Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 891.18 na 2223 prognoza
ROI: + 7.4%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2020/05 1 1 3.40 + 68.0
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Svibanj 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Svibanj 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
23. 05. 2020. ostale utakmice:
  Alžir 1. liga M
13:00 Bordj - Biskra
13:00 Magra - Hussein Dey
13:00 D´alger - Chlef
13:00 Ain Mlila - Setif
13:00 Saoura - Belouizdad
13:00 Alger - Bel Abbes
13:00 Mouloudija Oran - Kabylie
13:00 Konstantin - Paradou
  Albanija 1.liga M
17:00 Teuta - Laci
17:00 Luftetari - Kukesi
17:00 Tirana - Bylis
17:00 Vllaznia - Flamurtari
17:00 Skenderbeu Korce - Partizani Tirana
  Armenija 1. liga M
14:30 Shirak - Lori
16:15 Pyunik - Ararat Armenia
  Austrija 1. liga Ž
13:00 Wacker Innsbruck - Altenmarkt
13:00 Bergheim - St. Polten
14:00 Sturm Graz - Horn
15:00 Landhaus - Neulengbach
  Austrija 2. liga M
00:00 Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck
00:00 BW Linz - Dornbirn 1913
00:00 Austria Lustenau - Amstetten
00:00 Vorwarts Steyr - Liefering
00:00 Juniors OO - Horn
00:00 Kapfenberg - Austria Beč (A)
00:00 Ried - Floridsdorfer
  Austrija 3. liga Centar M
17:00 Stadl-Paura - Sturm Graz (A)
17:00 WSC Hertha - Union Gurten
17:00 Ried (A) - Wolfsberger II
  Austrija 3. liga Istok M
16:30 Stripfing - Rapid (A)
16:30 Wiener Linien - Drassburg
16:30 Stripfing - Rapid (A)
  Austrija 3. liga Salzburg M
17:00 Worgl - Schwaz
17:00 Sak 1914 - Saalfelden
17:00 Dornbirner SV - Hohenems
  Bangladeš 1. liga M
13:30 Bashundara Kings - Bangladesh Police
13:30 Abahani Limited - Brothers U.
13:30 Sheikh Jamal - Muktijoddha Sangsad
13:30 Sheikh Russel - Rahmatgonj Mfs
  Benin 1. liga M
17:00 Ayema - Uss Krake
17:00 Upi Onm - Asvo
17:00 Jac - Dragons
  BiH 2. liga skupina Federacija M
17:30 Capljina - Jedinstvo Bihac
17:30 Travnik - Metalleghe
17:30 Zivinice - Banovici
17:30 Kakanj - Gorazde
17:30 Gosk Gabela - Olimpik Sarajevo
17:30 Orašje - Bratstvo Gracanica
17:30 Hadzici - Tesanj
17:30 Igman K. - Zvijezda Gradačac
  Bjelorusija 1. liga M
13:00 Smolevichi-Sti - Minsk FC
13:45 Smolevichi-Sti - Minsk FC
15:30 Slutsksakhar Slutsk - RUH Brest
17:30 Isloch Minsk R. - Energetik Bgu
19:30 Vitebsk - Dinamo Minsk
  Bjelorusija 1. liga Ž
15:00 Botsor Brest - Bobruichanka
17:00 Zorka-bdu - Belarus U19
  Bjelorusija 2.liga M
15:00 Oshmyany - Slonim
16:00 Orsha - Khimik Svetlogorsk
16:00 Khimik Svetlogorsk - Orsha
17:00 Mikashevichi - Lida
18:00 Gomel - Volna Pinsk
  Bjelorusija 3. liga Skupina A M
13:00 Molodechno - Ostrovets
13:00 Kronon Stolbtsy - Brest Malorita
13:00 Chayka Zelva - Meliorator Zhitkovichi
14:00 Stanles Pinsk - Pershiy Region
15:00 Baranovici - BGU Minsk
  Bjelorusija 3. liga Skupina B M
12:00 Viktoria Mar. Gorka - Osipovichi
12:00 Bumprom Gomel - Petrikov
13:00 Gorki - Dnepr Mogilev
13:00 Polotsk - Energetik-Bgatu
15:00 Zhlobin - Dnepr Rogachev
  Bolivija 1. liga M
00:00 Jorge Wilstermann - Bolivar
00:00 Oriente Petrolero - Palmaflor
00:00 Blooming - San Jose
00:00 Real Potosi - Nacional Potosi
00:00 Santa Cruz - Guabira
00:00 Always Ready - Royal Pari
00:00 The Strongest - Aurora
  Bugarska 2. liga M
17:00 Septemvri Sofia - Lok. Gorna
17:00 Chernomorets Balchik - Montana
17:00 Cska 1948 - Botev Galabovo
17:00 Kariana Erden - Spartak
17:00 Neftochimic Burgas - Spartak Pleven
17:00 Pirin Blagoevgrad - Ludogorec Razgrad II
17:00 Vereya - Strumska Slava
17:00 Hebar - Lokomotiv Sofia
  Bugarska 3. liga jugoistok M
17:00 Chernomorets 1919 - Svilengrad 1921
17:00 Rozova Dolina - Levski Karlovo
17:00 Radnevo - Nesebar
17:00 Borislav Parvomay - Zagorets
17:00 Maritsa Plovdiv - Atletik Kuklen
18:00 Sozopol - Yambol 1915
  Bugarska 3. liga jugozapad M
17:00 Vihren - Chavdar Etropole
17:00 Kyustendil - Septemvri Simitli
17:00 Bansko - Perun
17:00 Minyor Pernik - Belasitsa
17:00 Marek - Pirin Razlog
17:00 Botev Ihtiman - Nadezhda Dobroslavci
17:00 Rilski Sportist - Svoge
17:00 Slivnishki Geroy - Balkan Botevgrad
  Burkina Faso 1. liga M
18:00 Asfa Yennega - Majestic
18:00 Royal - Usfa
18:00 Asec Koudougou - Bobo-Dioulasso
18:00 Rahimo - Us Ouagadougou
18:00 Sonabel Ouagadougou - Asf Dioulasso
18:00 As Police - Kozaf
18:00 As Douanes - Etoile Filante
18:00 Kadiogo - Salitas
  Burundi 2. liga M
13:00 Garage Express - Unite Muyinga
15:00 Moso Sugar - Royal De Muramvya
15:00 Flambeau De L'est - Lumiere
15:00 Les Elephants - Jeunes Athletiques
15:00 Buhumuza - Delta Star
  Burundi kup M
15:00 Rukinzo - Aigle Noir
  Češka 1. liga M
18:00 Teplice - Slovan Liberec
  Češka 3. liga M
10:15 Odra Petrkovice - Vyskov
17:00 Kromeriz - Velke Mezirici
  Češka 4. liga Divizija A M
10:15 Petrin Plzen - Union Beroun
10:30 Horovicko - Sobeslav
10:30 Jindrichuv Hradec - Klatovy
17:00 Doubravka - Marianske Lazne
  Češka 4. liga Divizija B M
10:15 Neratovice Byskovice - Chomutov
17:00 Ceski Brod - Tatran Rakovnik
17:00 Ostrov - Sous
  Češka 4. liga Divizija C M
10:15 Kutna Hora - Libis
13:30 Horky Nad Jizerou - Velke Hamry
17:00 Nachod - Ostra
17:00 Letohrad - Kolin
17:00 Trutnov - Caslav
17:00 Vysoke Myto - Benatky N. Jiz.
  Češka 4. liga Divizija D M
10:30 Breclav - Stara Rise
  Češka 4. liga Divizija E M
17:00 Nove Sady - Hodonin
17:00 Skastice - Prerov
17:00 Bzenec - Slavicin
17:00 Hranice - Strani
  Češka 4. liga Divizija F M
10:15 Opava B - Rymarov
17:00 Valašske Meziriči - Novi Jicin
  Čile 1. liga M
00:00 Univ. Catolica - La Serena
00:00 Audax Italiano - Everton De Vina
00:00 Coquimbo - Union Espanola
00:00 Antofagasta - Deportes Union
00:00 Cobresal - S. Wanderers
00:00 Huachipato - O Higgins
00:00 Colo Colo - Deportes Iquique
00:00 Curico Unido - Palestino
00:00 U. De Concepcion - U. De Chile
  Danska 1. liga M
13:00 Aarhus VSK - Fortuna Hjorring
13:30 Vildbjerg - Odense
15:00 Thisted - Farum Bk
  Estonija 1. liga M
12:00 Paide - Kuressaare
15:00 Kalju Nomme - Legion
  Farski otoci 1. liga M
15:00 B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag
17:00 If Fuglafjordur - Klaksvik
19:00 Streymur - Tb Tvoroyri
  Francuska 1. liga M
20:00 Nantes - Strasbourg
20:00 Rennes - Monaco
20:00 Metz - Angers
20:00 St. Etienne - Dijon
20:00 Amiens - Nice
20:00 Bordeaux - Lille
20:00 Toulouse - Montpellier
20:00 Nimes - Paris Saint Germain
20:00 Lyon - Brest
20:00 Reims - Marseille
  Francuska 4. liga Skupina A M
18:00 Reims Ii - Bastia
18:00 Lens Ii - Epinal
18:00 Drancy - Haguenau
18:00 Croix De Savoie - Sainte-Genevieve
18:00 St Quentin - Lusitanos
18:00 Lille Ii - Sedan
18:00 Schiltigheim - Bobigny
18:00 Mulhouse - Belfort
  Francuska 4. liga Skupina B M
18:00 Vitre - Poissy
18:00 Guingamp Ii - Sanois
18:00 Saint-Malo - Gobelins
18:00 Granville - Mantes
18:00 Rouen - Lorient Ii
18:00 Angers Ii - Vannes
18:00 Chartres - Stade Briochin
18:00 Fleury Merogis - Oissel
  Francuska 4. liga Skupina C M
18:00 Angouleme - Nantes Ii
18:00 Chamalieres - Romorantin
18:00 Trelissac - Saint-Pryve
18:00 Sete - Bourges
18:00 Montpellier Ii - Bergerac
18:00 Stade Bordelais - Blois F.41
18:00 Les Herbiers - St Etienne Ii
18:00 Andrezieux - Colomiers
  Francuska 4. liga Skupina D M
18:00 Louhans - Monaco Ii
18:00 Lyon Ii - Nimes Ii
18:00 Saint Priest - Marseille Endoume
18:00 Marignane - Hyeres
18:00 Martigues - Moulins
18:00 Marseille Ii - Annecy
18:00 Grace - Jura Sud-Lava
18:00 Frejus-Saint-Raphael - Monts
  Gruzija 1. liga M
13:00 Dila Gori - Dinamo Tbilisi
13:00 Chikhura - Telavi
13:00 Lokomotiv Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
13:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
13:00 Samtredia - Merani Tbilisi
  Irska 2. liga M
16:00 Shamrock 2 - UCD
  Italija 1. liga M
00:00 Lecce - Parma Najava u pripremi.
00:00 Brescia - Sampdoria Najava u pripremi.
00:00 Milan - Cagliari Najava u pripremi.
00:00 Genoa - Verona Najava u pripremi.
00:00 Napoli - Lazio Najava u pripremi.
00:00 Juventus - Roma Najava u pripremi.
00:00 Sassuolo - Udinese Najava u pripremi.
00:00 Bologna - Torino Najava u pripremi.
00:00 Spal - Fiorentina Najava u pripremi.
00:00 Atalanta - Inter Milano Najava u pripremi.
  Japan 1. liga M
12:00 Kawasaki Frontale - Nagoya
06:00 Kunoichi - Nojima Stella
06:00 Inac Kobe Leonesa - Vegalta Sendai
07:00 Urawa - Cerezo Osaka
  Japan 1. liga Ž
06:00 Kunoichi - Nojima Stella
06:00 Inac Leonessa - Vegalta Sendai
07:00 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka Sakai
  Japan 2. liga M
12:00 Ryukyu - Tochigi
06:10 Matsumoto Yamaga - Kofu
07:00 Kusatsu - Omiya
07:00 Montedio Yamagata - Machida
07:00 Renofa Yamaguchi - Jef United Chiba
07:00 Kitakyushu - Tokushima
07:00 Kyoto - Avispa Fukuoka
07:00 Kanazawa - Nagasaki
09:00 Tokyo Verdi - Mito
  Kambodža 1. liga M
10:30 Nagaworld - Svay Rieng
10:30 Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown
13:00 Visakha - Angkor Tiger
  Kanada 1. liga M
19:00 Hfx Wanderers - Forge
  Kazakhstan 2. liga M
12:00 Altai Semey - Sdyushor
12:00 Aktobe - Ekibastuz
12:00 Akademiya Ontustik - Arys
12:00 Baykonur Kyzylorda - Maqtaaral
12:00 Fk Akzhayik - Kairat Academy
12:00 Fc Astana 2 - Fk Kyran
12:00 Zhetysu 2 - Atyrau
  Kina 1. liga M
12:35 Henan Jianye - Chongqing Lifan
08:30 Tianjin Teda - Dalian Pro
  Kineski Tajpei 1. liga Ž
10:30 Hualien - Taoyuan
  Kirgistan 1. liga M
14:00 Kara Balta - Dordoi Bishkek
  Koreja 1. liga M
12:00 Sangju Sangmu Fc - Gwangju Sangmu
09:30 Jeonbuk Motors - Daegu
  Koreja 2. liga M
11:30 Ansan Greeners - Bucheon 1995
09:00 Anyang - Gyeongnam
  Koreja 3. liga M
12:00 Daejeon Korail - Yangju
12:00 Gimhae - Jeonju Citizen
12:00 Cheongju - Pyeongtaek Citizen
13:00 Gangneung - Gimpo C.
  Kostarika . liga M
23:00 ADR Jicaral - Grecia
00:00 Perez Zeledon - Cartagines Deportiva
03:00 Alajuelense - San Carlos
04:00 Santos De Guapiles - Deportivo Saprissa
  Litva 1. liga M
12:00 Riteriai - Suduva
15:00 Kauno Zalgiris - Fk Panevezys
  MaÄ‘arska kup M
18:00 Mezokovesd-Zsory - Mol Fehervar
20:05 MTK Budimpešta - Honved Budimpešta
  Mađarska 1. liga M
15:55 Ferencvaros - Debreceni
  MLS M
21:00 Montreal - San Jose Earthquakes Najava u pripremi.
21:30 Real Salt Lake - LA Galaxy Najava u pripremi.
22:00 Vancouver Whitecaps - Dallas Najava u pripremi.
01:30 New York Red Bulls - Washington DC Najava u pripremi.
01:30 Orlando City - Columbus Crew Najava u pripremi.
01:30 New England - Toronto Najava u pripremi.
02:00 Minnesota - Portland Timbers Najava u pripremi.
02:00 Chicago Fire - Cincinnati Najava u pripremi.
02:30 Kansas City - Seattle Sounders Najava u pripremi.
02:30 Houston Dynamo - Nashville Najava u pripremi.
03:00 Colorado Rapids - Philadelphia Union Najava u pripremi.
  Nizozemska 3. liga M
15:30 Spakenburg - Kozakken Boys
15:30 Hfc - AFC
15:30 De Treffers - GVVV
15:30 Excelsior Maassluis - Quick Boys
15:30 HHC - Ijsselmeervogels
15:30 Tec - ASWH
15:30 Noordwijk - Scheveningen
  Njemačka 1. liga M
15:30 Koln - Fortuna Dusseldorf Najava u pripremi.
15:30 Freiburg - Werder Bremen Najava u pripremi.
15:30 Monchengladbach - Bayer Leverkusen Najava u pripremi.
15:30 Paderborn 07 - Hoffenheim Najava u pripremi.
15:30 Wolfsburg - Borussia Dortmund Najava u pripremi.
18:30 Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:00 Dynamo Dresden - Greuter Furth
13:00 Darmstadt 98 - St. Pauli
13:00 Sandhausen - Regensburg
13:00 Dynamo Dresden - Greuter Furth
13:00 Osnabruck - Hannover
  Njemačka Reg. Bavarska M
14:00 Rosenheim - Buchbach
14:00 Garching - Illertissen
14:00 Schalding-Heining - Bayreuth
14:00 Rain/lech - Aubstadt
14:00 Memmingen - Augsburg (A)
14:00 Viktoria Aschaffenburg - Nurnberg 2
14:00 Schweinfurt 05 - Eichstatt
14:00 Heimstetten - Turkgucu Ataspor Munchen
  Norveška 1. liga Ž
14:00 Lyn - Rosenborg
16:00 Avaldsnes - Arna-Bjornar
17:00 Lsk Kvinner - Roa
  Poljska 1. liga Ž
12:00 Bydgoszcz - Biedrzychowice
12:00 Azs Wroclaw - Walbrzych
12:00 UJ Krakow - Leczna
12:00 Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin
12:00 Uks Sms Lodz - Mitech Zywiec
12:00 Medyk Konin - Gks Katowice
  Poljska 3. liga M
15:00 Blekitni Stargard Szczecinski - Garbarnia
16:00 Gryf Wejherowo - Polkowice
17:00 R. Rzeszow - Widzew Lodz
17:00 Skra - Pogon Siedlce
18:00 Bytovia Bytow - Lech 2
18:00 S. Wola - Katowice
18:00 Elblag - Legionowo
18:00 Pruszkow - Elana Torun
  Poljska 4. liga Grupa 1 M
17:00 Sokol Alexandrov - Huragan Morag
17:30 Swit Nowy Dwor Maz. - Legia Ii
  Poljska 4. liga Grupa 2 M
13:00 Baltyk Koszalin - Gornik Konin
17:00 Kleczew - Kalisz
19:30 B. Gdynia - Nielba Wagrowiec
  Poljska 4. liga Grupa 3 M
17:00 Ruch Zdzieszowice - Pniowek
17:00 Brzeg - Zaglebie 2
17:00 Gwarek Tarnowskie Gory - Foto-Higiena Gac
17:00 Legnica 2 - Bielsko-Biala
17:00 Polonia Bytom - Ruch Chorzow
17:00 Piast Zmigrod - Sleza Wroclaw
17:00 Gornik Zabrze 2 - Kluczbork
  Poljska 4. liga Grupa 4 M
17:00 Sandomierz - Chelmianka
17:00 Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg
17:30 Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa
  Portugal 1. liga Ž
17:00 Cadima - Albergaria/durit
17:00 Ovarense - A-Dos-Francos
17:00 Sporting - Ouriense
17:00 Estoril Praia - Cf Benfica
17:00 Sl Benfica - Braga
17:00 Maritimo - Valadares Gaia
  Prijateljske klubovi M
10:00 Benešov - Pisek
10:30 Prerov - Nove Sady
11:00 Vejle - Silkeborg
11:00 Maribor - Nafta Lendava
11:00 Domžale - Dob
11:00 Slovan Bratislava - Senica
11:00 Voždovac - Kolubara
11:00 Vejle - Silkeborg
12:00 Hammarby - Djurgardens
13:00 Nordsjaelland - Koge
13:00 Falkenbergs - Osters
13:00 Diosgyori - Kisvarda
14:00 Orebro - Brage
14:00 Trelleborgs - IFK Malmo
14:00 Mjallby AIF - GAIS
14:10 Riga FK - Spartaks
18:00 Rakvere Jk Tarvas - Jk Jarve
18:00 Dinamo Zagreb - Gorica
18:00 Nes Tziona - Beitar Jerusalem
19:00 Slaven Belupo - Inter Zaprešić
  SAD 2. liga M
01:00 Chattanooga Red Wolves - Orlando City B
02:30 North Texas - Tormenta
  SAD 3. liga M
21:00 South Bend Lions - Grand Rapids
00:00 Peoria - Green Bay Voyageurs
00:00 Tampa Bay U23 - Weston
01:00 Lionsbridge - Wake Fc
01:00 Florida Elite - Treasure Coast
01:00 Seacoast Utd Phantoms - Ac Connecticut
01:00 North Carolina Fusion U23 - Tri-Cities
01:00 Evergreen - Lehigh Valley
01:00 The Villages - Daytona
01:00 Boston Bolts - Black Rock
01:00 Charlotte Independ. 2 - Dalton
01:30 Kaw Valley - St. Louis Lions
01:30 Westchester - New York U23
01:30 West Virginia - Tobacco Road
01:30 Peachtree City Moba - Bantams
02:00 Cedar - Euro New York
  SAD 4. liga M
01:00 Charleston - Tampa Bay
01:00 Louisville City - Miami Fc
01:00 Hartford Athletic - Birmingham
01:00 Indy Eleven - North Carolina
01:00 Atlanta United 2 - Charlotte Independ.
02:30 Rio Grande - Oklahoma City Energy
02:30 Austin Bold - Portland 2
02:30 San Antonio - San Diego Loyal
03:30 El Paso - Real Monarchs
03:30 New Mexico - Orange County Sc
04:30 Phoenix Rising - Colorado Springs
04:30 Reno - Tulsa
  Slovačka 2. liga M
17:00 Dubnica - Slavoj Trebisov
17:00 Skalica - Ruzomberok B
17:00 Tatran Nao Liptovsky Mikulas - Samorin
17:00 Dukla Banska Bystrica - Partizan Bardejov
17:00 Kosice - Petrzalka 1898
17:00 Sport Podbrezova - Slovan Bratislava B
17:00 Aquacity Poprad - Puchov
17:00 Komarno - Žilina B
  Španjolska 1. liga M
00:00 Alaves - Barcelona Najava u pripremi.
00:00 Espanyol - Celta Vigo Najava u pripremi.
00:00 Leganes - Real Madrid Najava u pripremi.
00:00 Osasuna - Mallorca Najava u pripremi.
00:00 Valladolid - Betis Najava u pripremi.
00:00 Villarreal - Eibar Najava u pripremi.
00:00 Atletico Madrid - Real Sociedad Najava u pripremi.
00:00 Granada - Athletic Bilbao Najava u pripremi.
00:00 Levante - Getafe Najava u pripremi.
00:00 Sevilla - Valencia Najava u pripremi.
  Španjolska 2. liga M
00:00 Las Palmas - Extremadura
00:00 Numancia - Tenerife
00:00 Zaragoza - Ponferradina
00:00 Sporting Gijon - Huesca
00:00 Almeria - Malaga
00:00 Elche - Oviedo
00:00 Cadiz - Albacete
00:00 Racing Santander - Rayo Vallecano
00:00 Alcorcon - Girona
00:00 Lugo - Mirandes
00:00 Deportivo la Coruna - Fuenlabrada
  Tadžikistan 1. liga M
14:00 Dushanbe 83 - Istaravshan
14:00 Faizkand - Istiklol
14:00 Lokomotiv Pamir - Khujand
  Tajland 1. liga M
12:45 Trat Fc - Bangkok United
13:00 Pathum United - Chonburi
14:00 Muang Thong Utd - Nakhon Ratchasima
  Turkmenistan 1. liga M
15:00 Merw - Ahal
15:15 Asgabat - Energetik
15:30 Nebitci - Kopetdag Asgabat
  Turkmenistan 1. liga U21 M
13:00 Altyn Asyr - Sagadam U21
  Uganda 1. liga M
15:00 Vipers - Police
15:00 Ura Sc - Onduparaka Fc
15:00 Busoga - Proline
15:00 Tooro United - Bright Stars
15:00 Kampala City - Bul
15:00 Express - Kyetume
15:00 Wakiso Giants - Villa
15:00 Maroons - Mbarara City
  Ukrajina 2. liga M
17:00 Minaj - Volyn Lutsk
17:00 Rukh Vynnyky - Kramatorsk
17:00 Cherkashchyna - Mykolaiv
17:00 Metalist 1925 - Kremin
17:00 Balkany Zorya - Inhulets
  Ukrajina 3. liga M
14:00 Bukovina Chernivtsi - Dinaz Vyshgorod
14:00 Ch. Odessa 2 - Vpk-Agro
14:00 Real Pharma - Alliance
14:00 Uzhhorod - Zhytomyr
14:00 Nyva Vinnycja - Veres Rivne
14:00 Kramatorsk 2 - Kristal Herson
14:00 Mykolaiv 2 - Nova Kakhovka
14:00 Obolon-Brovar K. 2 - Nyva Ternopil
14:00 Tavriya Simferopol - Hirnyk Krivoy Rog
14:00 Kyiv-Sviatoshyn - Kalush
  Uzbekistan 1. liga M
12:00 Sogdiana - Bunyodkor
12:00 Lokomotiv Tashkent - Kokand 1912
12:00 Navbahor Namangan - Mashal Muborak
  Venecuela 1. liga M
22:00 Lala - Yaracuyanos
22:00 Metropolitanos - Trujillanos
23:00 Aragua - Deportivo La Guaira
01:00 Deportivo Lara - Mineros
  Vijetnam 1. liga M
14:00 The Cong - Hanoi Fc
  Vijetnam kup M
13:00 Nam Dinh - Gia Lai
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Fortuna Dusseldorf
Schalke 04
2,93 2,663,37 3,382,35 2,65
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hannover
Karlsruher
1,79 1,813,62 3,634,36 4,23
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  RB Leipzig
Hertha Berlin
1,40 1,374,79 5,197,10 7,94
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Stal Mielec
Lech Poznan
3,33 3,393,32 3,332,10 2,07
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vitkovice
Viktoria Žižkov
4,97 4,913,83 4,041,52 1,54
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  St. Pauli
Heidenheim
2,56 2,543,22 3,212,76 2,79
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bochum
Holstein Kiel
2,67 2,693,37 3,342,54 2,54
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ujpest
Ferencvaros
3,45 3,483,46 3,462,00 1,99
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Honved Budimpešta
MTK Budimpešta
1,73 1,723,57 3,604,42 4,40
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Union Berlin
Mainz
2,31 2,303,43 3,453,04 3,05
HendikepMargina
Nogomet  Hannover
Karlsruher
-0,75
-0,5
Zbroj golova 1. poluvrijemeMargina
Nogomet  RB Leipzig
Hertha Berlin
1,25
1,5
HendikepMargina
Nogomet  RB Leipzig
Hertha Berlin
-1,25
-1,5
HendikepMargina
Nogomet  Stal Mielec
Lech Poznan
+0,25
+0,5
02:46 1
Nogomet Pardubice - Prostejov

Pad tečaja - Hendikep (-1,25)

1,96 1,94
02:24 2
Nogomet Union Berlin - Mainz

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,90 1,89
02:16 2
Nogomet Augsburg - Paderborn 07

Pad tečaja - Hendikep (-0,5)

1,94 1,92
02:06 1
Nogomet Vitkovice - Viktoria Žižkov

Pad tečaja - Hendikep (+1)

1,91 1,89
02:02 1
Nogomet Augsburg - Paderborn 07

Pad tečaja - Hendikep (-0,5)

1,93 1,92
02:00 manje
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Broj golova gosta (0,5)

2,50 2,48
02:00 više
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Broj golova domaćina (2,5)

2,02 2,00
02:00 1
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Hendikep (-1,5)

2,02 1,98
01:58 1
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,37 1,35
01:58 1
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Hendikep (-1,5)

1,97 1,94
01:55 više
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Broj golova domaćina (2,5)

2,00 1,90
01:55 manje
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Zbroj golova (3,25)

2,03 2,00
01:55 više
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Zbroj golova (3,25)

1,87 1,80
01:55 1
Nogomet RB Leipzig - Hertha Berlin

Pad tečaja - Hendikep (-1,5)

2,02 1,98
01:54 manje
Nogomet Augsburg - Paderborn 07

Pad tečaja - Broj golova gosta (1)

2,00 1,99

LIVESCORE