Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 802.84 na 1455 prognoza
ROI: + 9.6%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/08 17 9 (1) -6.10 -7.2
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Kolovoz 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Kolovoz 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (3) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
  •  Vidljive su Vam samo besplatne najave. Sve aktualne najave (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
18. 08. 2018. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
18:15 Defensa Y Justicia - Atletico Tucuman
20:30 Banfield - Gimnasia La Plata
22:45 Argentinos Juniors - Godoy Cruz
01:00 River Plate - Belgrano
  Austrija 1. liga M
17:00 Salzburg - Hartberg
17:00 Wacker Innsbruck - St. Polten
17:00 Mattersburg - Wolfsberger
  Austrija 2. liga M
16:30 Austria Lustenau - Juniors OO
  Å panjolska 1. liga M
18:15 Celta Vigo - Espanyol
20:15 Villarreal - Real Sociedad
  Å panjolska 2. liga M
19:00 Elche - Granada
19:30 Lugo - Malaga
20:30 Alcorcon - Sporting Gijon
22:00 Cordoba - Numancia
  ÄŒile 1. liga M
17:00 San Luis - Union Espanola
20:00 Antofagasta - Deportes Union
22:30 U. De Chile - O Higgins
01:00 Everton De Vina - Huachipato
  Belgija 1. liga M
18:00 Lokeren - Standard Liege
20:00 Cercle Brugge - Waregem
20:00 Waasland Beveren - St. Truiden
20:30 Kortrijk - Oostende
  BiH 1. liga M
17:00 Krupa - Gosk Gabela
17:00 Čelik Zenica - Zvijezda Gradačac
17:00 Radnik Bijeljina - Mladost Doboj
20:00 Sarajevo - Zrinjski
  Bjelorusija 1. liga M
15:45 Minsk FC - Smolevichi-Sti
17:45 Torpedo Zhodino - Isloch Minsk R.
  Brazil 1. liga M
21:00 Santos - Sport Recife
00:00 Corinthians - Gremio RS
  Brazil 2. liga M
21:30 Atletico Goianiense - Coritiba
21:30 Fortaleza - Boa Esporte Clube
21:30 Oeste SP - Juventude RS
00:00 Sampaio Correa - Guarani
02:00 CSA - Sao Bento SP
  Bugarska 1. liga M
17:30 Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
20:00 Botev Vratsa - Etar Veliko Tarnovo
  Češka 1. liga M
17:00 Zlin - Teplice
17:00 Mlada Boleslav - Opava
17:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905
19:00 Slavia Prag - Jablonec
  Češka 2. liga M
10:15 Banik Sokolov - Vysocina Jihlava
10:15 Pardubice - Chrudim
17:00 Vitkovice - Varnsdorf
17:00 Prostejov - Hradec Kralove
  Crna Gora 1. liga M
17:00 Iskra - Grbalj
17:00 Budućnost Podgorica - Lovćen
17:00 Rudar Pljevlja - Sutjeska
17:00 OFK Titograd - Zeta
19:30 Petrovac - Mornar Bar
  Engleska 1. liga M
13:30 Cardiff - Newcastle United Najava u pripremi.
16:00 Leicester - Wolverhampton Najava u pripremi.
16:00 Everton - Southampton Najava u pripremi.
  Engleska 2. liga M
16:00 Ipswich - Aston Villa
16:00 Leeds - Rotherham
16:00 Millwall - Derby
16:00 Reading - Bolton
16:00 Sheffield United - Norwich
16:00 WBA - QPR
16:00 Bristol City - Middlesbrough
16:00 Wigan - Nottingham Forest
16:00 Hull City - Blackburn
18:30 Preston - Stoke City
  Engleska 3. liga M
16:00 Peterborough - Luton
16:00 Accrington St. - Charlton
16:00 Coventry - Plymouth
16:00 Portsmouth - Oxford United
16:00 Burton Albion - Doncaster
16:00 Wycombe - Bristol Rovers
16:00 Barnsley - Wimbledon AFC
16:00 Walsall - Gillingham
16:00 Fleetwood Town - Rochdale
16:00 Shrewsbury - Blackpool
16:00 Southend - Bradford
  Engleska 4. liga M
14:00 Grimsby - Lincoln
16:00 Stevenage - Morecambe
16:00 Port Vale - Crawley Town
16:00 Oldham - Macclesfield
16:00 Mansfield - Colchester
16:00 Bury - Forest Green
16:00 Exeter - Newport
16:00 Northampton - Cambridge United
16:00 Crewe - MK Dons
16:00 Swindon - Tranmere
16:00 Cheltenham - Carlisle
  Engleska 5. liga M
16:00 Maidstone - Barrow
16:00 Leyton - Boreham Wood
16:00 Hartlepool - Maidenhead
16:00 Halifax - Dagenham&Red
16:00 Eastleigh - Wrexham
16:00 Braintree - Havant & W
16:00 Bromley - Gateshead
16:00 Barnet - Ebbsfleet United
16:00 Solihull Moors - Sutton Utd
16:00 Aldershot Town - Harrogate Town
16:00 Salford City - Chesterfield
16:00 Afc Fylde - Dover
  Estonija 1. liga M
15:00 Paide LM - Kalju Nomme
  Filipini 1. liga M
10:00 Davao Aguilas - Global
09:00 Stallion - Kaya
  Finska 1. liga M
16:00 Inter Turku - KuPS Kuopio
  Finska 2. liga M
16:00 Jyvaskyla JK - Oulu AC
  Francuska 1. liga M
20:00 Dijon - Nantes Najava u pripremi.
20:00 Caen - Nice Najava u pripremi.
20:00 Rennes - Angers Najava u pripremi.
20:00 Amiens - Montpellier Najava u pripremi.
  Francuska 2. liga M
15:00 Lens - Troyes
  Francuska 3. liga M
18:00 Marignane - Tours
  Irska 2. liga M
20:45 Cobh Ramblers - UCD
  Island 1. liga M
18:00 IBV Vestmannaeyjar - Keflavik
  Japan 1. liga M
06:00 Sapporo - Tokyo FC
  Japan 2. liga M
11:00 Kofu - Ehime
11:00 Yokohama F. Marinos - Kamatamare
11:00 Tokyo Verdi - Oita
11:00 Mito - Jef United Chiba
12:00 Tokushima - Montedio Yamagata
12:00 Yamaguchi - Kyoto
12:00 Kanazawa - Okayama
12:00 Omiya - Niigata
12:00 Tochigi - Avispa Fukuoka
12:00 Matsumoto Yamaga - Machida
  Južna Afrika 1. liga M
15:00 Polokwane - Baroka Fc
18:00 Cape Town - Golden Arrows
20:15 Chippa United - Black Leopards
20:15 Bidwest Wits - Supersport United
  Kina 1. liga M
13:35 Beijing Renhe - Beijing Guoan
13:35 Guangzhou R&f - Changchun Yatai
13:35 Chongqing Lifan - Shanghai SIPG
13:35 Dalian Aerbin - Henan Construction
  Kolumbija Apertura M
22:15 Alianza Petrolera - Patriotas
00:30 America De Cali - Atl. Nacional
01:00 Chico - Junior Barranquilla
02:45 Bucaramanga - Deportes Tolima
  Koreja 1. liga M
12:00 Pohang Steelers - Gyeongnam
12:00 Daegu - Ulsan Horang
12:30 Sangju Sangmu Fc - Jeju United
  Latvija 1. liga M
17:00 Jelgava - Riga FK
19:00 Liepajas Metalurgs - Metta
  Litva 1. liga M
12:00 Jonava - Palanga
12:00 Stumbras Kaunas - Suduva
  Meksiko Apertura M
00:00 Cruz Azul - Leon
02:00 Pachuca - Lobos BUAP
04:00 Queretaro - America De Mexico
04:00 Necaxa - Puebla
04:06 Monterrey - U.N.A.M.
  MLS M
22:00 Seattle Sounders - LA Galaxy
01:00 Philadelphia Union - New York Red Bulls
01:00 Vancouver Whitecaps - New York Red Bulls
01:30 Montreal - Chicago Fire
02:00 Dallas - Minnesota
02:30 Kansas City - Portland Timbers
03:00 Houston Dynamo - Real Salt Lake
04:00 San Jose Earthquakes - Toronto
  Nizozemska 1. liga M
18:30 NAC Breda - De Graafschap
18:30 VVV Venlo - Ajax
20:45 Fortuna Sittard - PSV
20:45 Heracles - Ado Den Haag
  Njemačka kup M
15:30 Elversberg - Wolfsburg
15:30 Drochtersen/assel - Bayern Munchen
15:30 Ulm - FSV Frankfurt
15:30 Rodinghausen - Dynamo Dresden
15:30 Linx - Nurnberg
15:30 Dassendorf - Duisburg
15:30 Kaiserslautern - Hoffenheim
15:30 Pforzheim - Bayer Leverkusen
15:30 Wormatia Worms - Werder Bremen
18:30 Erndtebruck - Hamburger SV
18:30 Oberhausen - Sandhausen
18:30 Erzgebirge Aue - Mainz
20:45 Hansa Rostock - Stuttgart
  Njemačka Reg. Bavarska M
14:00 Ingolstadt 2 - Schalding-Heining
14:00 Greuther Furth (A) - Augsburg (A)
14:00 Nurnberg 2 - Memmingen
17:00 Pipinsried - Illertissen
  Njemačka Reg. JZ M
14:00 Balingen - FSV Frankfurt
14:00 Offenbach - Hoffenheim 2
14:00 Stuttgart (A) - Eintracht Stadtallendorf
14:00 Mannheim - Sc Freiburg (A)
14:00 Pirmasens - Hessen Dreieich
  Njemačka Reg. Sjever M
13:00 Wolfsburg (A) - Eintracht Norderstedt
14:00 Lubeck - Lupo-Martini
18:30 Holstein Kiel (A) - Hamburger (A)
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Verl - Wuppertaler
14:00 Tv Herkenrath - Bonner
14:00 Lippstadt 08 - Kaan-Marienborn
  NorveÅ¡ka 3. liga Skupina 1 M
16:00 Nybergsund Il Trysil - Elverum
16:00 Groruddalen - Fram Larvik
16:00 Asker - Honefoss
18:00 Fredrikstad - Baerum
  NorveÅ¡ka 3. liga Skupina 2 M
13:00 Kjelsas - Bryne
14:00 Vidar - Egersunds
15:00 Arendal - Vard Haugesund
17:00 Hodd - KFUM Oslo
  Norveška 1. liga Ž
15:00 Sandviken - Roa
15:00 Stabaek - Valerenga
15:00 Lyn - Klepp
15:00 Kolbotn - Trondheims-Orn
16:00 Lsk Kvinner - Arna-Bjornar
  Paragvaj Apertura M
14:00 Independiente F.b.c. - 3 De Febrero
  Poljska 1. liga M
18:00 Wisla Plock - Arka Gdynia
20:30 Gornik Zabrze - Lechia Gdansk
  Poljska 2. liga M
17:00 Garbarnia - Lodz LKS
17:00 Warta Poznan - Drutex-Bytovia
17:45 Chrobry Glogow - Rakow
20:00 Katowice - Wigry Suwalki
  Portugal 1. liga M
17:30 Chaves - Portimonense
20:00 Boavista - Benfica
22:00 Sporting Lisabon - Vitoria Setubal
  Portugal 2. liga M
12:15 Academica - Pacos Ferreira
18:00 Porto B - Farense
18:00 Mafra - Vitoria Guimaraes B
19:00 Braga B - Estoril
  Prijateljske klubovi M
17:00 Aris Solun - Pas Giannina
17:30 Xanthi - Larisa
17:30 Pordenone - Venezia
17:30 Real Forte Querceta - Pistoiese
18:00 Foggia - Ascoli
18:30 Burgos - UD Logrones
19:00 Vitoria BA - Mirandes
19:00 Murcia - Alcoyano
19:00 Ucm Murcia - Al Feiha
19:30 Salmantino - Villanovense
20:00 Panathinaikos - Levadiakos
20:00 Nardo - Lecce
  Rumunjska 1. liga M
17:00 Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi
20:00 Viitorul Constanta - Gaz Metan
  Rusija 1. liga M
15:30 CSKA Moskva - Arsenal Tula
18:00 Krasnodar - Spartak Moskva
20:30 Akhmat Grozny - Rubin Kazan
  Singapur 1. liga M
11:30 Albirex Niigata - Geylang United
14:15 Brunei - Hougang United
  Sjeverna Irska 1. liga M
16:00 Crusaders - Linfield
16:00 Ards - Ballymena
16:00 Dungannon - Cliftonville
16:00 Glentoran - Coleraine
16:00 Institute - Warrenpoint Town
  Škotska 3. liga M
16:00 Raith Rovers - East Fife
16:00 Montrose - Brechin
16:00 Forfar - Stranraer
16:00 Dumbarton - Arbroath
16:00 Stenhousemuir - Airdrie
  Škotska 4. liga M
16:00 Albion Rovers - Elgin City
16:00 Peterhead - Clyde
16:00 Edinburgh City - Stirling Albion
16:00 Cowdenbeath - Berwick
16:00 Annan - Queens Park
  Slovačka 1. liga M
16:45 Nitra - Spartak Trnava
19:00 Zemplin Michalovce - Senica
19:00 Žilina - Sered
19:00 Sport Podbrezova - Vion Zlate Moravce
  Slovačka 2. liga M
16:30 Komarno - Dukla Banska Bystrica
16:30 Samorin - Dubnica
16:30 Inter Bratislava - Petrzalka 1898
19:00 Aquacity Poprad - Odeva Lipany
  Slovenija 1. liga M
18:00 Celje - Triglav Gorenjska
20:00 Aluminij - Rudar Velenje
  Srbija 1. liga M
17:00 Spartak Subotica - Radnicki Niš
17:00 Napredak - Crvena Zvezda
17:00 Radnik - Mačva Šabac
17:00 Partizan - Rad
19:00 Čukarički - Proleter Novi Sad
20:00 Vojvodina - Backa
20:00 Mladost Lučani - Zemun
20:00 Voždovac - Dinamo Vranje
  Švedska 1. liga M
16:00 Malmo FF - Trelleborgs
  Švedska 1. liga Ž
13:45 Kristianstad - Vaxjo
15:00 Hammarby - Eskilstuna
16:00 Rosengard - Kalmar
  Švedska 2. liga M
18:00 Eskilstuna - Jonkopings Sodra
  Turska 1. liga M
18:15 Bursaspor - Kayserispor
20:45 Malatyaspor - Fenerbahče
20:45 Antalyaspor - Konyaspor
  Turska 2. liga M
15:30 Hatayspor - Kardemir Karabukspor
18:15 Osmanlispor - Giresunspor
20:45 Altinordu - Genclerbirligi
  Ukrajina 1. liga M
16:00 Lviv FK - Šahtjor Donetsk
18:30 Dinamo Kijev - Oleksandriya
  Urugvaj Apertura M
20:00 Danubio - Wanderers
20:00 Ca Atenas De San Carlos - Liverpool P.
  Urugvaj Clausura M
20:00 Danubio - Wanderers
20:00 Ca Atenas De San Carlos - Liverpool P.
  Venecuela 1. liga M
21:30 Aragua - Atletico Venezuela
23:00 Deportivo Anzoategui - Trujillanos
  Venecuela Clausura M
21:30 Aragua - Atletico Venezuela
23:00 Deportivo Anzoategui - Trujillanos
  Wales 1. liga M
15:30 Carmarthen - Llandudno
15:30 Cefn Druids - Llanelli
Nogomet  Engleska - Nizozemska (2:1)

Hendikep -0.5 T: 2

HRK: 1.98U: 5/10Z: -5

 
Nogomet  Malezija - Koreja (2:1)

Hendikep +2,5 T: 2

HRK: 1.75U: 5/10Z: -5

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (0) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Eskilstuna
Jonkopings Sodra
1,59 1,803,72 3,395,51 4,40
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Leyton
Boreham Wood
1,85 2,113,33 3,243,95 3,21
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Peterborough
Luton
2,47 2,913,34 3,382,81 2,37
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Raith Rovers
East Fife
1,60 1,723,99 3,795,11 4,36
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Las Palmas
Reus Deportiu
1,73 1,493,36 3,754,90 7,19
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aluminij
Rudar Velenje
2,95 2,553,35 3,352,19 2,52
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Dumbarton
Arbroath
2,44 2,743,44 3,572,71 2,36
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Astra Giurgiu
Dunarea Calarasi
1,66 1,773,57 3,415,66 4,95
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Zemplin Michalovce
Senica
2,04 1,803,28 3,503,45 4,08
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Offenbach
Hoffenheim 2
1,94 2,153,67 3,573,52 3,10
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Daegu
Ulsan Horang
2,80 3,093,12 3,132,40 2,12
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Pirmasens
Hessen Dreieich
2,09 2,403,70 3,443,10 2,75
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kanazawa
Okayama
2,35 2,103,06 2,973,21 3,32
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  CSA
Sao Bento SP
1,73 1,813,31 3,285,00 4,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Panathinaikos
Levadiakos
1,86 1,973,44 3,383,77 3,39
Hendikep gemovaMargina
Tenis  D.Yastremska
M.Linette
+0,5
-0,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  J.Kubler
G.Barrere
-2,5
-3,5
Zbroj gemovaMargina
Tenis  V.Pospisil
D.Evans
23,5
22,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Elversberg
Wolfsburg
3,5
3
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Hatayspor
Kardemir Karabukspor
2,5
2
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Glentoran
Coleraine
1
0,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Peterborough
Luton
1,5
1
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Montrose
Brechin
1
1,5
HendikepMargina
Nogomet  Preston
Stoke City
0
-0,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Leeds
Rotherham
3,25
2,75
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Salzburg
Hartberg
3
2,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Lafnitz
Horn
3
2,5
HendikepMargina
Nogomet  Rudeš
Rijeka
+1,5
+2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Garbarnia
Lodz LKS
2,5
2
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Vereya
Vitosha Bistritsa
1,5
1
10:01 2
Nogomet Northampton - Cambridge United

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,10 3,95
10:01 1
Nogomet Northampton - Cambridge United

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,93 1,91
10:01 1
Nogomet Zemplin Michalovce - Senica

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,38 1,35
10:01 manje
Nogomet Zemplin Michalovce - Senica

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

1,28 1,25
10:01 više
Nogomet Zemplin Michalovce - Senica

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

2,02 1,96
10:01 1
Nogomet Zemplin Michalovce - Senica

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,85 1,75
10:01 2
Nogomet Nitra - Spartak Trnava

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,00 2,63
10:01 2
Nogomet Nitra - Spartak Trnava

Pad tečaja - Hendikep (0)

2,25 1,97
10:01 više
Nogomet Nitra - Spartak Trnava

Pad tečaja - Broj golova gosta (0,5)

1,40 1,36
10:01 manje
Nogomet Nitra - Spartak Trnava

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,54 1,44
10:01 manje
Nogomet Nitra - Spartak Trnava

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

1,68 1,64
10:00 manje
Nogomet Academica - Pacos Ferreira

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

1,97 1,96
10:00 2
Nogomet Academica - Pacos Ferreira

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,96 1,95
10:00 2
Nogomet Stenhousemuir - Airdrie

Pad tečaja - Hendikep (0)

2,02 2,01
10:00 1
Nogomet CSKA Moskva - Arsenal Tula

Pad tečaja - Hendikep (-0,75)

1,88 1,87

LIVESCORE