Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 880.16 na 2356 prognoza
ROI: + 6.9%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2021/02 5 2 -6.35 -25.4
2021/01 8 6 (1) 7.70 + 21.4
2020/12 3 3 11.90 + 79.3
2020/11 11 4 -19.15 -34.8
2020/10 24 10 -30.85 -26.4
2020/09 27 17 (1) 12.00 + 8.9
2020/08 16 12 (1) 20.31 + 27.4
2020/07 15 8 -2.05 -2.9
2020/06 22 11 (1) -11.70 -11.5
2020/05 3 3 10.57 + 66.1
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Ožujak 2021
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Ožujak 2021
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
03. 03. 2021. ostale utakmice:
  Albanija 1. liga M
13:00 Tirana - Bylis
13:00 Skenderbeu Korce - Kastrioti
13:00 Apolonia Fier - Partizani Tirana
16:00 Teuta - Vllaznia
16:00 Kukesi - Laci
  Albanija 2. liga M
13:30 Cerrik - Besa
13:30 Flamurtari - Egnatia Rrogozhine
13:30 Lushnja - Elbasan
13:30 Dinamo Tirana - Koplik
13:30 Pogradeci - Tomori Berat
13:30 Erzeni - Vora
  Andora kup M
20:30 Inter Escaldes - Carroi
20:30 Sant Julia - Penya
  Argentina kup M
01:30 Boca Juniors - Claypole
  Armenija 2. liga M
11:00 Urartu 2 - BKMA
  Australija 1. liga Ž
09:05 Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers
  Austrija 3. liga Tirol M
14:00 Wacker Innsbruck (A) - Hall
14:00 Reichenau - Schwaz
  Austrija kup M
19:00 Wolfsberger - LASK Linz
21:05 Sturm Graz - Salzburg
  Azerbejdžan 1. liga M
13:00 Sumgayit FK - Zira
15:15 Neftchi - Sabah Baku
  Å panjolska 4. liga Skupina 5 M
19:00 Montanesa - Ce Europa
19:00 Cerdanyola - Vilassar De Mar
20:00 Santfeliuenc - Castelldefels
  Bahrein 1. liga M
16:10 Al Hidd - East Riffa
  Belgija 2. liga M
18:30 Club Brugge U23 - Westerlo
18:30 RWDM 47 - Seraing United
  Belgija kup M
18:00 Eupen - Gent
20:45 Anderlecht - Cercle Brugge
  Brazil Alagoano M
00:00 CSA - Olhodaguense
  Brazil Baiano M
20:00 Vitoria BA - Jacuipense
20:00 Vitoria Da Conquista - Doce Mel
20:00 Alagoinhas - Bahia De Feira
22:00 Bahia - Unirb
  Brazil Brasiliense M
19:30 Luziania - Bosque Formosa
19:30 Real Brasilia - Santa Maria
19:30 Gama - Brasiliense
19:30 Luziania - Brasiliense
19:30 Luziania - Bosque Formosa
19:30 Real Brasilia - Santa Maria
19:30 Gama - Brasiliense
  Brazil Carioca M
19:00 Macae Esporte RJ - Bangu RJ
21:00 Volta Redonda RJ - Madureira RJ
22:00 Botafogo RJ - Boavista RJ
01:00 Vasco Da Gama - Portuguesa Rj
  Brazil Catarinense M
20:00 Metropolitano - Joinville Sc
20:00 Gremio Juventus - Hercilio Luz
21:00 Concordia - Brusque
00:00 Marcilio Dias - Prospera Criciuma
00:30 Avai - Figueirense
  Brazil Gaucho M
00:00 Gremio RS - Brasil De Pelotas
00:00 Ypiranga Fc - Novo Hamburgo
00:00 Aimore - Esportivo
  Brazil Goiano M
19:30 Jaragua - Ipora
20:00 Jataiense - Gremio Anapolis
00:30 Anapolis - Itumbiara
00:30 Goias - Goianesia
  Brazil Maranhense M
19:30 Se Juventude - Sampaio Correa
  Brazil Mineiro M
23:00 Coimbra - Patrocinense
23:00 Boa Esporte Clube - Pouso Alegre
23:15 Athletic Club - America Mineiro
00:00 Urt - Uberlandia
01:30 Cruzeiro - Caldense
  Brazil Paranaense M
20:00 Rio Branco Pr - Cianorte
20:00 Azuriz - Cascavel
23:15 Maringa Fc - Coritiba
23:15 Cascavel Cr - Toledo (BRA)
  Brazil Paulista M
21:00 Santos - Ferroviaria
21:00 Inter De Limeira - Sao Paulo
23:00 Sao Caetano - Bragantino SP
23:00 Corinthians - Palmeiras
  Brazil Pernambucano M
20:00 Afogados Da Ingazeira - Retro
20:00 Central Sc - Santa Cruz
22:00 Sport Recife - Salgueiro
  Brazil Piauiense M
20:00 Parnahyba - Ae Altos
20:00 River-Pi - Julho Esporte
  Brazil Sergipano M
19:30 America Ec - Confianca
20:00 Frei Paulistano - Cs Maruinense
00:15 Itabaiana - Boca Junior
  Brazil Tocantinense M
20:00 Araguacema - Nova Conquista
20:00 Tocantins - Capital Fc
00:15 Gurupi - Palmas
00:15 Tocantinopolis - Interporto
  Bugarska 3. liga sjeveroistok M
13:00 Chernomorets Balchik - Topolite
13:00 Kubrat - Ludogorets Razgrad 3
13:00 Spartak - Dobrich
14:00 Sportist Gen.toshevo - Dunav Ruse
14:00 Shumen 2007 - Septemvri Tervel
14:00 Ustrem Donchevo - Svetkavitsa
14:00 Dobrich - Spartak
14:00 Dorostol - Chernolomets
  Bugarska kup M
11:00 Botev Plovdiv - Cska 1948
14:00 Tsarsko Selo - Ludogorets Razgrad
17:00 Levski - Beroe
  Češka kup M
14:00 Teplice - Brno
17:00 Slovan Liberec - Ceske Budejovice
17:00 Hradec Kralove - Plzen
19:00 Slavia Prag - Karlovy Vary
  Češka reg. liga Prazsky Prebor M
10:15 Podoli Praha - Predni Kopanina
10:15 Podoli Praha - Predni Kopanina
  Cipar 2. liga M
14:30 Xylotympou - Asil
14:30 Chloraka - Omonoia Psevda
  Cipar kup M
16:00 AEL Limassol - Nea Salamis
18:00 Achnas - Olympiakos Nikozija
  Copa Libertadores M
23:15 Caracas - Cesar Vallejo
01:30 Guarani - Royal Pari
  Danska 1. liga M
18:00 Aarhus AGF - Nordsjaelland
18:00 Horsens - Aalborg
20:00 Kopenhagen FC - Vejle
  DR Kongo 1. liga M
15:30 Renaissance (DRC) - Dauphins Noirs
15:30 JSK - Blessing
  Engleska 1. liga M
19:00 Burnley - Leicester Najava u pripremi.
19:00 Sheffield United - Aston Villa Najava u pripremi.
21:15 Crystal Palace - Manchester United Najava u pripremi.
  Engleska 1. liga U18 M
14:00 Chelsea - Brighton
14:00 Leeds - Sunderland
  Engleska 2. liga M
18:30 Norwich - Brentford Najava u pripremi.
20:00 QPR - Barnsley Najava u pripremi.
20:00 Watford - Wycombe Najava u pripremi.
20:45 Bristol City - Bournemouth Najava u pripremi.
20:45 Sheffield Wed. - Rotherham Najava u pripremi.
21:15 Stoke City - Swansea Najava u pripremi.
  Engleska 2. liga U23 M
14:00 Sheffield Utd - Sheffield Wed
14:00 Wigan - Crewe
  Engleska 7. liga Jug M
20:45 Gosport Borough - Poole
20:45 Farnborough - Hendon
20:45 Tiverton - Merthyr Town
20:45 Tiverton - Merthyr Town
  Finska kup M
17:30 Mikkeli - Jippo
  Francuska 1. liga M
19:00 Metz - Angers
19:00 Lyon - Rennes
19:00 Brest - Dijon
19:00 Nice - Nimes
19:00 St. Etienne - Lens
21:00 Strasbourg - Monaco
21:00 Bordeaux - Paris Saint Germain
21:00 Lille - Marseille
21:00 Nantes - Reims
21:00 Montpellier - Lorient
  Gambija 1. liga M
17:00 Armed Forces - Bk Milan
  Gibraltar 1. liga M
19:30 Lions Gibraltar - Lynx
  Grčka kup M
17:00 Lamia - PAOK
19:00 Panathinaikos - Pas Giannina
  Grčka 2. liga M
12:30 Doxa Dramas - Pae Chania
13:00 Diagoras Rodou - O.f. Ierapetra
14:00 Levadiakos - Karaiskakis
14:00 Xanthi - Apollon Larissa
14:00 Ionikos - Ergotelis
14:30 Trikala - Panachaiki 2005
  Gvatemala 1. liga M
19:00 Iztapa - Comunicaciones
19:00 Malacateco - Antigua
22:00 Municipal - Sanarate
22:00 Coban Imperial - Sacachispas
22:00 Santa Lucia - Xelaju
22:00 Guastatoya - Deportivo Achuapa
  Honduras 1. liga M
22:00 Real De Minas - Motagua
22:30 Real Sociedad (HON) - Olimpia
00:00 Platense - Marathon
02:15 Honduras Progreso - Lobos UPNFM
  Hrvatska kup M
14:30 Osijek - Rijeka
17:00 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo
  Italija 1. liga M
18:30 Sassuolo - Napoli
20:45 Atalanta - Crotone
20:45 Benevento - Verona
20:45 Fiorentina - Roma
20:45 Genoa - Sampdoria
20:45 Milan - Udinese
20:45 Cagliari - Bologna
  Italija 3a liga M
12:30 Olbia - Como
15:00 Albinoleffe - Lucchese
15:00 Piacenza - Giana Erminio
15:00 Lecco - Renate
15:00 Pro Vercelli - Pergolettese
18:00 Juventus U23 - Novara
18:30 Pontedera - Pistoiese
  Italija 3b liga M
15:00 Arezzo - Mantova
15:00 Fermana - Cesena
15:00 Vis Pesaro - Feralpisalo
15:00 Legnano - Carpi
15:00 Triestina - Gubbio
17:30 Modena - Imolese
17:30 Ravenna - Matelica
17:30 Sudtirol - Fano
20:30 Virtus Verona - Padova
  Italija 3c liga M
15:00 Foggia - Vibonese
15:00 Paganese - Viterbese 1908
15:00 Ternana - Cavese
15:00 Trapani - Teramo
15:00 Casertana 1908 - Francavilla 1931
17:30 Juve Stabia - Bari
17:30 Catanzaro - Avellino
20:30 Catania - Palermo
20:30 Monopoli - Bisceglie
  Italija 4. liga Skupina D M
14:30 Forli - Real Forte Querceta
14:30 Rimini - Sammaurese
  Italija 4. liga Skupina E M
14:30 Montespaccato - Grassina
14:30 Foligno - San Donato
15:00 Montevarchi Calcio - Scandicci
  Italija 4. liga Skupina F M
14:30 Notaresco - Us Tolentino
14:30 Matese - Porto Sant'elpidio
14:30 Agnonese - Giulianova
14:30 Recanatese - Aprilia
  Italija 4. liga Skupina G M
14:30 Insieme Formia - Nocerina
14:30 Monterosi - Vis Artena
14:30 Muravera - Latina
  Italija 4. liga Skupina I M
14:30 Biancavilla - Roccella
14:30 Dattilo - Marina Di Ragusa
14:30 Cittanovese - Paterno
  Izrael 1. liga M
18:50 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya
19:00 Hapoel Ironi KS - Hapoel Beer Sheva
19:45 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa
  Japan 1. liga M
10:00 Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka
11:00 Nagoya - Gamba Osaka
  Japan Liga kup M
10:00 Kashiwa - Yokohama FC
10:00 Tokyo FC - Tokushima
10:00 Avispa Fukuoka - Sapporo
10:00 Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
11:00 Hiroshima - Shimizu
11:00 Kashima - Sagan Tosu
  Južna Afrika 1. liga M
14:00 Chippa United - Cape Town
16:00 Golden Arrows - Baroka Fc
  Katar Prince kup M
14:50 Al Gharrafa - Al Sadd
17:15 Al Sailiya - Al Arabi Doha
  Kazakhstan superkup M
10:00 Tobol Kostanay - Kairat
  Kolumbija 1. liga M
02:05 Patriotas - America De Cali
  Kolumbija 2. liga M
21:00 Cartagena (COL) - Boca Juniors (COL)
21:00 Leones - Llaneros
21:00 Atletico FC - Tigres FC
22:00 Fortaleza - Union Magdalena
00:00 Huila - Valledupar
00:30 Real San Andres - Orsomarso
  Kongo 1. liga M
17:00 Diables Noirs - Etoile Du Congo
  Kostarika 1. liga M
22:00 Limon - Herediano
00:00 Sporting San Jose - Perez Zeledon
03:00 Deportivo Saprissa - San Carlos
03:00 Guadalupe - Alajuelense
  Libija 1. liga M
14:00 Al Akhdar - Al Tahaddi
14:30 Olympic Azzaweya - Asswehly
  Liga prvaka Ž
16:45 Barcelona - Hjorring
16:45 Barcelona - Fortuna Hjorring
17:45 Manchester City - Fiorentina
18:00 Rosengard - St. Polten
18:15 Wolfsburg - Lsk Kvinner
20:00 Chelsea - Atletico Madrid
07:00 Shymkent - Bayern Munchen
  Luksemburg 1. liga M
19:30 Niedercorn - Mondorf-Les-Bains
19:30 Una Strassen - Differdange 03
19:30 Union Titus Petange - Ettelbruck
19:30 Benfica (LUX) - Hostert
19:30 Racing Luxembourg - Jeunesse Esch
19:30 Fola - Victoria Rosport
19:30 Wiltz - Hesperange
19:30 Dudelange - Rodange
  MaÄ‘arska 1. liga M
15:15 Mezokovesd-Zsory - Zalaegerszegi
17:00 Ferencvaros - Diosgyori
17:30 Ujpest - Budafoki
20:00 Mol Fehervar - Paks
  Mali 1. liga M
16:45 As Nianan - Sonni
17:00 Djoliba - Co Bamako
17:00 Bakaridjan - Onze Createurs
17:00 Us Bougouni - Asom
19:00 Black Stars - Korofina
  Malta kup M
17:00 Pembroke - Hibernians
18:30 Senglea Athletic - Valletta
18:30 Santa Lucia - Mosta
18:30 Xaghra - Hamrun
  Maroko 2. liga M
15:00 Sale - Tas Casablanca
  Maroko kup M
14:30 Kawkab Marrakech - Hassania Agadir
17:00 Raja Casablanca - Sidi Kacem
19:30 Ir Tanger - Far
  Mauricijus 1. liga M
15:30 Savanne - Bolton City
  Mađarska 2. liga M
14:30 Soroksar - Szentlorinc
14:30 Dorogi - Csakvar
14:30 Pecsi Mfc - Haladas
14:30 Debreceni Eac - Gyirmot
14:30 Gyori ETO - Kazincbarcikai
14:30 Nyiregyhaza - Bekescsabai 1912
18:00 Kaposvar - Budaorsi
18:00 Vasas - Siofok
18:00 Ajka - Debreceni
18:00 Szeged 2011 - Szolnoki Mav
  Meksiko 1. liga M
02:00 Queretaro - At. Guadalajara
02:00 Juarez - Monterrey
04:00 Cruz Azul - Mazatlan
04:06 Tijuana - America De Mexico
  Meksiko 2. liga M
00:00 Mineros De Zacatecas - Cancun
02:05 Pumas Tabasco - Mon. Morelia
04:05 Cimarrones De Sonora - Alebrijes De Oaxaca
  Nigerija 1. liga M
16:00 Plateau United - Rivers United
16:00 Warri Wolves - Enyimba
16:00 Dakkada Fc - Wikki Tourists
  Nigerija 2. liga M
16:00 El Kanemi Warriors - Oyah Sports
16:00 Mighty Jets - Sokoto
16:00 Efcc - Nigeria Airforce Fc
16:00 Green Beret - Aklosendi
16:00 Taraba - Rarara
  Nizozemska 2. liga M
18:45 Almere City - Volendam Najava u pripremi.
  Nizozemska kup M
21:00 Heerenveen - Ajax
  Njemačka 1. liga Ž
14:00 Freiburg - Sand
  Njemačka 3. liga M
17:00 Saarbrucken - Duisburg
17:00 Lubeck - Hansa Rostock
17:00 Uerdingen - Ingolstadt 04
  Njemačka kup M
18:30 RW Essen - Holstein Kiel Najava u pripremi.
20:45 RB Leipzig - Wolfsburg Najava u pripremi.
  Njemačka Oberliga Niederrhein M
19:00 Niederwenigern - Monheim
19:30 Germania Ratingen - Meerbusch
19:30 Kleve - Bocholt
19:30 Cronenberger - Dusseldorf-West
19:30 SC Velbert - 1.fc Monchengladbach
19:30 Schonnebeck - Jahn Hiesfeld
19:30 Baumberg - SW Essen
  Njemačka Oberliga Schleswig-Holstein M
19:00 Pansdorf - Preussen Reinfeld
19:00 Flensburg - Husumer
19:30 Frisia Risum-Lindholm - Weiche-08 2
  Njemačka Reg. Jugozapad M
19:00 FSV Frankfurt - Freiburg 2
19:00 Ulm - Koblenz
  Njemačka Reg. Zapad M
18:00 Wuppertaler - Fortuna Koln
18:00 Lippstadt 08 - Lotte Sportfreunde
18:00 Aachen - Munster
  Palestina 1. liga M
14:00 Tubas - Wadi Al-Nes
17:00 Thaqafi Tulkarem - Al Quds
  Poljska kup M
17:30 Chojniczanka - Cracovia Krakow
20:30 Legia Varšava - Piast Gliwice
  Portugal 2. liga M
16:00 Covilha - Viseu
18:00 Penafiel - Oliveirense
  Portugal 3. liga M
16:00 Alverca - Uniao Almeirim
16:00 Alverca - Uniao Almeirim
16:00 Pinhalnovense - Louletano
16:00 Amora - Esperanca De Lagos
20:30 Vila Cortez - Castro Daire
21:30 Sporting Lisbon B - Montijo
  Portugal kup M
21:15 Porto - Braga
  Portugal kup Ž
16:00 Sporting - Braga
  Prijateljske klubovi M
10:15 Glenorchy Knights - New Town
11:30 Balcatta - Perth SC
11:30 Floreat Athena - Sorrento
11:30 Rockingham City - Gwelup Croatia
13:30