sudamericana M
00:15 Bragantino SP - Libertad Asuncion
  Danska kup M
16:30 Aalborg Freja - Lyseng
16:30 Aarhus VSK - Nordsjaelland
16:30 Kjellerup - Midtjylland
16:30 Hvidovre - Fa 2000
16:30 Vanlose - Vejle
16:30 B 1913 - Sonderjyske
18:00 Fremad Amager - Randers FC
18:00 Nykobing FA - Kopenhagen FC
18:30 Marienlyst - Middelfart
  DR Kongo 1. liga M
16:00 Etoile De Kivu - Vita Club
16:00 Dauphins Noirs - Renaissance (DRC)
16:30 Maniema - Ac Rangers
  Ekvador 2. liga M
19:30 LDU Portoviejo - Santo Domingo
22:00 Chacaritas - Guayaquil City
22:00 America De Quito - Gualaceo
  Engleska Liga kup M
20:30 Brighton - Swansea
20:45 Millwall - Leicester
20:45 Manchester United - West Ham
20:45 Arsenal - Wimbledon AFC
20:45 Wolverhampton - Tottenham
20:45 Chelsea - Aston Villa
  Estonija 1. liga M
18:00 Flora Tallinn - Narva United
  Farski otoci 1. liga M
17:00 Tb Tvoroyri - Streymur
  Farski otoci kup M
19:15 Sandur - HB Torshavn
  Finska 1. liga M
17:30 Inter Turku - Oulu AC
17:30 Honka Espoo - KuPS Kuopio
17:30 Ilves - Mariehamn IFK
17:30 Helsinki HJK - HIFK
17:30 Haka Valkeakoski - Sjk
17:30 KTP - Lahti
  Finska 3. liga Grupa B M
17:30 TPV - Kaapo Kaarina
17:30 Eps - Ilves II
  Francuska 1. liga M
19:00 Lille - Reims
19:00 Nantes - Brest
19:00 Monaco - St. Etienne
19:00 Montpellier - Bordeaux
19:00 Rennes - Clermont
21:00 Lyon - Troyes
21:00 Lorient - Nice
21:00 Angers - Marseille
21:00 Metz - Paris Saint Germain
21:00 Lens - Strasbourg
  Grčka 1. liga M
17:15 OFI - Asteras Tripolis
17:15 Panetolikos - PAOK
17:15 Olympiakos - Smyrnis
19:30 Aris Solun - Panathinaikos
19:30 AEK Atena - Lamia
  Honduras 1. liga M
03:00 Victoria - Honduras Progreso
  Hrvatska 2. liga M
16:00 Dinamo 2 - Solin
  Hrvatska 3. liga Centar M
17:00 Dugo Selo - Zagorec
17:00 Vrbovec - Trnje
17:00 Ponikve - Lukavec
17:00 Maksimir - Lučko
17:00 Trešnjevka - HAŠK
17:00 Gaj Mače - Mladost Petrinja
17:00 Kurilovec - Bistra
  Hrvatska kup M
15:30 Bjelovar - Rudeš
15:30 Bijelo Brdo - Cibalia
15:30 Zagreb - Oriolik
15:30 Sesvete - Varaždin
15:30 Belišće - Vinogradar
16:00 Orijent - Dinamo Zagreb
16:30 Rudar Labin - Split
18:00 Međimurje - Šibenik
18:30 Karlovac - Slaven Belupo
  Indija Calcutta Divizija A M
11:00 Southern Samity - Bhawanipore
  Irak 1. liga M
17:00 Al Najaf - Al Diwaniya
  Island 2. liga M
19:30 Grotta - IBV Vestmannaeyjar
  Italija 1. liga M
18:30 Salernitana - Verona
18:30 Spezia - Juventus
20:45 Milan - Venezia
20:45 Cagliari - Empoli
  Italija 2. liga M
18:00 Ternana - Parma
20:30 Cremonese - Perugia
  Italija 3a liga M
16:30 Juventus U23 - Triestina
20:30 Virtus Verona - Piacenza
  Italija kup Primavera M
11:00 Lazio - Reggina
14:00 Ascoli - Frosinone
15:00 Torino - Entella
15:00 Genoa - Alessandria
15:00 Milan - Como
15:00 Cosenza - Crotone
15:00 Napoli - Benevento
15:00 Lecce - Salernitana
15:00 Bologna - Pisa
15:00 Cagliari - Monza
15:00 Parma - Cremonese
15:00 Verona - Venezia
15:00 Brescia - Pordenone
15:00 Pescara - Spezia
17:00 Sassuolo - Perugia
  Izrael Toto kup M
19:15 Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva
  Japan 1. liga M
12:00 Hiroshima - Cerezo Osaka
12:00 Kashima - Kawasaki Frontale
12:00 Tokyo FC - Nagoya
  Japan kup M
11:00 Gamba Osaka - Shonan
  Jordan kup M
19:30 Al Hussein - Aqaba
  Južna Afrika 1. liga M
15:00 Golden Arrows - Amazulu
17:00 Maritzburg United - Marumo Gallants
  Južna Afrika 2. liga M
15:00 Pretoria - JDR Stars
15:00 Polokwane - Richards Bay
15:00 Free State Stars - Sporting (RSA)
15:00 Venda - Jomo Cosmos
  Kambodža 1. liga M
10:30 Nagaworld - Svay Rieng
10:30 Angkor Tiger - Visakha
10:30 Police Commissary - Asia Euro United
  Kanada kup M
23:00 Hfx Wanderers - Club De Foot Montreal
01:30 Toronto FC Academy - York Utd
04:00 Cavalry - Pacific Fc
  Katar 1. liga M
15:45 Al Duhail - Al Gharrafa
18:30 Al Rayyan - Al Sadd
18:30 Al Khor - Al Wakrah
  Kazakhstan kup M
14:00 Taraz - Shakhtyor Karagandy
14:00 Kaspij Aktau - Astana
16:00 K. Almaty - Kaisar
16:00 Tobol Kostanay - Kyzylzhar
  Kina 2. liga M
10:30 Zibo Cuju - Beijing Sport University
13:35 Shaanxi Changan - Kunshan
13:35 Wuhan Three Towns - Xinjiang Tianshan
  Kina 3. liga M
09:00 Guangxi Pingguo Haliao - Shanghai Jiading Huilong
09:00 Hebei Kungfu - Qingdao Manatee
  Kolumbija 1. liga M
03:00 Junior Barranquilla - Huila
  Koreja 1. liga M
12:00 Seoul FC - Incheon United
  Koreja 2. liga M
12:00 Busan I Park - Seoul E-Land
  Kvalifikacije za Azijski kup Ž
12:00 Iran - Bangladeš
14:30 Palestina - Malezija
  Latvija 1. liga M
17:00 Rigas Futbola Skola - Liepajas Metalurgs
  Litva kup M
18:00 Suduva - Žalgiris
  Luksemburg 1. liga M
20:00 Union Titus Petange - Jeunesse Esch
20:00 Una Strassen - Niedercorn
20:00 Fola - Hesperange
20:00 Mondorf-Les-Bains - Dudelange
20:00 Victoria Rosport - Rodange
20:00 Differdange 03 - Benfica (LUX)
20:00 Ettelbruck - Wiltz
20:00 Racing Luxembourg - Hostert
  Malavi 1. liga M
14:30 Silver - Ntopwa
14:30 Big Bullets - MAFCO
14:30 Mighty Tigers - Mighty Wanderers
  Maroko 1. liga M
22:30 Mouloudia Oujda - Far
  Mađarska 1. liga M
20:00 Mol Fehervar - Ferencvaros
  Mađarska 3. liga Centar M
16:00 Szekszardi - Makoi
16:00 MTK Budimpešta II - Paks 2
16:00 Rakosmenti Ksk - Vac
16:00 Mohacsi - ESMTK
16:00 Cegledi - Ferencvaros 2
16:00 Hodmezovasarhely Fc - Balassagyarmat
16:00 Kozarmisleny - Gerjeni
16:00 Dabas - Monori
16:00 Ivansca - Dabas
16:00 Dunaujvaros - Honved Ii
  Mađarska 3. liga Istok M
16:00 Torokszentmiklos - Kazincbarcikai
16:00 Debreceni Eac - Kisvarda 2
16:00 Senyo Carnifex - Debreceni II
16:00 Hidasnemeti - Hajduszoboszloi Se
16:00 Putnok Vse - Tiszaujvaros
16:00 Dvtk 2 - Bekescsaba 1912 II
16:00 Jaszberenyi - Eger Se
16:00 Bkv Elore - Fuzesgyarmati
16:00 Tallya - Ujpest 2
16:00 Sbtc Szerdan - Tiszafuredi
  Mađarska 3. liga Zapad M
13:00 Kelen - Veszprem
16:00 Gardony Varosi - Zalaegerszegi 2
16:00 Andrashida - Komaromi VSE
16:00 Gyirmot II - Bicskei
16:00 Balatonfuredi - Kaposvar
16:00 Tatabanya - Bvsc-Zuglo
16:00 Gyor II - Erdi
17:00 Papai Perutz - Nagykanizsai
18:00 Sopron - Mol Fehervar Ii
  Meksiko 1. liga M
02:06 Monterrey - Toluca
  Meksiko 1. liga U20 M
16:00 Monterrey - Toluca
  Meksiko 2. liga M
00:00 Monterrey 2 - Mineros De Zacatecas
00:00 Tlaxcala - Tepatitlan De Morelos
02:05 Pumas Tabasco - Venados
04:05 Tampico Madero - Cimarrones De Sonora
  MLS M
01:30 Miami - Nashville
02:00 New York Red Bulls - New York City
02:00 Chicago Fire - New England
  Moldavija 1. liga M
18:00 Milsami Orhei - Zimbru Chisinau
18:00 Balti - Dinamo Bender
18:00 Sheriff - Floresti
  Nikaragva 1. liga M
01:00 Managua - Ocotal
04:00 Ferretti - Diriangen
  Nikaragva 1. liga U20 M
22:00 Managua - Ocotal
  Nizozemska 1. liga M
18:45 G.A. Eagles - PSV
18:45 Nijmegen - Utrecht
20:00 Groningen - Vitesse
21:00 Zwolle - Sparta Rotterdam
21:00 Feyenoord - Heerenveen
  Nizozemska kup M
20:00 Kozakken Boys - Groene Ster
20:00 Unitas - Ter Leede
20:00 USV Hercules - Assen
20:00 Staphorst - Dongen
20:00 Spakenburg - Una
20:00 Ado 20 Heemskerk - Hfc
20:00 Oss - Hsc 21
20:00 Hoogland - Westlandia
20:00 Oostzaan - Excelsior Maassluis
20:00 Gemert - Tec
20:00 Oss '20 - Hsc 21
  Njemačka 3. liga M
19:00 Freiburg 2 - Braunschweig
  Njemačka kup U19 M
18:30 Koln - Monchengladbach
  Njemačka Oberliga Baden-Wurttemberg M
17:15 Backnang - Freiberg
19:30 Goppinger Sv - Linx
  Njemačka Oberliga Bayern jug M
19:00 Munchen 1860 (A) - Vfb Hallbergmoos-Goldach
19:00 Donaustauf - Regensburg II
  Njemačka Oberliga Hessen M
19:30 Waldgirmes - Friedberg
  Njemačka Oberliga Niedersachsen M
19:30 Heeslingen - Eintracht Celle
  Njemačka Oberliga NOFV-Jug M
16:30 An Der Fahner Hohe - Inter Leipzig
  Njemačka Oberliga NOFV-Sjever M
19:30 Neustrelitz - Hansa Rostock 2
  Njemačka Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar M
19:00 Diefflen - Jagersburg
19:00 Elversberg 2 - Eppelborn
19:00 Arminia Ludwigshafen - Mechtersheim
19:30 SG 2000 Mulheim-Karlich - Hassia Bingeh
19:30 Engers - Eisbachtal
19:30 Rochling Volklingen - Speyer
19:30 Waldalgesheim - Kaiserslautern (A)
19:30 Koblenz - Gonsenheim
19:30 Emmelshausen - Eintracht Trier
19:30 Hertha Wiesbach - Dudenhofen
19:30 Salmrohr 1921 - Karbach
19:30 Wormatia Worms - Pfeddersheim
  Njemačka Reg. Sjever M
19:00 Hansa Luneburg - Jeddeloh
19:30 Lubeck - Hamburger (A)
  Njemačka Reg. Sjeveroistok M
19:00 Lokomotive Leipzig - Tb Berlin
19:00 Hertha Berlin (A) - Babelsberg 03
  Norveška 4. liga Skupina 2 M
19:00 Tonsberg - Oppsal
  Norveška kup M
17:00 KFUM Oslo - Kristiansund
17:00 Groruddalen - Lillestrom
18:00 Moss - Sandnes Ulf
18:00 Bryne - Molde
18:00 Oygarden - Sarpsborg FK
18:00 Start - Mjondalen
18:00 Ranheim - Aalesund
18:00 Ham Kam - Raufoss
18:00 Sogndal - Asane
18:00 Kongsvinger - Flekkeroy
18:00 Alta - Bodo/Glimt
18:00 Harstad - Brann
18:00 Stromsgodset - Stabaek
18:00 Nardo - Arendal
18:00 Valerenga - Odd Grenland
20:10 Viking - Rosenborg
  Paragvaj kup M
22:15 Fernando De La Mora - Sportivo Luqueno
02:15 Rubio Nu - Sol De America
  Peru 1. liga M
18:00 Sport Boys - Cusco
20:15 Alianza Lima - Melgar FBC
22:30 Sporting Cristal - Carlos Mannucci
  Poljska kup M
14:30 Gornik Zabrze - Radomiak Radom
15:30 Orleta Radzyn - Zielona Gora
16:00 Concordia Elblag - Skierniewice
16:00 Sleza Wroclaw - Chojniczanka
17:30 Suwalki - Legia Varšava
19:00 S. Rzeszow - Rakow
19:00 Legnica - Odra Opole
19:00 Lublin - Podbeskidzie
19:46 Wloclavia Wloclawek - Piast Gliwice
20:00 Korona Kielce - Wisla Plock
20:30 Stal Mielec - Wisla Krakow
  Portugal Liga kup M
20:00 Rio Ave - Santa Clara
22:15 Famalicao - Penafiel
  Rumunjska kup M
14:00 Arges Pitesti - Botosani
15:30 Csm Slatina - Calarasi
15:30 Unirea 2004 Slobozia - Politehnica Timisoara
15:30 Fc Buzau - Clinceni
15:30 Csikszereda M. Ciuc - Chindia Targoviste
15:30 Concordia - Gaz Metan
15:30 Ca Oradea - Hermanstadt
17:00 Farul Constanta - Sepsi
20:00 CS Hunedoara - FCSB
  Rusija 3. liga Skupina 1 M
15:00 Kholding - Rotor Volgograd 2
  Rusija kup M
11:30 Dinamo Barnaul - Nizhny Novgorod
14:00 Legion Dynamo - Ufa
15:00 Kairat Moscow - Akhmat Grozny
15:00 Znamya Noginsk - Krylya Sovetov
15:00 Leningradets - Krasnodar
17:00 Dynamo Stavropol - Dinamo Moskva
17:00 Dinamo Bryansk - Arsenal Tula
17:00 Saransk - Khimki
18:30 FK Chayka - Rostov
  Saudijska Arabija 2. liga M
17:15 Al Qadisiyah - Al Akhdoud
17:50 Bisha - Ohod
19:15 Al Adalh - Al Draih
  Siera Leone 1. liga M
18:15 Freetown City - East End Tigers
21:00 Fc Johansen - Slifa
  Sjeverna Makedonija Kup M
15:00 New Stars - Borec
15:00 Kit Go Pehchevo - Shkendija
15:00 Veleshta - Shkupi Skopje
  Škotska 5. liga jug M
20:45 Gretna - East Kilbride
  Škotska Liga kup M
20:45 Glasgow Rangers - Livingston
20:45 Dundee FC - St Johnstone
  Slovačka 1. liga M
18:00 Ruzomberok - Slovan Bratislava
  Slovačka kup M
15:30 Gbely - Senica
15:30 Medzilaborce - Vranov Nad Topl Ou
15:30 Medzev - Hummene
15:30 Lucenec - Kosice
15:30 Lokomotiva Kosice - Lipany
15:30 Trebatice - Vion Zlate Moravce
15:30 Castkovce - Puchov
15:30 Komarno - Dunajska Streda
15:30 Skalica - Senec
15:30 Podbrezova - Banska Bystrica
15:30 Jednota Banova - Zilina
  Slovenija 1. liga M
17:00 Radomlje - Bravo
20:15 Olimpija Ljubljana - Domžale
  Slovenija 2. liga M
16:00 Jadran Dekani - Bilje
16:00 Krsko - Nd Gorica
  Španjolska 1. liga M
19:30 Espanyol - Alaves
19:30 Sevilla - Valencia
22:00 Villarreal - Elche
22:00 Real Madrid - Mallorca
  Španjolska 5. liga Skupina 2 M
18:00 Roces - L'entregu
18:00 Colunga - Llanes
18:00 Lealtad - Navarro
18:00 Caudal Deportivo - Covadonga
18:00 Luarca - Mosconia
18:00 Gijon B - Praviano
18:00 Ei San Martin - Real Titanico
18:00 Basico Urraca - Gijon Industrial
18:00 Tuilla - Real Oviedo B
18:00 Langreo B - Lenense
  Srbija 1. liga M
15:30 Radnicki Kragujevac - Novi Pazar
17:30 Spartak Subotica - Proleter Novi Sad
17:30 Napredak - Čukarički
  Srbija 2. liga M
16:00 Loznica - Timok
16:00 Novi Sad - IMT Novi Beograd
16:00 Sremska Mitrovica - Buducnost Dobanovci
16:00 Zarkovo - Mačva Šabac
16:00 Indjija - Graficar Beograd
16:00 Rad - Zlatibor Cajetina
16:00 Zeleznicar Pancevo - Mladost Gat
19:00 Javor - Bačka
  Srbija 3. liga Beograd M
16:00 Teleoptik - Tek Sloga
  Sudan 1. liga M
19:00 Hilal El Obied - Al Merreikh
19:00 Alamal Atbara - Al-Hilal Omdurman
  Švedska 1. liga M
19:00 Orebro - Ostersunds
19:00 Djurgardens - Degerfors
19:00 Sirius - Norrkoping
19:00 Elfsborg - Malmo FF
  Švedska 4. liga Norrland M
19:30 Bodens - Skelleftea
  Švicarska 1. liga M
18:00 Lausanne - Young Boys
20:30 St. Gallen - Basel
  Švicarska 2. liga M
18:00 Kriens - Yverdon
20:30 Xamax - Lausanne Ouchy
  Švicarska 3. liga M
19:30 Young Boys 2 - Etoile-Carouge
20:00 Biel Bienne - Basel 2
20:30 Black Stars - YF Juventus
  Švicarska 4. liga Grupa 1 M
20:15 Bulle - Meyrin
  Tadžikistan 1. liga M
13:00 Kuktosh - Istaravshan
13:00 Ravshan - Cska Pomir Dushanbe
13:00 Dushanbe 83 - Eskhata
  Turska 1. liga M
16:00 Gaziantepspor - Basaksehir
19:00 Goztepe - Hatayspor
19:00 Kayserispor - Galatasaray
  Ukrajina kup M
12:00 Tavriya Simferopol - Oleksandriya
14:00 Lnz Cherkasy - Inhulets
16:00 Volyn Lutsk - Iličevac Mariupol
16:00 Vpk-Agro - Dnipro 1
18:00 Obolon Kiev - Veres Rivne
  Ukrajina superkup M
20:00 Å ahtjor Donetsk - Dinamo Kijev
  Urugvaj 2. liga M
21:00 Albion - Juventud
23:30 Central Esp. - Rocha FC
02:00 Defensor Sp. - Cerro
  USL M
01:00 Charlotte Independ. - Miami Fc
01:00 Charleston - New York Red Bulls 2
01:30 Atlanta United 2 - Birmingham (USA)
02:00 Memphis - Indy Eleven
03:00 Austin Bold - El Paso
04:00 Oakland Roots - San Diego Loyal
04:00 Tacoma Defiance - Sacramento Republic
  Wales Liga kup M
20:45 Penrhyncoch - Pontypridd
  Zambija 1. liga M
15:00 Forest Rangers - Buildcon
15:00 Green Eagles - Lusaka Dynamos
15:00 Prison Leopards - Power Dynamos
15:00 Green Buffaloes Fc - Zanaco
15:00 Kansanshi - Kabwe
15:00 Nkana - Red Arrows
Nogomet  Siegendorf - Wolfsberger (1:6)

Hendikep +1.5 T: 2

BlafK: 1.51U: 5/10Z: ?

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (0) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kisvarda
Debreceni
2,13 1,833,51 3,633,07 3,92
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Jihlava
Pardubice
2,67 3,403,53 3,632,35 2,06
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Tampines Rovers
Lion City
4,53 4,104,12 4,201,58 1,61
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Schwaz
St. Polten
6,08 7,504,38 4,981,41 1,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Opava
Mlada Boleslav
4,72 5,733,92 4,181,59 1,48
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Connah
Airbus UK
1,28 1,305,65 5,287,90 7,75
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ruch Zdzieszowice
Zaglebie Sosnowiec
6,19 7,604,88 5,411,39 1,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Polkowice
Tychy 71
2,95 3,173,10 3,132,28 2,15
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Spennymoor Town
Afc Fylde
2,37 2,253,55 3,632,59 2,69
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Crotone
Lecce
2,41 2,523,19 3,222,89 2,76
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Braila
Universitatea Cluj
4,25 4,703,38 3,451,75 1,68
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Guabira
San Jose
1,10 1,068,25 11,0017,00 21,50
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gorica
Rijeka
2,79 2,843,35 3,452,49 2,38
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Jagiellonia
Lechia Gdansk
2,54 2,443,20 3,222,60 2,69
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Treibach
Floridsdorfer
8,75 9,005,63 5,421,25 1,26
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Somuz Falticeni
Voluntari
1
1,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Amiens
Pau
2,5
2
HendikepMargina
Hokej na ledu  Bietigheim
Augsburg
-0,25
0
HendikepMargina
Nogomet  Somuz Falticeni
Voluntari
+1,5
+1,75
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Anderlecht
Gent
1
1,25
HendikepMargina
Nogomet  Brentford
Oldham
-1,75
-2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Bragantino SP
Libertad Asuncion
2,5
2,25
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Dundee FC
St Johnstone
2,25
2
Hendikep 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Olympiakos
Smyrnis
-1
-0,75
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Athletic Bilbao
Rayo Vallecano
1
0,75
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Sporting Lisabon
Maritimo
1,25
1
HendikepMargina
Nogomet  Genoa
Verona
0
+0,25
HendikepMargina
Nogomet  Aarau
Wil 1900
-0,75
-1
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  Ajaccio
Niort
1
0,75
HendikepMargina
Nogomet  Charleroi
Mechelen
-0,25
-0,5
10:30 2
Hokej na ledu Kolner - Nurnberg

Pad tečaja - Hendikep (sa prod.) (+1,5)

2,50 2,40
10:30 2
Hokej na ledu Kolner - Nurnberg

Pad tečaja - Konačni ishod

1,60 1,55
10:30 1
Hokej na ledu Kolner - Nurnberg

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,40 1,83
10:30 2
Hokej na ledu Kolner - Nurnberg

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,20 1,83
10:29 više
Rukomet Ystads - Alingsas

Pad tečaja - Zbroj golova (55,5)

2,05 1,90
10:29 2
Nogomet Honka Espoo - KuPS Kuopio

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,00 1,90
10:29 2
Nogomet Honka Espoo - KuPS Kuopio

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,46 1,42
10:29 1
Hokej na ledu Karlovy Vary - Kladno

Pad tečaja - Hendikep (-1,5)

2,05 2,00
10:29 1
Hokej na ledu Karlovy Vary - Kladno

Pad tečaja - Konačni ishod

1,40 1,35
10:29 1
Hokej na ledu Karlovy Vary - Kladno

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,70 1,65
10:29 1
Hokej na ledu Bietigheim - Augsburg

Pad tečaja - Konačni ishod

1,85 1,80
10:29 1
Hokej na ledu Bietigheim - Augsburg

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,35 2,30
10:29 2
Rukomet Ystads - Alingsas

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,00 2,90
10:29 2
Rukomet Ystads - Alingsas

Pad tečaja - Hendikep (-2,5)

1,80 1,75
10:29 2
Rukomet Aarhus - Odense

Pad tečaja - Hendikep (+5,5)

1,95 1,90

LIVESCORE