Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 880.91 na 2346 prognoza
ROI: + 6.9%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2021/01 3 2 2.10 + 14.0
2020/12 3 3 11.90 + 79.3
2020/11 11 4 -19.15 -34.8
2020/10 24 10 -30.85 -26.4
2020/09 27 17 (1) 12.00 + 8.9
2020/08 16 12 (1) 20.31 + 27.4
2020/07 15 8 -2.05 -2.9
2020/06 22 11 (1) -11.70 -11.5
2020/05 3 3 10.57 + 66.1
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Siječanj 2021
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Siječanj 2021
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
15. 01. 2021. ostale utakmice:
  Alžir 1. liga M
14:00 Biskra - Bel Abbes
14:30 Saoura - Hussein Dey
14:30 Chlef - Bordj
14:30 Mlila - Medea
  Albanija 1. liga M
18:00 Teuta - Bylis
18:00 Kukesi - Vllaznia
  Alzir 1. liga U21 M
10:00 Aso Chlef - Bordj Bou Arreridj
10:00 Mlila - Medea
10:00 Biskra - Bel Abbes
10:00 Saoura - Hussein Dey
  Argentina 4. liga M
21:10 Canuelas - Real Pilar
  Australija 1. liga M
07:00 Melbourne Victory - Wellington
07:00 Melbourne Victory - Wellington
07:05 Sydney - Western Sydney
09:10 Melbourne City - Western United
  Australija 1. liga Ž
09:35 Sydney - Western Sydney Wanderers
  ÄŒile 3. liga M
22:00 Iberia - Colchagua
23:00 Ind. Cauquenes - Ac Colina
  Bahrein 1. liga M
16:00 Malkia - Al Budaiya
16:00 Al-Ahli Manama - Busaiteen
  Belgija 1. liga M
20:45 Eupen - Anderlecht
  Brazil 1. liga M
01:30 Palmeiras - Gremio RS
  Brazil 2. liga M
21:30 Figueirense - Brasil De Pelotas
23:15 Sampaio Correa - Parana
01:30 America Mineiro - Botafogo SP
  Burundi 1. liga M
14:00 Muzinga - Atletico Olympic
  Češka 1. liga M
18:00 Teplice - Jablonec
  Čile 1. liga M
14:30 Cobresal - Antofagasta
21:00 La Serena - Deportes Union
23:15 Curico Unido - O Higgins
01:30 Huachipato - S. Wanderers
  Cipar 1. liga M
17:00 Paralimniou - AEL Limassol Najava u pripremi.
18:00 Ermis - Karmiotissa Polemidion Najava u pripremi.
  Cipar 2. liga M
17:00 Aris Limassol - Sotiras
  DR Kongo 1. liga M
15:30 Sanga Balende - St Eloi Lupopo
  Džibuti 1. liga M
13:00 Sid - Police Nationale
15:00 Asc Hayab - As Arta
17:00 Gendarmerie - Barwaqo
  Egipat 1. liga M
13:30 Pyramids - Arab Contractors
13:30 Enppi - Ceramica Cleopatra
13:30 El Gaish - Wadi Degla
  Engleska 1. liga U23 M
14:00 Reading - Norwich
15:00 Middlesbrough - Newcastle Utd
20:00 Brighton - Tottenham
20:00 Aston Villa - West Bromwich
  Etiopija 1. liga M
13:00 Welayta Dicha - Sebeta City
08:00 Bahir Dar Kenema - Hawassa
  Francuska 1. liga M
21:00 Montpellier - Monaco
  Francuska 1. liga Ž
18:45 Lyon - Stade De Reims
18:45 PSG - Bordeaux
18:45 Guingamp - Montpellier
  Francuska 3. liga M
18:00 Quevilly - Le Mans
18:00 Red Star Fc 93 - Boulogne
18:00 Cholet - Villefranche
18:00 Stade Briochin - Concarneau
18:00 Lyon Duchere - Sete
18:30 Avranches - Laval
20:00 Orleans - Creteil
  Gana 1. liga M
16:00 Inter Allies - Great Olympics
  Hong Kong 1. liga M
13:00 Kitchee - Pegasus
08:00 Southern District - Eastern Aa
  Indija 1. liga M
15:00 East Bengal - Kerala Blasters
  Indija I-liga 1. liga M
14:30 Neroca Fc - Trau Fc
  Indonezija 1. liga M
09:30 Pusamania Borneo - Madura United
09:30 Bhayangkara Surabaya United - Persita
09:30 Pusamania Borneo - Madura United
09:30 Bhayangkara Surabaya United - Persita
  Iran 1. liga M
12:30 Sepahan - Peykan
12:30 Saipa - Zobahan
12:30 Nassaji Mazandaran - Machine Sazi Tabriz
12:30 Aluminium Arak - Gol Gohar
  Italija 1. liga M
20:45 Lazio - Roma
  Italija 2. liga M
19:00 Chievo - Virtus Entella
21:00 Virtus Vicenza - Frosinone
  Izrael 3. liga Jug M
13:00 Ironi Or Yehuda - Maccabi Yavne
  Izrael 3. liga Sjever M
13:00 Bnei Majdal Krum United - Ironi Tiberias
13:00 Hapoel Bueine - Maccabi Tamra
13:00 Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom
13:00 Hapoel Bnei Ar'ara 'ara - H. Migdal Haemek
13:00 Hapoel Kaukab - Shapira
  Izrael kup M
12:00 Maccabi Netanya - H. Bikat Hayarden
12:00 Hapoel Afula - Nof Hagalil
12:00 Nordia Jerusalem - Ms Tira
12:00 Maccabi Netanya - H. Bikat Hayarden
12:00 Hapoel Afula - Nof Hagalil
12:00 Nordia Jerusalem - Ms Tira
13:00 Ashdod - Hapoel Raanana
13:00 Hapoel Jerusalem - H. Ironi Rishon
13:00 Nes Tziona - Maccabi Petah Tikva
  Jordan 1. liga M
15:00 Aqaba - Al Salt
15:00 Al Hussein - Sahab
15:00 Al Sareeh - Al Ramtha
  Južna Afrika 2. liga M
12:00 Cape Umoya United - Bizana Pondo Chiefs
  Malavi 1. liga M
13:30 Chitipa United - Ekwendi Hammers
13:30 MAFCO - TN Stars
13:30 Blue Eagles - Silver
  Maldivi 1. liga M
12:00 Maziya - Tc Sports Club
17:00 Club Eagles - Green Streets
  Malta 1. liga M
19:00 Sirens - Hamrun
  Maroko 2. liga M
15:00 Kac Kenitra - Raja Casablanca
15:00 Tas Casablanca - Ittihad Khemisset
  Mauritanija 1. liga M
17:00 Police - Tevragh-Zeina
17:00 Garde Nationale - Jahe
17:00 Police - Tevragh-Zeina
  Meksiko 1. liga M
02:30 Necaxa - Atletico San Luis
04:30 Juarez - Tijuana
  Meksiko 1. liga Ž
00:00 Queretaro - Atletico San Luis
  Meksiko 3. liga M
19:00 Canoneros Marina - Ciervos
00:00 Mineros De Fresnillo - Saltillo
  Niger 1. liga M
16:15 Asfan - Douanes Niamey
  Nizozemska 2. liga M
18:45 Dordrecht - Volendam Najava u pripremi.
18:45 Roda - Graafschap Najava u pripremi.
18:45 Excelsior - Eindhoven FC Najava u pripremi.
21:00 Jong AZ Alkmaar - Almere City Najava u pripremi.
21:00 Helmond - Den Bosch Najava u pripremi.
21:00 G.A. Eagles - Maastricht Najava u pripremi.
  Njemačka 1. liga M
20:30 Union Berlin - Bayer Leverkusen
  Njemačka 2. liga M
18:30 Greuter Furth - Paderborn 07
18:30 Wurzburger Kickers - Braunschweig
  Njemačka 3. liga M
19:00 Verl - Kaiserslautern
19:00 Lubeck - Hansa Rostock
19:00 Viktoria Koln - Turkgucu Ataspor Munchen
19:00 Unterhaching - Magdeburg
19:00 Hallescher - Bayern Munchen (A)
  Novi Zeland 1. liga M
02:00 Auckland City - Hamilton
03:30 Canterbury United - Eastern Suburbs
  Portugal 1. liga M
19:30 Sporting Lisabon - Rio Ave
22:00 Porto - Benfica
  Portugal 1. liga U23 M
12:00 Maritimo - Estoril
16:00 Famalicao - Belenenses
  Prijateljske klubovi M
11:00 Kopenhagen FC - Hvidovre
11:30 Gorica - Dinamo 2
12:30 Lechia Gdansk - Ostroda
12:30 TPS Turku - Ilves
13:00 Litex Lovech - Lok. Gorna
13:30 Piast Gliwice - Zarya Lugansk
14:00 Domžale - Bravo
14:00 Aarhus AGF - Viborg
14:00 Osijek - Koper
14:30 Rijeka - Budafoki
14:30 Antwerpen FC - Lommel
14:30 Thun - Lausanne
15:00 Rapid - Admira
15:00 Pogon Szczecin - Warta Poznan
15:30 Austria Beč (A) - Grazzer
18:30 Vaduz - Dornbirn 1913
  Rumunjska 1. liga M
16:00 UTA Arad - Viitorul Constanta
19:00 FCSB - Astra Giurgiu
  Saudijska Arabija 1. liga M
13:55 Damac - Al Wehda
16:10 Al Raed - Al Nasr S.A.
18:10 Al-Ahli S.A. - Al Hilal
  SejÅ¡eli 1. liga M
13:00 Lightstars - Revengers
  Škotska 2. liga M
20:45 Morton - Dunfermline
  Sudan 1. liga M
14:00 Tuti - Ahli Khartoum
17:15 Al-Hilal (SUD) - Al Khartoum
17:15 Hilal El Obied - Al-Hilal Omdurman
  Tanzanija 1. liga M
15:00 Kagera Sugar - Gwambina
  Turska 1. liga M
17:00 Genclerbirligi - Karagumruk
  UAE 1. liga M
14:00 Hatta - Al Ain UAE
14:00 Al Sharjah - Ittihad Kalba
17:00 Ajman Club - Fujairah Fc
17:00 Al Shabab UAE - Al Nasr UAE
  Wales 1. liga M
20:45 Haverfordwest - Cardiff Metropolitan
20:45 Haverfordwest - Cardiff Metropolitan
20:45 Haverfordwest - Cardiff Metropolitan
  Zambija 1. liga M
14:00 Nkwazi - Lusaka Dynamos
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kukesi
Vllaznia
2,89 2,113,02 3,192,31 3,21
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Setif
Alger
1,75 2,053,27 3,034,42 3,55
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Al-Ahli Manama
Busaiteen
2,49 3,153,10 3,152,73 2,20
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cholet
Villefranche
3,13 3,922,71 2,792,52 2,11
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Figueirense
Brasil De Pelotas
1,95 2,153,02 3,044,53 3,80
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vaduz
Dornbirn 1913
1,62 1,394,08 4,784,64 6,20
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Guimaraes
Farense
1,77 1,903,51 3,494,58 3,94
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Al Muharraq
East Riffa
1,69 1,803,50 3,304,75 4,16
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Belouizdad
Oran
1,55 1,653,50 3,355,95 5,22
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Teuta
Bylis
1,60 1,413,50 3,865,13 7,83
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Almeria
Alaves
3,22 2,863,23 3,212,21 2,44
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Magra
Paradou
3,60 3,202,98 2,832,05 2,35
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Montpellier
Monaco
3,99 3,603,77 3,671,89 2,14
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Al-Ahli S.A.
Al Hilal
4,30 3,903,60 3,501,69 1,79
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Juventude
Cruzeiro
2,17 2,353,08 3,023,37 3,06
Zbroj poenaMargina
Košarka  St. Chamond
Nancy
159,5
161,5
Zbroj poenaMargina
Odbojka  Usti Nad Labem
Ostrava
184,5
185,5
Zbroj golova 1. trećinaMargina
Hokej na ledu  Kaufbeuren
Ravensburg
1,5
2
Zbroj golova 2. trećinaMargina
Hokej na ledu  Detva
Nitra
1,5
2
Zbroj poenaMargina
Košarka  Bursaspor
Fethiye Belediye
163,5
162,5
HendikepMargina
Košarka  Milwaukee
Dallas
-5,5
-6,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Utah
Atlanta
223,5
224,5
HendikepMargina
Košarka  Fos Ouest Provence
Aix Maurienne
-12,5
-13,5
HendikepMargina
Košarka  Norrkoping
Koping Stars
-8,5
-7,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Norrkoping
Koping Stars
167,5
168,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  FMP
Split
164,5
165,5
Zbroj poena 1. četvrtinaMargina
Košarka  Bayern Munchen
Real Madrid
39,5
38,5
Zbroj poena 1. četvrtinaMargina
Košarka  Joventut
Gipuzkoa
39,5
40,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Southampton
Shrewsbury
2
2,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Cittadella
Ascoli
2
1,5
14:30 više
Nogomet Antalyaspor - Trabzonspor

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,85 1,80
14:30 manje
Nogomet Curico Unido - O Higgins

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,40 1,36
14:30 manje
Nogomet Manama - Al Hidd

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,75 1,67
14:30 više
Nogomet Maidenhead - Yeovil

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,72 1,61
14:30 manje
Nogomet UTA Arad - Viitorul Constanta

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,88 1,85
14:30 manje
Nogomet Teplice - Jablonec

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,88 1,85
14:30 više
Nogomet Paralimniou - AEL Limassol

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,88 1,85
14:30 više
Nogomet Necaxa - Atletico San Luis

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

3,25 3,00
14:30 2
Nogomet Necaxa - Atletico San Luis

Pad tečaja - Ishod bez neodlučenog

2,62 2,50
14:30 manje
Nogomet Genclerbirligi - Karagumruk

Pad tečaja - Zbroj golova (2,75)

1,95 1,93
14:30 više
Nogomet Basaksehir - Sivasspor

Pad tečaja - Zbroj golova (2,75)

1,95 1,93
14:30 2
Nogomet Ferreira - Braga

Pad tečaja - Hendikep (+0,5)

1,90 1,89
14:30 2
Nogomet Sporting Lisabon - Rio Ave

Pad tečaja - Hendikep (-1)

1,91 1,87
14:30 2
Nogomet Sporting Lisabon - Rio Ave

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

7,00 6,00
14:30 1
Nogomet Porto - Benfica

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,96 1,95

LIVESCORE