Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 834.99 na 1868 prognoza
ROI: + 8.0%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2019/04 13 7 3.20 + 5.2
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Travanj 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Prethodni
Arhiva prognoza: Travanj 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (3) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (3) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
20. 04. 2019. ostale utakmice:
  Argentina 2. liga M
18:05 Quilmes - Olimpo Bahia Blanca
18:05 Deportivo Moron - Los Andes
21:00 Gimnasia Jujuy - Agropecuario
22:00 Sarmiento Junin - Guillermo Brown
22:00 Defens. De Belgrano - Arsenal Sarandi
00:00 Instituto Cordoba - Gimnasia Mendoza
02:00 Atletico Temperley - CA Platense
  Armenija 1. liga M
12:00 Gandzasar - Pyunik
  Australija 1. liga M
11:50 CC Mariners - Western Sydney
09:00 Wellington - Melbourne City
  Austrija 1. liga M
17:00 Mattersburg - Wacker Innsbruck
17:00 Admira - Hartberg
17:00 Altach - Rapid
  Austrija 2. liga M
14:30 Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt
  Austrija 3. liga Centar M
16:00 WSC Hertha - Weiz
16:00 Pellets Wac - Vocklamarkt
  Austrija 3. liga Istok M
14:00 Stadlau - Admira (A)
16:30 Leoben - Marchfeld Donauauen
  Austrija 3. liga Zapad M
14:00 Pinzgau - Hohenems
14:00 Wals Grunau - Dornbirn 1913
16:00 Langenegg - Schwaz
  Å panjolska 1. liga M
16:15 Eibar - Atletico Madrid Najava u pripremi.
18:30 Rayo Vallecano - Huesca Najava u pripremi.
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Lugo - Granada
18:00 Albacete - Las Palmas
18:00 Gimnastic - Sporting Gijon
20:00 Mallorca - Rayo Majadahonda
  Å panjolska 2. liga B M
00:00 Cartagena - Ejido
00:00 Atletico Madrid B - San Sebastian Reyes
00:00 Sporting Gijon B - Union de Irun
00:00 Melilla - Atletico Sanluqu
00:00 Lleida - Peralada
00:00 Murcia - Ibiza Eivissa
00:00 Racing Santander - Amorebieta
00:00 Alcoyano - Olot
00:00 Leonesa - Salamanca
00:00 Valencia Cf Mestalla - Barcelona B
00:00 Izarra - Leioa
00:00 Hercules - Sabadell
00:00 Las Palmas B - Fc Coruxo
00:00 Levante B - Atletico Baleares
00:00 Pontevedra - Rapido De Bouzas
00:00 Celta Vigo B - Union Adarve
00:00 Arenas - Gernika
00:00 Badalona - Conquense
00:00 Real Madrid Castilla - Deportivo Fabril
00:00 Teruel - Villarreal B
00:00 Sadcf Internacional - Fuenlabrada
00:00 Barakaldo - Tudelano
00:00 Cornella - Ontinyent
00:00 Mirandes - Real Oviedo B
00:00 Malagueno - Villanovense
00:00 Valladolid B - Ponferradina
00:00 Durango - Toledo
00:00 Sevilla Atletico - Huelva
00:00 Calahorra - Vitoria
00:00 Almeria B - Badajoz
00:00 Artistico Navalcarnero - Burgos
00:00 Real Sociedad B - UD Logrones
00:00 Linense - Talavera
00:00 Ebro - Espanyol B
00:00 Jumilla - Murcia
00:00 Granada B - Marbella
00:00 Unionistas - Guijuelo
00:00 Langreo - Athletic Bilbao B
00:00 Don Benito - San Fernando
00:00 Castellon - Ejea
  Bahrein 1. liga M
17:45 Al Riffa - Al-Najma Manama
17:45 Al Muharraq - Manama
  Belgija 1. liga M
18:00 St. Gilloise - Waregem
20:00 Westerlo - Oostende
20:00 Cercle Brugge - Kortrijk
20:30 Eupen - St. Truiden
  BiH 1. liga M
16:30 Sloboda Tuzla - Sarajevo
17:00 Čelik Zenica - Tuzla City
17:00 Radnik Bijeljina - Zvijezda Brgule
17:00 Široki Brijeg - Zrinjski
17:00 Mladost Doboj - Gosk Gabela
20:00 Željezničar - Krupa
  Bjelorusija 1. liga M
14:00 Slavia Mozyr - BATE Borisov
16:00 Torpedo Minsk - Dinamo Minsk
18:00 Gorodeya - Torpedo Zhodino
  Bugarska 1. liga M
16:15 CSKA Sofia - Levski
19:00 Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv
  Češka 2. liga M
10:15 Pardubice - Prostejov
10:15 Sokolov - Vlasim
  Čile 1. liga M
21:00 Palestino - Univ. Catolica
23:30 Huachipato - Colo Colo
02:00 Audax Italiano - Deportes Union
  Cipar 1. liga M
16:00 Ermis - Alki Oroklini
18:00 Pafos - Doxa
  Crna Gora 1. liga M
15:00 Iskra - Zeta
16:30 Lovćen - Mornar Bar
16:30 Budućnost Podgorica - OFK Titograd
16:30 Rudar Pljevlja - Grbalj
16:30 Petrovac - Sutjeska
  Egipat 1. iga M
17:30 Petrojet - Nogoom El Mostakbal
  Engleska 1. liga M
16:00 Bournemouth - Fulham Najava u pripremi.
16:00 Huddersfield - Watford Najava u pripremi.
16:00 West Ham - Leicester Najava u pripremi.
18:30 Newcastle United - Southampton Najava u pripremi.
  Engleska 3. liga M
18:30 Accrington St. - Luton
  Estonija 1. liga M
12:00 Kalju Nomme - Tallinn Kalev
12:00 Maardu - Tulevik Viljandi
15:00 Tammeka - Trans Narva
  Finska 1. liga M
15:00 KuPS Kuopio - Honka Espoo
15:00 Vaasa PS - KPV
16:00 Mariehamn IFK - Rops Rovaniemi
  Francuska 1. liga M
17:00 Guingamp - Marseille
20:00 Nice - Caen
20:00 Nimes - Bordeaux
20:00 Strasbourg - Montpellier
  Francuska 2. liga M
15:00 Grenoble - Lens
  Hrvatska 2. liga M
16:30 Kustošija - Zadar
16:30 Varaždin - Osijek 2
  Irska 2. liga M
20:00 Cobh Ramblers - Longford Town
  Italija 1. liga M
15:00 Genoa - Torino Najava u pripremi.
15:00 Cagliari - Frosinone Najava u pripremi.
15:00 Bologna - Sampdoria Najava u pripremi.
15:00 Udinese - Sassuolo Najava u pripremi.
15:00 Empoli - Spal Najava u pripremi.
12:30 Parma - Milan Parma se mora trgnuti ukoliko ne želi nazad u Serie B
  Italija 1. liga Ž
15:00 Tavagnacco - Florentia
  Italija 3a liga M
16:30 Piacenza - Arzachena
  Italija 3b liga M
14:30 Gubbio - Pordenone
16:30 Fermana - Imolese
16:30 Giana Erminio - Ternana
16:30 Feralpisalo - Triestina
16:30 Fano - Virtus Verona
16:30 Sudtirol - Renate
18:30 Ravenna - Vicenza
20:30 Rimini - Sambenedettese
20:30 Teramo - Vis Pesaro
20:30 Albinoleffe - Monza
  Italija 3c liga M
14:30 Paganese - Francavilla 1931
14:30 Juve Stabia - Vibonese
14:30 Reggina - Casertana 1908
14:30 Bisceglie - Rieti
14:30 Potenza - Viterbese 1908
14:30 Rende - Trapani
16:30 Monopoli - Cavese
18:30 Catania - Sicula Leonzio
  Japan 2. liga M
11:00 Tochigi - Nagasaki
11:00 Ehime - Avispa Fukuoka
12:00 Okayama - Tokushima
06:00 Kagoshima United - Ryukyu
07:00 Montedio Yamagata - Yamaguchi
07:00 Yokohama F. Marinos - Jef United Chiba
07:00 Kanazawa - Kashiwa
07:00 Gifu - Mito
08:00 Machida - Omiya
  Južna Afrika 1. liga M
15:00 Baroka Fc - Mamelodi
  Južna Afrika 2. liga M
15:00 Uthongathi - Cape Umoya United
15:00 Stellenbosch - Galaxy (RSA)
15:00 Royal Eagles - Ajax Cape Town
15:00 Tshakhuma - Sporting (RSA)
15:00 Pretoria - Jomo Cosmos
  Kina 1. liga M
13:35 Henan Construction - Tianjin Teda
13:35 Hebei - Beijing Guoan
09:30 Dalian Yifang - Chongqing Lifan
  Kolumbija Apertura M
21:00 Deportes Tolima - Alianza Petrolera
21:00 Once Caldas - La Equidad
00:00 Ind. Medelin - Jaguares De Cordoba
03:00 Ind. Medelin - Deportivo Cali
  Latvija 1. liga M
15:00 Rigas Futbola Skola - Riga FK
  Litva 1. liga M
12:00 Palanga - Stumbras Kaunas
14:00 Trakai - Atlantas
  Luksemburg 1. liga M
18:00 Niedercorn - Dudelange
18:00 Racing Union - Una Strassen
18:00 Hostert - Hamm Benfica
18:00 Victoria Rosport - Differdange 03
18:00 Rumelange - Mondorf-Les-Bains
18:00 Jeunesse Esch - Union Titus Petange
19:30 Etzella Ettelbruck - Fola Esch
  MaÄ‘arska 1. liga M
17:00 Diosgyori - Paks
17:00 Puskas Academy - Mezokovesd-Zsory
17:00 Ujpest - Honved Budimpešta
17:00 Debreceni - Szombathelyi Haladas
17:00 MTK Budimpešta - Kisvarda
19:30 Ferencvaros - Videoton Fehervar
  Makedonija 1. liga M
16:00 Shkendija - Makedonija Skopje
16:00 Pobeda - Shkupi Skopje
16:00 Sileks Kratovo - Rabotnički
16:00 Vardar - Renova
16:00 Akademija Pandev - Belasica
  Malta 1. liga M
16:00 Pieta Hotspurs - Hamrun
16:00 Mosta - Gzira
18:00 Balzan - Sliema
18:00 Valletta - Tarxien Rainbows
  Maroko 1. liga M
16:00 Mouloudia - Difaa Jadida
17:00 Youssoufia Berrechid - Moghreb Tetouan
21:00 Rapide Oued Zem - Chabab
  Meksiko Clausura M
00:00 Necaxa - Pachuca
00:06 Leon - Atlas
02:00 Tigres - Mon. Morelia
02:00 Cruz Azul - U.N.A.M.
04:00 At. Guadalajara - Puebla
  MLS M
19:00 Chicago Fire - Colorado Rapids Najava u pripremi.
19:00 Philadelphia Union - Montreal Najava u pripremi.
21:00 Orlando City - Vancouver Whitecaps Najava u pripremi.
22:00 Atlanta - Dallas Najava u pripremi.
01:30 Columbus Crew - Portland Timbers Najava u pripremi.
01:30 New England - New York Red Bulls Najava u pripremi.
04:00 San Jose Earthquakes - Kansas City Najava u pripremi.
  Nizozemska 1. liga M
18:30 Emmen - Utrecht
18:30 Groningen - Ajax
19:45 Vitesse - Zwolle
20:45 VVV Venlo - De Graafschap
20:45 Feyenoord - AZ Alkmaar
  Njemačka Reg. Jugozapad M
14:00 Hessen Dreieich - Hoffenheim 2
14:00 Pirmasens - Stuttgart (A)
14:00 Steinbach - Homburg
14:00 Mannheim - Wormatia Worms
14:00 Balingen - Offenbach
14:00 FSV Frankfurt - Ulm
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Elversberg
14:00 Saarbrucken - Astoria Walldorf
  Njemačka Reg. Sjeveroistok M
13:30 Erfurt - Viktoria Berlin
13:30 Budissa Bautzen - Rathenow
13:30 Berliner AK 07 - Wacker Nordhausen
  Njemačka 1. liga M
15:30 Mainz - Fortuna Dusseldorf Najava u pripremi.
15:30 Augsburg - Stuttgart Najava u pripremi.
15:30 Bayer Leverkusen - Nurnberg Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:00 Hamburger SV - Erzgebirge Aue
13:00 Duisburg - Sandhausen
13:00 Holstein Kiel - Paderborn 07
13:00 Greuter Furth - Union Berlin
  Njemačka 3. liga M
14:00 Hallescher - Munchen 1860
14:00 Zwickau - Wurzburger Kickers
14:00 Carl Zeiss Jena - Wehen
14:00 Fortuna Koln - Unterhaching
14:00 Munster - Sonnenhof Grossaspach
14:00 Osnabruck - Aalen
14:00 Karlsruher - Meppen
  Njemačka Reg. Bavarska M
13:00 Greuther Furth (A) - Nurnberg 2
14:00 Garching - Bayreuth
  Njemačka Reg. Sjever M
14:00 Lupo-Martini - Rehden
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Fortuna Dusseldorf (A) - Wuppertaler
14:00 Wiedenbruck - Kaan-Marienborn
14:00 Wattenscheid - Tv Herkenrath
14:00 Rodinghausen - Bonner
  Paragvaj Apertura M
23:00 Cerro Porteno - Olimpia Asuncion
01:15 Libertad Asuncion - River Plate Asuncion
  Poljska 1. liga M
15:30 Lechia Gdansk - Piast Gliwice
18:00 Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin
18:00 Jagiellonia - Lech Poznan
20:30 Legia Varšava - Cracovia Krakow
  Poljska 2. liga M
13:00 Garbarnia - Odra Opole
16:00 Warta Poznan - Jastrzebie
16:30 Lks Nieciecza - Katowice
17:30 Stal Mielec - Chojniczanka
18:00 Tychy 71 - Puszcza Niepolomice
  Portugal 1. liga M
16:30 Moreirense - Chaves
16:30 Belenenses - Rio Ave
19:00 Feirense - Braga
21:30 Porto - Santa Clara
  Portugal 2. liga M
12:00 Pacos Ferreira - Viseu
18:00 Benfica B - Famalicao
19:00 Vitoria Guimaraes B - Arouca
19:00 Academica - Mafra
  Rumunjska 1. liga M
20:00 Sepsi - Cluj CFR
  Rusija 1. liga M
10:30 Ufa - Arsenal Tula
13:00 Gazovik - Rostov
15:30 Dinamo Moskva - Krylya Sovetov
18:00 Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva
20:00 Krasnodar - Zenit
  Rusija 2. liga M
11:00 Tomsk - Luch Energiya
12:00 Volgograd - Torpedo Armavir
13:00 Soči - Chertanovo
14:00 Avangard - Tambov
14:00 Zenit 2 - Nizhny Novgorod
14:00 Shinnik Yaroslavl - Tyumen
15:00 Spartak Moskva 2 - Mordovia Saransk
16:00 Fakel Voronezh - SKA Khabarovsk
  Rusija 3. liga Centar M
12:00 Khimik Novomoskovsk - Torpedo Moskva
13:00 Kvant Obninsk - Salyut Energiya
13:30 Sokol - Zvezda Ryazan
14:00 Dinamo Bryansk - Zorkij Krasnogorsk
15:00 Metallurg Lipetsk - Saturn Ramenskoye
  Rusija 3. liga Zapad M
14:00 Znamja Truda - Kolomna
15:00 Dolgoprudny - Kazanka Moscow
  Saudijska Arabija 1. liga M
17:55 Al Shabab S.A. - Al Hazm
19:30 Al Fayha - Al Faisaly
  Sjeverna Irska 1. liga M
16:00 Institute - Ards
16:00 Warrenpoint Town - Dungannon
16:00 Ballymena - Coleraine
16:00 Cliftonville - Crusaders
16:00 Linfield - Glenavon
  Škotska 1. liga M
13:00 Hearts - Glasgow Rangers
16:00 Livingston - St. Mirren
16:00 Hamilton - Motherwell
16:00 Kilmarnock - Aberdeen
16:00 St. Johnstone - Dundee FC
  Škotska 2. liga M
16:00 Falkirk - Morton
16:00 Queen of the South - Dunfermline
16:00 Inverness - Dundee United
16:00 Partick - Alloa Athletic
  Škotska 3. liga M
16:00 Stenhousemuir - Forfar
16:00 Stranraer - Brechin
16:00 Montrose - Airdrie
16:00 Dumbarton - East Fife
  Škotska 4. liga M
16:00 Clyde - Berwick
16:00 Albion Rovers - Edinburgh City
16:00 Stirling Albion - Cowdenbeath
16:00 Queens Park - Annan
16:00 Elgin City - Peterhead
  Slovačka 1. liga M
17:00 Zemplin Michalovce - Dunajska Streda
17:00 Žilina - Sered
17:00 Nitra - Vion Zlate Moravce
17:00 Sport Podbrezova - Trencin
17:00 Spartak Trnava - Senica
  Slovačka 2. liga M
16:30 Odeva Lipany - Žilina B
16:30 Dubnica - Tatran Nao Liptovsky Mikulas
16:30 Tatran Presov - Pohronie D. Zdana
  Slovenija 1. liga M
14:45 Triglav Gorenjska - Mura
17:00 Maribor - Rudar Velenje
  Slovenija 2. liga M
14:00 Ankaran Hrvatini - Radomlje
15:30 Brezice - Nafta Lendava
16:00 Bravo - Ilirija
17:00 Beltinci - Brda
17:00 Drava Ptuj - Jadran Dekani
17:00 Tabor Sezana - Rogaska
17:00 Bilje - Dob
17:00 Fuzinar - Krka
  Srbija 1. liga M
16:00 Dinamo Vranje - Voždovac
17:00 Backa - Mačva Šabac
17:00 Rad - Radnik
17:00 Čukarički - Crvena Zvezda
17:00 Napredak - Vojvodina
  Švedska 1. liga M
13:30 Sundsvall - Kalmar Najava u pripremi.
16:00 Sirius - Malmo FF Najava u pripremi.
  Švedska 2. liga M
13:30 Degerfors - Orgryte Najava u pripremi.
  Švicarska 1. liga M
19:00 Grasshopers - Thun
19:00 St. Gallen - Luzern
  Švicarska 2. liga M
17:00 Winterthur - Servette
17:30 Kriens - Schaffhausen
18:00 Rapperswil - Vaduz
20:00 Chiasso - Lausanne
  Tunis 1. liga M
13:00 Etoile - Tataouine
16:00 Club Africain - Ben Guerdane
16:00 Kairouanaise - Bizertin CA
  Turska 1. liga M
15:00 Akhisar Belediye - Antalyaspor
15:00 Trabzonspor - Malatyaspor
18:00 Galatasaray - Kayserispor
18:00 Goztepe - Erzurum Bb
  Turska 2. liga M
13:00 Umraniyespor - Eskisehirspor
13:00 Giresunspor - Denizlispor
18:30 Genclerbirligi - Istanbulspor AS
  Urugvaj Apertura M
21:00 Fenix - Nacional Club
21:00 Rampla Jrs - Danubio
21:00 Progreso - CA River Plate
00:00 Penarol - Cerro
  Venecuela 1. liga M
22:00 Aragua - Llaneros
22:00 Metropolitanos - Zamora FC
  Wales 1. liga M
15:30 Connah - Barry Town
15:30 Cardiff Metropolitan - Aberystwyth
15:30 Cefn Druids - Carmarthen
15:30 Llanelli - Llandudno
20:30 TNS - Caernarfon
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Rudar Pljevlja
Grbalj
2,80 4,802,81 3,192,62 1,73
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Slavia Mozyr
BATE Borisov
9,43 6,905,08 3,751,27 1,47
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Umraniyespor
Eskisehirspor
1,63 1,893,82 3,575,12 3,82
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Wiener Neustadt
Austria Klagenfurt
2,10 2,403,27 3,223,31 2,81
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Baroka Fc
Mamelodi
4,63 4,053,45 3,191,76 1,94
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Academica
Mafra
1,63 1,633,57 3,495,58 4,97
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Grenoble
Lens
3,23 3,633,03 3,142,34 2,10
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Connah
Barry Town
1,56 1,404,02 4,474,96 6,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Deportivo Moron
Los Andes
2,62 3,002,97 2,902,80 2,52
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Dinamo Vranje
Voždovac
2,36 2,153,34 3,422,74 2,95
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Quilmes
Olimpo Bahia Blanca
1,61 1,473,65 4,025,63 6,85
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gimnastic
Sporting Gijon
2,94 3,072,86 3,042,62 2,40
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cliftonville
Crusaders
2,83 3,093,44 3,552,34 2,15
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Nottingham Forest
Middlesbrough
2,83 3,163,33 3,292,51 2,31
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Albion Rovers
Edinburgh City
5,46 5,034,09 3,941,54 1,62
Zbroj poenaMargina
Košarka  Rethymno
Peristeri
155,5
152,5
HendikepMargina
Košarka  PAOK
Kolossos
-19,5
-22,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  M.Giron
T.Sandgren
+3,5
+2,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Brooklyn
Philadelphia
232,5
233,5
Broj poena domaćinaMargina
Košarka  Utah
Houston
109,5
108,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Detroit
Milwaukee
216,5
217,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Gaziantep Bb
Karsiyaka
152,5
151,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  Gaziantep Bb
Karsiyaka
73,5
72,5
Broj poena domaćinaMargina
Košarka  Buyukcekmece
Istanbul BB
89,5
88,5
HendikepMargina
Košarka  Rasta Vechta
SC Jena
-13,5
-14,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Rasta Vechta
SC Jena
165,5
166,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  Oldenburg
Wurzburg
80,5
79,5
Zbroj golovaMargina
Rukomet  Paris
Montpellier
57,5
58
Hendikep 1. četvrtinaMargina
Košarka  Nevezis
Juventus
+3
+2,5
HendikepMargina
Nogomet  Feirense
Braga
+1
+1,25
09:22 2
Košarka Frankfurt - Ulm

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,25 2,23
09:22 2
Košarka Bayern Munchen - Crailsheim

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

19,00 12,50
09:22 1
Košarka Stelmet - Tsmoki Minsk

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,28 1,26
09:22 2
Nogomet Parma - Milan

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,70 1,64
09:22 1
Nogomet Parma - Milan

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

5,95 5,80
09:22 manje
Nogomet Giresunspor - Denizlispor

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1)

2,05 1,97
09:22 više
Nogomet Giresunspor - Denizlispor

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

2,13 2,08
09:22 2
Nogomet Giresunspor - Denizlispor

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,25 2,16
09:22 2
Nogomet Giresunspor - Denizlispor

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,68 1,62
09:22 manje
Nogomet Lugo - Granada

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

2,04 2,03
09:22 manje
Nogomet Lugo - Granada

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1)

1,72 1,71
09:22 2
Nogomet Lugo - Granada

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,77 1,76
09:22 2
Nogomet Lugo - Granada

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,58 2,56
09:22 više
Nogomet Gazovik - Rostov

Pad tečaja - Broj golova gosta (1)

2,21 2,19
09:22 2
Košarka Treviso - Udinese

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

6,80 5,90

LIVESCORE