Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 896.16 na 2268 prognoza
ROI: + 7.3%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2020/08 6 5 (1) 11.56 + 48.2
2020/07 15 8 -2.05 -2.9
2020/06 22 11 (1) -11.70 -11.5
2020/05 3 3 10.57 + 66.1
2020/03 5 4 (1) 5.80 + 23.2
2020/02 18 11 21.90 + 24.9
2020/01 22 10 -12.95 -12.6
2019/12 33 21 37.28 + 25.9
2019/11 52 28 (1) -2.49 -1.1
2019/10 56 34 22.00 + 8.1
2019/09 35 17 -23.70 -13.8
2019/08 21 15 26.30 + 26.0
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Kolovoz 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Prethodni
Arhiva prognoza: Kolovoz 2020
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
Ne postoji nijedna najava.
14. 08. 2020. ostale utakmice:
  Armenija 1. liga M
15:30 Alashkert - Ararat Armenia
  Armenija 2. liga M
15:00 Shirak 2 - Lernayin Artsakh
15:30 Sevan - Urartu 2
  Australia Tasmania liga M
06:00 South Hobart - Kingborough Lions
06:15 Devonport - Clarence Zebras
06:15 Riverside Olympic - Glenorchy Knights
06:15 Riverside Olympic - Glenorchy Knights
06:30 Clarence Zebras - Devonport
08:30 Olympia Warriors - Launceston
08:30 Olympia Warriors - Launceston
08:30 Olympia Warriors - Launceston
  Australia Victoria liga M
11:30 Melbourne Knights - Bentleigh Greens
12:00 Green Gully - Melbourne Knights
12:00 Green Gully - Port Melbourne Sharks
12:30 Oakleigh Cannons - St Albans
12:30 Dandenong City - Eastern Lions
07:00 Avondale - Dandenong Thunder
07:00 Avondale - Dandenong Thunder
07:00 Heidelberg Utd - Port Melbourne Sharks
07:00 Heidelberg Utd - Port Melbourne Sharks
07:15 Oakleigh Cannons - Eastern Lions
07:15 Oakleigh Cannons - Eastern Lions
09:00 Dandenong City - South Melbourne
09:00 Dandenong City - South Melbourne
09:00 South Melbourne - Avondale
09:30 Hume City - St Albans
09:30 Hume City - St Albans
  Australija 1. liga M
09:00 Sydney - Western United
  Australija ACT liga M
07:00 Canberra Olympic - Tigers Fc
07:45 Woden Weston - Canberra FC
09:30 Belconnen United - Monaro Panthers
09:30 Belconnen United - Woden Weston
09:30 Monaro Panthers - Gungahlin
  Australija Brisbane liga M
10:00 Acacia Ridge - Centenary Stormers
09:00 The Gap - Taringa
  Australija NPL NSW liga M
11:00 Apia Tigers - WS Wanderers U21
11:30 Blacktown City - Sydney Olympic
  Australija South Australian liga M
11:45 NE Metrostars - Modbury Jets
  Australija Western liga M
09:00 Bayswater - Rockingham City
09:00 Sorrento - Floreat Athena
09:00 Armadale - Balcatta
09:00 Balcatta - Bayswater
09:00 Floreat Athena - Cockburn City
09:00 Gwelup Croatia - Perth SC
09:00 Rockingham City - Joondalup
09:00 Cockburn City - Gwelup Croatia
09:00 Perth Glory U21 - Sorrento
09:00 Armadale - Inglewood Utd
09:00 Inglewood Utd - Perth Glory U21
09:00 Joondalup - Perth SC
  Austrija 3. liga Centar M
19:00 Spitall - Vocklamarkt
19:00 Union Gurten - WSC Hertha Wels
19:00 Gleisdorf 09 - Weindorf St. Anna
19:00 Bad Gleichenberg - Wolfsberger II
19:00 Sturm Graz (A) - Deutschlandsberger
19:00 Wels - Allerheiligen
  Austrija 3. liga Salzburg M
18:00 USK Anif - Kuchl
19:00 Sak 1914 - St. Johann
19:00 Bischofshofen - Wals Grunau
19:00 Seekirchen - Grodig
  Austrija 3. liga Tirol M
19:30 Schwaz - Reichenau
  Å vedska 2. liga Ž
18:30 Hammarby - Bollstanas
  Å vedska 4. liga Norra Gotaland M
19:00 Vanersborgs IF - Amal
19:00 Grebbestads - Vanersborgs IF
19:00 Tidaholm - Ahlafors
  Å vedska 4. liga Ostra Gotaland M
19:00 Osterlen - Hassleholm
19:00 IFK Karlshamn - Kristianstads
  Å vedska 4. liga Vastra Gotaland M
19:00 Eslovs - Malmo IFK
  Å vicarska 4. liga Grupa 1 M
20:00 Chenois - Meyrin
  Bahrein 1. liga M
18:00 Al Muharraq - Al-Ahli Manama
18:00 Al-Najma Manama - Al Hidd
18:00 Al Riffa - Busaiteen
  Belgija 1. liga M
19:00 Mouscron - Mechelen
  BiH 2. liga skupina Federacija M
17:30 Orašje - Bratstvo Gracanica
  Bjelorusija 1. liga M
18:00 Dinamo Minsk - Smolevichi-Sti
  Bjelorusija kup M
18:00 Dinamo Minsk - Krumkachy
  Brazil 1. liga M
00:00 Gremio RS - Corinthians
  Brazil 2. liga M
00:15 America Mineiro - Operario
01:30 Ponte Preta - Vitoria BA
02:30 Parana - Juventude
  Brazil Potiguar M
01:30 Potiguar - America RN
  Brazil Sergipano M
22:45 Sergipe - Confianca
  Bugarska 1. liga M
19:00 Ludogorets Razgrad - Slavia Sofia
  Bugarska 2. liga M
16:45 Minyor Pernik - Svoge
  Češka 3. liga MSFL M
17:00 Otrokovice - Frydek-Mistek
17:30 Znojmo - Vyskov
  Češka 4. liga Divizija D M
17:30 Tasovice - Zdirec N. D.
  Češka 4. liga Divizija E M
17:00 Bzenec - Prerov
  Češka kup M
18:00 Sobeslav - Mas Taborsko
  Češka regionalna liga Jihomoravsky KP M
18:00 Bohunice - Bosonohy
  Crna Gora 1. liga M
20:00 Dečić - Budućnost Podgorica
  Džibuti 1. liga M
17:00 Dikhil - As Arta
19:00 Gendarmerie - Port
  Egipat 1. liga M
16:00 El Gouna - Al Ittihad
18:30 El-Masry - El Ismaily
18:30 Wadi Degla - Haras El Hodood
21:00 El-Entag El-Harby - Al Ahly
  Ekvador 1. liga M
21:00 Deportivo Cuenca - Guayaquil City
21:00 Barcelona SC - Orense
21:00 Universidad Catolica - Aucas
21:00 Olmedo - LDU Quito
  Estonija 1. liga M
18:00 Kuressaare - Levadia Tallinn
18:30 Tammeka - Flora Tallinn
  Estonija 2. liga - esiliiga M
18:00 Maardu - Parnu
  Finska 1. liga M
17:30 Inter Turku - HIFK
17:30 Lahti - Rops Rovaniemi
17:30 Haka Valkeakoski - KuPS Kuopio
  Finska 1. liga Ž
18:00 Hjk - Tips
18:00 Pk-35 Vantaa - Ilves
  Finska 3. liga Grupa A M
17:30 Pepo Lappeenranta - Mipk
17:30 Mipk - Honka 2
  Finska 3. liga Grupa B M
17:30 PIF Pargas - Salon Palloilijat
17:30 TPV - Klubi 04
17:30 HJS Akatemia - TPV
18:00 Atlantis FC - Klubi 04 Najava u pripremi.
  Hrvatska 1. liga M
20:00 Varaždin - Gorica
  Hrvatska 2. liga M
17:30 Hrvatski dragovoljac - Croatia Zmijavci
17:30 Kustošija - Sesvete
18:00 Opatija - Hajduk 2
20:00 Inter Zaprešić - Solin
20:00 Međimurje - Rudeš
  Indonezija 1. liga M
10:30 Arema Indonesia - Persebaya Surabaya
10:30 Persela Lamongan - Bhayangkara Surabaya United
13:00 Bali United - Makassar
15:30 Madura United - Tira Persikabo
  Irska 1. liga M
18:45 Dundalk - Waterford United
20:45 Bohemians - Waterford United
20:45 Dundalk - Shelbourne
20:45 St. Patricks - Sligo Rovers
20:45 Cork City - Shamrock Rovers
20:45 Cork City - Sligo Rovers
21:00 Finn Harps - Derry City
  Irska 2. liga M
20:45 Athlone Town - Drogheda United
20:45 Bray Wanderers - UCD
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 Galway United - Longford Town
  Island 1. liga M
20:00 KR Reykjavik - FH Hafnarfjordur
21:15 Stjarnan - Grotta
  Island 2. liga M
20:00 Fram Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar
  Island 3. liga M
20:30 Fjardabyggd - Fjallabyggd
21:00 Throttur V. - Vidir
21:15 Haukar - Njardvik
  Italija 2. liga M
21:00 Perugia - Pescara
  Japan 1. liga M
07:00 Sapporo - Kawasaki Frontale
  Japan 1. liga Ž
09:00 Nojima Stella - Inac Leonessa
  Jordan 1. liga M
17:00 Al Ramtha - Maan
19:30 Shabab Al Ordon - Al Salt
  Južna Afrika 1. liga M
15:30 Chippa United - Cape Town
18:00 Highlands Park - Mamelodi
  Kanada 1. liga M
04:00 Pacific Fc - Hfx Wanderers
  Katar 1. liga M
19:00 Umm Salal - Al Gharrafa
19:00 Al Duhail - Al Khor
19:00 Al Shahaniya - Al Rayyan
  Katar 2. liga M
18:15 Al-Kharitiyath - Al Markhiya
  Kazakhstan 1. liga M
15:00 Astana - Kaspij Aktau
  Kina 1. liga M
12:00 Henan Jianye - Guangzhou Evergrande Najava u pripremi.
12:35 Wuhan Zall - Henan Jianye Najava u pripremi.
12:35 Shanghai Shenhua - Guangzhou RF Najava u pripremi.
14:00 Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua Najava u pripremi.
  Koreja 1. liga M
12:30 Seongnam Chunma - Busan I Park
  Liga prvaka M
21:00 Barcelona - Bayern Munchen
  Litva 1. liga M
18:00 Riteriai - Kauno Zalgiris
  Litva 2. liga M
17:00 Dziugas - Nevesis
  MaÄ‘arska 1. liga M
18:15 MTK Budimpešta - Ferencvaros
  Maroko 1. liga M
19:00 Raja Beni Mellal - Difaa Jadida
21:00 Renaissance Zemamra - Fus Fath
21:00 Far - Wydad
23:00 Khouribga - Ir Tanger
  Meksiko 1. liga M
04:30 Puebla - Pachuca
  Meksiko 1. liga Ž
23:00 Cruz Azul - America
  Moldavija 1. liga M
17:00 CSCA Rapid - Sheriff
19:30 Speranta Nisporeni - Sheriff
  Njemačka Oberliga NOFV-Jug M
19:00 Sandersdorf - Nordhausen
  Njemačka Oberliga NOFV-Sjever M
20:00 Strausberg - Victoria Seelow
  NorveÅ¡ka 2. liga M
18:00 Sandnes Ulf - KFUM Oslo Najava u pripremi.
18:00 Ranheim - Oygarden Najava u pripremi.
18:00 Groruddalen - Tromso Najava u pripremi.
18:00 Raufoss - Jerv Najava u pripremi.
18:00 Kongsvinger - Strommen Najava u pripremi.
18:00 Stjordals Blink - Sogndal Najava u pripremi.
18:00 Asane - Ham Kam Najava u pripremi.
20:30 Lillestrom - ULL Kisa Najava u pripremi.
  Norveška 4. liga Skupina 6 M
16:00 Tromso 2 - Junkeren
19:30 Skjervoy - Finnsnes
  Paragvaj 1. liga M
00:00 Sportivo Luqueno - Sol De America
  Poljska 4. liga Grupa 2 M
17:00 Sroda - Pogon Szczecin Ii
  Poljska kup M
17:30 Sandecja Nowy Sacz - Rakow
18:00 Jaguar Gdansk - Puszcza Niepolomice
18:00 W. Mazowieckie - Pruszkow
20:30 Belchatow - Legia Varšava
  Prijateljske klubovi M
11:00 Oss - Eindhoven FC
12:00 Sonderjyske - Silkeborg
14:00 Greuter Furth - Unterhaching
14:00 Mainz(A) - Schalke 2
16:00 Universitatea Craiova - Plzen
16:00 Desna - Olimpik Donetsk
16:00 Erzgebirge Aue - Offenbach
16:00 Viktoria Koln - Hertha Berlin Najava u pripremi.
16:30 Slavia Prag - Austria Beč
16:30 Slavia Prag - Austria Beč
17:00 Sydvest 05 - Weiche Flensburg 08
17:00 Marseille - Stuttgart
17:00 Avarta - Holbaek
17:00 Wolfsberger - Lafnitz
17:00 Omonoia Psevda - Doxa
17:00 Horn - Borussia Dortmund (A)
17:00 Olympiakos Nikozija - Sotiras
18:00 Salzburg - Ceske Budejovice
18:00 Anorthosis Famagusta - Pafos
18:00 Buchbach - Kirchanschoring
18:00 AEK Larnaca - AEL Limassol
18:00 APOEL Nikozija - Apollon Limassol
18:30 Almere City - Waalwijk
18:30 First Vienna 1894 - Drassburg
18:30 Wolfsburg (A) - Kassel
18:45 Willem II - VVV Venlo
19:00 Paris FC - Creteil
19:00 Cambuur - Volendam
19:00 Rodez - Montpellier
19:00 Chateauroux - Sporting Club de Lyon
19:00 Paris 1897 - Chambly
19:00 Groningen - Zwolle
19:00 Traiskirchen - Elektra
19:00 Chatearoux - Sporting Club de Lyon
19:00 Paris FC - Chambly
20:00 Quevilly - Red Star Fc 93
20:00 Orleans - Creteil
  Prijateljske klubovi Ž
17:00 Frankfurt - Wolfsburg
18:00 Paris Fc - Orleans
19:00 Meppen - Gutersloh
  Rusija 1. liga M
17:00 Arsenal Tula - Ufa
18:00 Soči - Khimki
19:00 Spartak Moskva - Akhmat Grozny
  Rusija 3. liga Skupina 3 M
14:00 Vidnoe - Khimki 2
  Saudijska Arabija 1. liga M
17:55 Al Fateh - Abha
18:10 Al Feiha - Al Shabab S.A.
18:15 Al Raed - Al Hazm
19:50 Al Ittihad Jeddah - Al Ettifaq SA
  Sjeverna Makedonija 1. liga M
17:30 Sileks Kratovo - Pelister
  Slovačka 2. liga M
19:00 Poprad - Komarno
  Srbija 1. liga M
19:00 Crvena Zvezda - Spartak Subotica Najava u pripremi.
  Srbija 2. liga M
17:00 Zarkovo - Jagodina
  Urugvaj 1. liga M
20:00 Plaza Colonia - Defensor Sp.
22:30 Racing Montevideo - Danubio
  USL 2. liga M
22:00 Toronto Fc Ii - New England Ii
01:00 Orlando City B - Fort Lauderdale
01:00 Orlando City B - Tucson
02:00 Forward Madison - Tormenta
02:00 Union Omaha - Forward Madison
  Uzbekistan 1. liga M
16:00 Buxoro - Bunyodkor
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Riteriai
Kauno Zalgiris
4,57 3,414,49 3,441,50 1,96
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Shabab Al Ordon
Al Salt
2,02 2,703,17 3,053,38 2,58
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Grebbestads
Vanersborgs IF
1,48 1,654,35 4,064,98 3,88
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Utsiktens
Qviding
1,52 1,674,10 3,884,69 3,87
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  APOEL Nikozija
Apollon Limassol
1,92 2,213,40 3,413,38 2,86
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Tidaholm
Ahlafors
2,03 1,723,81 4,042,87 3,53
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  AEK Larnaca
AEL Limassol
2,01 2,323,30 3,373,24 2,75
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Dalian Pro
Guangzhou RF
1,87 2,033,81 3,823,79 3,24
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Klepp
Roa
1,52 1,633,87 3,955,15 4,40
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Al Raed
Al Hazm
1,83 2,053,42 3,333,77 3,25
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Chippa United
Cape Town
2,57 3,422,95 2,772,66 2,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  PIF Pargas
Salon Palloilijat
1,78 1,883,67 3,903,83 3,31
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Fortaleza
Botafogo RJ
2,13 1,863,19 3,323,28 3,98
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Puebla
Pachuca
2,42 2,833,27 3,202,80 2,45
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Poprad
Komarno
5,88 5,504,90 4,301,38 1,45
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Barcelona
Bayern Munchen
1,5
3,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Rubin Kazan
Ural
0,5
1,5
HendikepMargina
Nogomet  Erzgebirge Aue
Offenbach
-2
-1,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Ponte Preta
Vitoria BA
2
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Bahia
Bragantino SP
2,5
2
HendikepMargina
Nogomet  Palmeiras
Goias
-2,25
-1,75
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Groruddalen
Tromso
3
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Lillestrom
ULL Kisa
3
3,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Erzgebirge Aue
Offenbach
3,75
3,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  AEK Larnaca
AEL Limassol
2,75
2,5
HendikepMargina
Nogomet  Belchatow
Legia Varšava
+1,75
+2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Waasland Beveren
Standard Liege
2,75
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Mouscron
Mechelen
2,75
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Soči
Khimki
2,25
2
HendikepMargina
Nogomet  Arsenal Tula
Ufa
0
-0,25
13:23 više
Košarka Dallas - Seattle

Pad tečaja - Zbroj poena (sa prod.) (157,5)

2,00 1,90
13:23 1
Nogomet MTK Budimpešta - Ferencvaros

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,82 4,77
13:23 1
Nogomet Asane - Ham Kam

Pad tečaja - Hendikep (-1)

2,05 2,01
13:23 1
Nogomet Raufoss - Jerv

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,99 1,98
13:23 1
Nogomet Haka Valkeakoski - KuPS Kuopio

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,42 4,36
13:23 2
Nogomet Cork City - Sligo Rovers

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,26 2,25
13:21 manje
Nogomet AEK Larnaca - AEL Limassol

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

2,05 2,00
13:21 više
Nogomet MTK Budimpešta - Ferencvaros

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

1,83 1,80
13:21 više
Nogomet Groruddalen - Tromso

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

1,61 1,57
13:21 manje
Nogomet Groruddalen - Tromso

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,28 1,25
13:21 manje
Nogomet Dundalk - Waterford United

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

2,37 2,25
13:21 više
Nogomet Stjarnan - Grotta

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

4,00 3,75
13:21 manje
Nogomet Stjarnan - Grotta

Pad tečaja - Broj golova domaćina (2,5)

1,80 1,72
13:21 više
Nogomet Chippa United - Cape Town

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

3,25 3,00
13:21 manje
Nogomet Chippa United - Cape Town

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,20 1,16

LIVESCORE