Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 861.75 na 1707 prognoza
ROI: + 9.0%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/12 36 23 (1) 17.80 + 10.1
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Prosinac 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Prethodni
Arhiva prognoza: Prosinac 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
16. 12. 2018. ostale utakmice:
  Austrija 1. liga M
14:30 Altach - Hartberg
14:30 Salzburg - St. Polten
17:00 Austria Beč - Rapid
  Å panjolska 1. liga M
16:15 Espanyol - Betis Najava u pripremi.
18:30 Huesca - Villarreal Najava u pripremi.
  Å panjolska 2. liga M
12:00 Rayo Majadahonda - Elche
16:00 Osasuna - Alcorcon
18:00 Extremadura - Gimnastic
18:00 Las Palmas - Tenerife
20:00 Almeria - Lugo
20:30 Deportivo la Coruna - Zaragoza
  Å panjolska 2. liga B M
12:00 Conquense - Hercules
12:00 Atletico Baleares - Badalona
12:00 Pontevedra - Las Palmas B
12:00 Deportivo Fabril - Leonesa
12:00 San Sebastian Reyes - Unionistas
12:00 Espanyol B - Cornella
12:00 Burgos - Sadcf Internacional
12:00 Ibiza Eivissa - Almeria B
12:00 Union Adarve - Fuenlabrada
12:00 Murcia - Malagueno
12:00 Tudelano - Sporting Gijon B
12:00 Ejido - Jumilla
12:00 Ebro - Teruel
12:00 Badajoz - Melilla
15:45 Real Oviedo B - Izarra
16:30 Rapido De Bouzas - Atletico Madrid B
16:30 Fc Coruxo - Real Madrid Castilla
16:30 Olot - Ejea
17:00 Salamanca - Valladolid B
17:00 UD Logrones - Arenas
17:00 Vitoria - Union de Irun
17:00 Gernika - Racing Santander
17:00 Linense - Granada B
17:00 Sabadell - Alcoyano
17:00 Huelva - Atletico Sanluqu
17:00 San Fernando - Murcia
17:00 Marbella - Cartagena
17:00 Talavera - Don Benito
17:00 Guijuelo - Artistico Navalcarnero
17:00 Villanovense - Sevilla Atletico
17:00 Toledo - Langreo
17:15 Ontinyent - Valencia Cf Mestalla
18:00 Real Sociedad B - Mirandes
  Belgija 1. liga M
14:30 Cercle Brugge - Anderlecht Najava u pripremi.
18:00 Genk - Oostende Najava u pripremi.
20:00 Standard Liege - Waregem Najava u pripremi.
  Belgija 2. liga M
16:00 St. Gilloise - Wilrijk
  Bolivija Clausura M
21:00 Nacional Potosi - The Strongest
21:00 Aurora - Destroyers
21:00 Bolivar - Real Potosi
21:00 Royal Pari - Oriente Petrolero
21:00 Blooming - San Jose
21:00 Universitario De Sucre - Guabira
21:00 Sports Boys Warnes - Jorge Wilstermann
  Bugarska 1. liga M
11:30 Dunav Ruse - Ludogorets Razgrad
14:00 Etar Veliko Tarnovo - Septemvri Sofia
16:30 CSKA Sofia - Botev Plovdiv
  Češka 1. liga M
15:00 Plzen - Karvina
  Cipar 1. liga M
15:00 Omonia - APOEL Nikozija
17:00 Nea Salamis - Paralimniou
  Danska 1. liga M
12:00 Esbjerg - Nordsjaelland
14:00 Horsens - Midtjylland
16:00 Sonderjyske - Kopenhagen FC
18:00 Brondby - Vendsyssel
  Ekvador 1. liga M
18:00 LDU Quito - Emelec
  Engleska 1. liga M
14:30 Brighton - Chelsea Najava u pripremi.
  Francuska 1. liga M
15:00 Nimes - Lille Najava u pripremi.
17:00 Nice - St. Etienne Najava u pripremi.
17:00 Guingamp - Rennes
21:00 Marseille - Bordeaux
21:00 Lyon - Monaco Najava u pripremi.
  Francuska 1. liga Ž
13:00 Montpellier - Lyon
15:15 PSG - Metz
  Grčka 1. liga M
15:00 Apollon Smirnis - Xanthi
16:15 Larisa - AEK Atena
18:00 Panathinaikos - Atromitos Athinon
18:30 Olympiakos - Lamia
  Grčka 2. liga M
14:00 Sparti - Platanias
14:00 Karaiskakis - Aittitos Spata
14:00 Apollon Pontou - Apollon Larissa
14:00 Kissamikos - Panachaiki 2005
  Indija 1. liga M
15:00 Mumbai City - Kerala Blasters
  Italija 1. liga M
12:30 Spal - Chievo Najava u pripremi.
15:00 Sampdoria - Parma Najava u pripremi.
15:00 Frosinone - Sassuolo Najava u pripremi.
15:00 Fiorentina - Empoli Najava u pripremi.
  Italija 1. liga Ž
12:30 Tavagnacco - Juventus
  Italija 2. liga M
15:00 Crotone - Venezia
15:00 Carpi - Salernitana
21:00 Brescia - Lecce
  Italija 3a liga M
14:30 Pro Vercelli - Pistoiese
14:30 Carrarese - Siena
14:30 Arezzo - Virtus Entella
14:30 Arzachena - Pro Piacenza
14:30 Novara - Olbia
14:30 Piacenza - Lucchese
16:30 Pro Patria - Alessandria
16:30 Juventus U23 - Gozzano
18:30 Pontedera - Pisa
18:30 Albissola - Cuneo
  Italija 3b liga M
14:30 Ternana - Giana Erminio
14:30 Renate - Sudtirol
  Italija 3c liga M
14:30 Vibonese - Juve Stabia
14:30 Rieti - Bisceglie
14:30 Viterbese 1908 - Potenza
16:30 Francavilla 1931 - Paganese
16:30 Cavese - Monopoli
16:30 Casertana 1908 - Reggina
16:30 Trapani - Rende
20:30 Sicula Leonzio - Catania
  Izrael 1. liga M
18:00 Bnei Yehuda - Ashdod
19:30 Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva
  Jamajka 1. liga M
21:00 Uwi - Humble Lions
23:00 Cavaliers - Dunbeholden
01:00 Mount Pleasant - Tivoli Gardens
01:00 Waterhouse - Portmore
01:00 Arnett Gardens - Reno
  Južna Afrika 1. liga M
14:30 Baroka Fc - Bidwest Wits
  Južna Afrika 2. liga M
14:30 Ubuntu Cape Town - Real Kings
  MaÄ‘arska 1. liga M
20:15 Videoton Fehervar - Ferencvaros
  Malta 1. liga M
14:00 Senglea Athletic - Birkirkara
16:00 Floriana - Tarxien Rainbows
  Maroko 1. liga M
15:00 Far - Fus Fath
17:00 Difaa Jadida - Youssoufia Berrechid
  Nizozemska 1. liga M
12:15 Heerenveen - Utrecht Najava u pripremi.
14:30 Ajax - De Graafschap Najava u pripremi.
14:30 Groningen - Emmen Najava u pripremi.
16:45 Feyenoord - Fortuna Sittard Najava u pripremi.
  Njemačka 1. liga Ž
11:00 Monchengladbach - Freiburg
11:00 Sand - Potsdam
14:00 Wolfsburg - Essen
14:00 Bayer Leverkusen - Werder Bremen
14:00 Duisburg - Bayern Munchen
14:00 Hoffenheim - Frankfurt
  Njemačka 1. liga M
18:00 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen Najava u pripremi.
  Njemačka 2. liga M
13:30 Erzgebirge Aue - Darmstadt 98
13:30 Ingolstadt 04 - Heidenheim
13:30 Sandhausen - Regensburg
  Njemačka 3. liga M
13:00 Munchen 1860 - Carl Zeiss Jena
14:00 Wurzburger Kickers - Lotte Sportfreunde
  Poljska 1. liga M
15:30 Slask Wroclaw - Korona Kielce
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan
  Portugal 1. liga M
16:00 Rio Ave - Belenenses Najava u pripremi.
18:30 Maritimo - Benfica Najava u pripremi.
21:00 Sporting Lisabon - Nacional Madeira Najava u pripremi.
  Portugal 2. liga M
12:15 Estoril - Farense
16:00 Sporting Covilha - Arouca
16:00 Cova Piedade - Braga B
16:00 Vitoria Guimaraes B - Viseu
  Rumunjska 1. liga M
13:00 Dunarea Calarasi - Sepsi
19:00 Botosani - FCSB
  Škotska 1. liga M
13:30 Hibernian - Celtic
16:00 Glasgow Rangers - Hamilton
  Španjolska 1. liga Ž
11:30 Madrid - Sevilla
  Srbija 1. liga M
13:00 Spartak Subotica - Voždovac
13:00 Mladost Lučani - Rad
13:00 Zemun - Dinamo Vranje
15:00 Čukarički - Crvena Zvezda
15:00 Vojvodina - Proleter Novi Sad
19:00 Napredak - Radnicki Niš
  Švicarska 1. liga M
16:00 Luzern - St. Gallen
16:00 Xamax - Young Boys
16:00 Zurich - Lugano
  Švicarska 2. liga M
14:30 Wil 1900 - Lausanne
14:30 Chiasso - Winterthur
16:00 Vaduz - Schaffhausen
  Tunis 1. liga M
14:00 Stade Tunisien - Hammam-Lif
14:00 Kairouanaise - Avenir Sportif Gabesien
14:00 Stade Gabesien - Monastir
14:00 Tataouine - Metlaoui
  Turska 1. liga M
11:30 Malatyaspor - Antalyaspor
14:00 Kayserispor - Akhisar Belediye
17:00 Bešiktaš - Trabzonspor
  Turska 2. liga M
11:30 Giresunspor - Hatayspor
11:30 Altay - Osmanlispor
14:00 Boluspor - Altinordu
14:00 Adanaspor AS - Eskisehirspor
Nogomet  Honved Budimpešta - Ujpest (2:2)

Zbroj golova 2,5 T: manje

HRK: 1.61U: 5/10Z: -5

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Mumbai City
Kerala Blasters
1,77 1,963,46 3,334,72 3,88
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Nea Salamis
Paralimniou
1,54 1,703,88 3,635,19 4,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Baroka Fc
Bidwest Wits
4,00 3,403,31 2,991,84 2,17
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Osasuna
Alcorcon
1,75 1,943,34 3,104,84 4,15
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Dunav Ruse
Ludogorets Razgrad
12,18 9,975,87 5,111,19 1,28
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Casertana 1908
Reggina
1,98 2,173,17 3,143,65 3,20
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Apollon Smirnis
Xanthi
2,85 2,542,94 2,912,58 2,96
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Brescia
Lecce
2,18 1,963,16 3,333,42 3,85
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Renate
Sudtirol
2,86 3,382,86 2,802,52 2,27
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ternana
Giana Erminio
1,58 1,653,61 3,525,38 4,90
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kissamikos
Panachaiki 2005
3,16 2,882,99 2,962,17 2,33
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Pro Vercelli
Pistoiese
1,58 1,693,64 3,375,32 4,85
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Standard Liege
Waregem
1,83 1,683,63 3,863,97 4,61
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sandhausen
Regensburg
2,54 2,343,20 3,262,76 3,00
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Larisa
AEK Atena
5,23 4,833,32 3,301,70 1,75
Hendikep poenaMargina
Odbojka  ML Verona
Andreoli Latina
-10,5
-12,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Chicago Wolves
Tucson
6,5
5,5
HendikepMargina
Hokej na ledu  Tolzer Lowen
Bayreuth
-1
0
Zbroj golova 3. trećinaMargina
Hokej na ledu  Ravensburg
Dresdner
2,5
2
HendikepMargina
Hokej na ledu  Mannheim
Ingolstadt
-1
-1,5
Zbroj poenaMargina
Američki nogomet  Buffalo
Detroit
38,5
39,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  Pesaro
Vanoli Cremona
82,5
83,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  Pistoia
Virtus Bologna
82,5
83,5
Broj poena domaćinaMargina
Košarka  Pistoia
Virtus Bologna
82,5
81,5
HendikepMargina
Košarka  Roseto
Treviso
+2,5
+3,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Treviglio
Latina
168,5
169,5
HendikepMargina
Košarka  Capo Orlando
Siena
-7,5
-6,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Biella
Trapani
156,5
157,5
HendikepMargina
Košarka  Varese
Torino
-6,5
-7,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  Turk Telekom
Istanbul BB
73,5
72,5
10:46 2
Nogomet Trapani - Rende

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,29 4,23
10:46 više
Nogomet Renate - Sudtirol

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

2,21 2,20
10:46 2
Hokej na ledu St. Louis - Calgary

Pad tečaja - Konačni ishod

1,74 1,71
10:46 1
Hokej na ledu St. Louis - Calgary

Pad tečaja - Hendikep (sa prod.) (+1,5)

1,39 1,38
10:46 1
Nogomet Wil 1900 - Lausanne

Pad tečaja - Hendikep (+0,25)

1,81 1,80
10:46 2
Nogomet Spal - Chievo

Pad tečaja - Hendikep (-0,5)

1,80 1,79
10:46 2
Nogomet Spal - Chievo

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,03 4,02
10:46 1
Nogomet Feyenoord - Fortuna Sittard

Pad tečaja - Hendikep (-1,75)

1,84 1,83
10:46 1
Nogomet Heerenveen - Utrecht

Pad tečaja - Hendikep (+0,25)

1,88 1,87
10:46 1
Košarka Lyon - Flames Carolo

Pad tečaja - Konačni ishod

1,30 1,20
10:46 1
Košarka Lyon - Flames Carolo

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,35 1,25
10:46 1
Košarka Denver - Toronto

Pad tečaja - Konačni ishod

2,10 2,05
10:45 2
Košarka Manresa - Zaragoza

Pad tečaja - Konačni ishod

2,73 2,64
10:45 1
Nogomet Larisa - AEK Atena

Pad tečaja - Hendikep (+0,5)

2,14 2,12
10:45 2
Košarka Washington - L.A. Lakers

Pad tečaja - Hendikep (sa prod.) (0)

1,87 1,85

LIVESCORE