Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 856.91 na 1807 prognoza
ROI: + 8.5%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2019/02 22 10 -18.85 -17.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Veljača 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Prethodni
Arhiva prognoza: Veljača 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
16. 02. 2019. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
21:10 San Lorenzo - Newells Old Boys
23:20 Patronato - Aldosivi
23:20 Gimnasia La Plata - Defensa Y Justicia
01:30 San Martin de San Juan - Independiente
  Argentina 2. liga M
21:00 Independ. Rivadavia - Deportivo Moron
21:00 Brown De Adrogue - Atletico Temperley
21:00 Ferro Carril Oeste - Instituto Cordoba
21:00 Nueva Chicago - Santamarina
21:00 Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy
21:00 Los Andes - Agropecuario
21:00 Almagro - Gimnasia Mendoza
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Defens. De Belgrano
23:05 Sarmiento Junin - Mitre Santiago Del Estero
23:30 Atletico Rafaela - Arsenal Sarandi
  Australija 1. liga M
09:50 Adelaide - Western Sydney
12:00 Perth - Brisbane Roar
07:00 Sydney - CC Mariners
  Austrija kup M
12:00 LASK Linz - St. Polten
  Å panjolska 1. liga M
13:00 Celta Vigo - Levante Najava u pripremi.
18:30 Real Sociedad - Leganes Najava u pripremi.
16:15 Rayo Vallecano - Atletico Madrid Atletico u potrazi za izgubljenim bodovima iz gradskog derbija
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Deportivo la Coruna - Gimnastic
18:00 Zaragoza - Albacete
18:00 Elche - Extremadura
20:00 Oviedo - Alcorcon
20:30 Cadiz - Tenerife
  Å panjolska 2. liga B M
16:00 Valladolid B - Atletico Madrid B
16:00 Conquense - Atletico Baleares
16:00 Vitoria - Amorebieta
16:00 Athletic Bilbao B - Real Oviedo B
16:45 Durango - Racing Santander
19:00 Hercules - Cornella
  Bahrein 1. liga M
15:05 East Riffa - Al Hidd
16:30 Al Riffa - Al Muharraq
17:30 Al Shabbab - Al Hala
  Belgija 1. liga M
18:00 Kortrijk - Charleroi Najava u pripremi.
20:00 Oostende - Eupen Najava u pripremi.
20:00 Waregem - St. Truiden Najava u pripremi.
20:30 Waasland Beveren - Gent Najava u pripremi.
  Belgija 2. liga M
17:00 Leuven - Westerlo
20:30 St. Gilloise - Roeselare
  Bugarska 1. liga M
11:30 Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa
14:00 Cherno More Varna - CSKA Sofia
16:30 Botev Plovdiv - Slavia Sofia
  Češka 1. liga M
15:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
15:00 Slovacko - Karvina
15:00 Pribram - Zlin
17:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec
  Cipar 1. liga M
16:00 APOEL Nikozija - AEK Larnaca
17:00 Paralimniou - Pafos
18:00 Alki Oroklini - Apollon Limassol
  Danska 1. liga M
16:00 Nordsjaelland - Hobro
  Egipat 1. iga M
15:00 Ismaily - Nogoom El Mostakbal
18:00 El-Entag El-Harby - Al Ahly
  Engleska 2. liga M
14:00 Rotherham - Sheffield Wed.
16:00 Preston - Nottingham Forest
16:00 Swansea - Brentford
16:00 Sheffield United - Reading
16:00 Ipswich - Stoke City
16:00 Bolton - Norwich
16:00 Aston Villa - WBA
  Engleska 3. liga M
13:30 Southend - Portsmouth
16:00 Coventry - Walsall
16:00 Charlton - Blackpool
16:00 Bradford - Plymouth
16:00 Barnsley - Wycombe
16:00 Gillingham - Scunthorpe
16:00 Shrewsbury - Burton Albion
16:00 Oxford United - Peterborough
16:00 Fleetwood Town - Luton
  Engleska 4. liga M
14:00 Notts County - Mansfield
16:00 Port Vale - Morecambe
16:00 Lincoln - Stevenage
16:00 Grimsby - Cheltenham
16:00 Forest Green - Yeovil
16:00 Exeter - Bury
16:00 Macclesfield - Colchester
16:00 Carlisle - MK Dons
16:00 Oldham - Crewe
16:00 Cambridge United - Tranmere
16:00 Northampton - Crawley Town
16:00 Newport - Swindon
  Engleska 5. liga M
16:00 Harrogate Town - Ebbsfleet United Najava u pripremi.
16:00 Afc Fylde - Chesterfield Najava u pripremi.
16:00 Eastleigh - Braintree Najava u pripremi.
16:00 Sutton Utd - Barrow Najava u pripremi.
16:00 Dagenham&Red - Gateshead Najava u pripremi.
16:00 Solihull Moors - Barnet Najava u pripremi.
16:00 Bromley - Maidstone Najava u pripremi.
16:00 Salford City - Dover Najava u pripremi.
16:00 Boreham Wood - Hartlepool Najava u pripremi.
16:00 Leyton - Maidenhead Najava u pripremi.
16:00 Havant & W - Wrexham Najava u pripremi.
16:00 Halifax - Aldershot Town Najava u pripremi.
  Engleska FA kup M
13:30 Brighton - Derby Najava u pripremi.
16:00 Wimbledon AFC - Millwall Najava u pripremi.
18:30 Newport - Manchester City Guardiola najavio «vrlo jaki sastav» za ovo gostovanje
  Francuska 1. liga M
17:00 Marseille - Amiens Najava u pripremi.
20:00 Monaco - Nantes Najava u pripremi.
20:00 Angers - Nice Najava u pripremi.
  Francuska 1. liga Ž
14:30 Lyon - Lille Losc
14:30 Bordeaux - Metz
14:30 Montpellier - Dijon Fco
14:30 Guingamp - Paris Fc
  Francuska 2. liga M
15:00 Sochaux - Lens
  Grčka 1. liga M
18:00 Panathinaikos - Asteras Tripolis
18:30 Pas Giannina - Atromitos Athinon
  Grčka 2. liga M
14:00 Ergotelis - Kissamikos
  Hrvatska 1. liga M
17:30 Gorica - Inter Zaprešić Inter traži prekid negativne rezultatske serije
  Iran 1. liga M
13:00 Pars Jonoubi Jam - Nassaji Mazandaran
  Italija 1. liga M
18:00 Cagliari - Parma Najava u pripremi.
  Italija 1. liga Ž
14:30 Sassuolo - Chievo Verona
14:30 Bergamo - Roma
14:30 Florentia - Sportiva Mozzanica
14:30 Verona - Bari
14:30 Tavagnacco - Fiorentina
  Italija 2. liga M
15:00 Padova - Foggia
15:00 Carpi - Perugia
15:00 Benevento - Cittadella
18:00 Ascoli - Salernitana
  Italija 3b liga M
14:30 Vis Pesaro - Albinoleffe
14:30 Ternana - Triestina
14:30 Teramo - Monza
14:30 Sudtirol - Gubbio
16:30 Feralpisalo - Ravenna
16:30 Renate - Pordenone
16:30 Vicenza - Fermana
18:30 Giana Erminio - Virtus Verona
20:30 Rimini - Imolese
20:45 Sambenedettese - Fano
  Izrael 1. liga M
15:00 Hapoel Raanana - Hapoel Tel Aviv
17:00 Ashdod - Bnei Sakhnin
17:15 Bnei Yehuda - Hapoel Haifa
19:30 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ironi KS
  MaÄ‘arska 1. liga M
14:00 Debreceni - Ferencvaros
17:00 Szombathelyi Haladas - Mezokovesd-Zsory
17:00 Puskas Academy - Ujpest
17:00 Kisvarda - Paks
17:00 Diosgyori - Honved Budimpešta
19:30 MTK Budimpešta - Videoton Fehervar
  Malta 1. liga M
14:00 St Andrews - Hibernians
14:00 Valletta - Senglea Athletic
16:00 Hamrun - Mosta
16:15 Floriana - Qormi
  Maroko 1. liga M
15:00 Moghreb Tetouan - Ittihad Tanger
15:00 Mouloudia - Kawkab Marrakech
17:00 Chabab - Khouribga
  Nizozemska 1. liga M
18:30 AZ Alkmaar - VVV Venlo Najava u pripremi.
19:45 Heracles - Fortuna Sittard Najava u pripremi.
19:45 Heerenveen - PSV Najava u pripremi.
20:45 Vitesse - Willem II Najava u pripremi.
  Njemačka Reg. Sjeveroistok M
13:30 Altglienicke - Oberlausitz Neugersdorf
13:30 Wacker Nordhausen - Viktoria Berlin
13:30 Rathenow - Bischofswerdaer
  Njemačka 1. liga M
15:30 Wolfsburg - Mainz Najava u pripremi.
18:30 Hertha Berlin - Werder Bremen Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:00 Ingolstadt 04 - Bochum
13:00 Duisburg - Union Berlin
13:00 St. Pauli - Erzgebirge Aue
13:00 Heidenheim - Hamburger SV
  Njemačka 3. liga M
14:00 Meppen - Energie Cottbus
14:00 Hallescher - Lotte Sportfreunde
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Uerdingen
14:00 Fortuna Koln - Braunschweig
14:00 Munster - Osnabruck
14:00 Karlsruher - Kaiserslautern
  Njemačka Reg. Sjever M
14:00 Havelse - Oldenburg
14:00 Oldenburg - Hannover (A)
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Straelen - Wuppertaler
14:00 Borussia Dortmund (A) - Wiedenbruck
14:00 RWE - Tv Herkenrath
14:00 Wattenscheid - Bonner
14:00 Monchengladbach (A) - Rodinghausen
14:00 Verl - Kaan-Marienborn
  Novi Zeland 1. liga M
02:00 Tasman United - Southern United
  Poljska 1. liga M
15:30 Jagiellonia - Wisla Plock
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia
20:30 Korona Kielce - Lechia Gdansk
  Portugal 1. liga M
16:30 Nacional Madeira - Feirense Najava u pripremi.
19:00 Vitoria Guimaraes - Portimonense Najava u pripremi.
21:30 Porto - Vitoria Setubal Najava u pripremi.
  Portugal 2. liga M
12:00 Varzim - Benfica B
16:00 Cova Piedade - Penafiel
18:00 Famalicao - Viseu
  Prijateljske klubovi M
10:10 Pardubice - Dobrovce
  Rumunjska 1. liga M
13:00 Hermanstadt - Universitatea Craiova
19:00 Cluj CFR - Astra Giurgiu
  Škotska 1. liga M
16:00 Glasgow Rangers - St. Johnstone
16:00 Aberdeen - St. Mirren
16:00 Hibernian - Hamilton
16:00 Livingston - Dundee FC
  Škotska 2. liga M
16:00 Queen of the South - Dundee United
16:00 Alloa Athletic - Partick
16:00 Ross County - Falkirk
16:00 Morton - Ayr United
16:00 Dunfermline - Inverness
  Škotska 3. liga M
16:00 Airdrie - Brechin
16:00 East Fife - Stenhousemuir
16:00 Montrose - Forfar
16:00 Raith Rovers - Arbroath
16:00 Stranraer - Dumbarton
  Škotska 4. liga M
16:00 Clyde - Albion Rovers
16:00 Edinburgh City - Berwick
16:00 Peterhead - Queens Park
16:00 Cowdenbeath - Annan
16:00 Elgin City - Stirling Albion
  Slovačka 1. liga M
14:00 Trencin - Senica
14:00 Nitra - Sport Podbrezova
14:00 Žilina - Spartak Trnava
14:00 Zemplin Michalovce - Sered
14:00 Ruzomberok - Vion Zlate Moravce
16:00 Dunajska Streda - Slovan Bratislava
  Srbija 1. liga M
13:00 Backa - Partizan
14:00 Proleter Novi Sad - Radnik
14:00 Mačva Šabac - Mladost Lučani
15:00 Radnicki Niš - Čukarički
16:00 Crvena Zvezda - Vojvodina
  Švedska kup Ž
14:00 Jitex - Kopparbergs/g.
14:00 Uppsala - Eskilstuna
15:00 Linkoping - Vaxjo
15:00 Kristianstad - Limhamn Bunkeflo
15:00 Kalmar - Rosengard
  Švicarska 1. liga M
19:00 Luzern - Lugano
19:00 St. Gallen - Thun
  Švicarska 2. liga M
17:00 Lausanne - Rapperswil
17:30 Schaffhausen - Kriens
19:00 Servette - Wil 1900
  Turska 1. liga M
11:30 Akhisar Belediye - Ankaragucu
14:00 Bursaspor - Rizespor
17:00 Fenerbahče - Konyaspor
  Turska 2. liga M
11:30 Umraniyespor - Balikesirspor
11:30 Hatayspor - Adana Demirspor
14:00 Altay - Boluspor
  Wales 1. liga M
15:30 Newtown - Caernarfon
15:30 TNS - Barry Town
15:30 Cardiff Metropolitan - Llandudno
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Schaffhausen
Kriens
1,91 2,223,72 3,583,68 2,92
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ashdod
Bnei Sakhnin
2,31 2,813,17 3,022,75 2,41
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Diosgyori
Honved Budimpešta
3,09 2,733,01 3,122,35 2,54
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Nueva Chicago
Santamarina
1,76 1,883,18 3,054,87 4,42
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gorica
Inter Zaprešić
1,98 2,163,51 3,433,67 3,37
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Marseille
Amiens
1,44 1,454,58 4,217,70 8,80
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vitoria Guimaraes
Portimonense
1,76 1,823,50 3,494,64 4,30
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Pisa
Gozzano
1,48 1,503,80 3,805,90 5,50
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Atletico Rafaela
Arsenal Sarandi
2,58 2,422,99 2,992,75 2,97
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gimnasia La Plata
Defensa Y Justicia
3,67 3,993,04 3,122,11 1,99
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Talleres Cordoba
Atletico Huracan
2,65 2,803,02 3,032,80 2,65
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Heracles
Fortuna Sittard
1,73 1,644,10 4,184,17 4,69
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Piacenza
Pro Patria
2,22 2,113,00 3,073,06 3,29
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cluj CFR
Astra Giurgiu
1,81 1,733,25 3,424,67 4,96
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bnei Yehuda
Hapoel Haifa
2,25 2,433,23 3,222,83 2,69
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Barcelona
Canarias
156,5
151,5
Broj poena gosta (sa prod.)Margina
Košarka  Barcelona
Canarias
75,5
72,5
Broj poena domaćina (sa prod.)Margina
Košarka  Virtus Bologna
Vanoli Cremona
80,5
83,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  L.Sonego
K.Coppejans
-3,5
-2,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  J.Londero
A.Giannessi
-2,5
-3,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Rapperswil
Lausanne
5,5
4,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Farjestads
Linkopings
4,5
5,5
Zbroj poenaMargina
Odbojka  Aachen
Potsdam
181,5
180,5
HendikepMargina
Nogomet  Sporting Lisabon
Braga
-0,25
-1
Zbroj golovaMargina
Rukomet  Guif
Savehof
54,5
53,5
HendikepMargina
Rukomet  Skjern
Nantes
0
+1
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Porto
Vitoria Setubal
3
2,5
HendikepMargina
Nogomet  AZ Alkmaar
VVV Venlo
-1,5
-2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  AZ Alkmaar
VVV Venlo
3
3,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Esbjerg
Brondby
2,5
3
16:58 2
Nogomet Pas Giannina - Atromitos Athinon

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,47 2,44
16:58 više
Košarka Virtus Bologna - Vanoli Cremona

Pad tečaja - Zbroj poena (sa prod.) (165)

1,84 1,83
16:58 2
Nogomet AZ Alkmaar - VVV Venlo

Pad tečaja - Hendikep (-2)

1,80 1,79
16:58 1
Nogomet Ascoli - Salernitana

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,06 2,03
16:58 više
Nogomet Zaragoza - Albacete

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

2,09 2,08
16:57 više
Nogomet Porto - Vitoria Setubal

Pad tečaja - Broj golova domaćina (2,5)

2,06 2,04
16:57 više
Nogomet Porto - Vitoria Setubal

Pad tečaja - Zbroj golova (3)

2,13 2,10
16:57 1
Nogomet Porto - Vitoria Setubal

Pad tečaja - Hendikep (-2)

2,09 2,06
16:57 1
Nogomet Porto - Vitoria Setubal

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,20 1,20
16:57 više
Nogomet Vitoria Guimaraes - Portimonense

Pad tečaja - Broj golova gosta (1)

2,40 2,36
16:57 manje
Nogomet Vitoria Guimaraes - Portimonense

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,81 1,78
16:57 2
Nogomet Vitoria Guimaraes - Portimonense

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,48 4,34
16:57 1
Nogomet Aves - Benfica

Pad tečaja - Hendikep (+1,5)

1,84 1,83
16:57 2
Nogomet Eskisehirspor - Denizlispor

Pad tečaja - Hendikep (+1)

2,09 2,08
16:57 2
Nogomet Cagliari - Parma

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,08 3,74

LIVESCORE