Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 868.00 na 1704 prognoza
ROI: + 9.0%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/12 33 22 (1) 24.05 + 14.8
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Prosinac 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Prethodni
Arhiva prognoza: Prosinac 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
15. 12. 2018. ostale utakmice:
  Australija 1. liga M
09:50 Western Sydney - Sydney
07:00 Newcastle Jets - Perth
09:00 Adelaide - Melbourne City
  Austrija 1. liga M
17:00 Wacker Innsbruck - Wolfsberger
17:00 LASK Linz - Mattersburg
17:00 Sturm Graz - Admira
  Å panjolska 1. liga M
13:00 Getafe - Real Sociedad Najava u pripremi.
20:45 Eibar - Valencia Najava u pripremi.
16:15 Valladolid - Atletico Madrid U Primeri i LP Atletico je u gostima dobio dvije od deset utakmica
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Granada - Oviedo
18:00 Numancia - Albacete
18:00 Reus Deportiu - Cordoba
20:00 Sporting Gijon - Mallorca
  Å panjolska 2. liga B M
16:00 Leioa - Durango
16:00 Peralada - Castellon
16:00 Villarreal B - Levante B
16:30 Amorebieta - Barakaldo
17:00 Athletic Bilbao B - Calahorra
18:00 Ponferradina - Celta Vigo B
18:00 Barcelona B - Lleida
  Bahrein 1. liga M
14:15 Al Hala - Manama
  Belgija 1. liga M
18:00 Kortrijk - Club Brugge Najava u pripremi.
20:00 Lokeren - St. Truiden Najava u pripremi.
20:00 Eupen - Mouscron Najava u pripremi.
20:30 Antwerpen FC - Waasland Beveren Najava u pripremi.
  Belgija 2. liga M
17:00 Lommel - Roeselare
20:30 Tubize - Westerlo
  Bugarska 1. liga M
11:30 Vitosha Bistritsa - Cherno More Varna
14:00 Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa
16:30 Beroe - Levski
  Češka 1. liga M
15:00 Teplice - Zlin
15:00 Opava - Mlada Boleslav
15:00 Slovacko - Dukla Prag
15:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec
17:00 Pribram - Sparta Prag
  Cipar 1. liga M
16:00 Doxa - AEL Limassol
17:00 Ermis - Alki Oroklini
18:00 Anorthosis Famagusta - Pafos
  Danska 1. liga M
16:00 Randers FC - Vejle
  Ekvador 1. liga M
18:00 Aucas - Mushuc Runa
  Engleska 1. liga M
16:00 Wolverhampton - Bournemouth Najava u pripremi.
16:00 Watford - Cardiff Najava u pripremi.
16:00 Crystal Palace - Leicester Najava u pripremi.
16:00 Huddersfield - Newcastle United Najava u pripremi.
18:30 Fulham - West Ham Najava u pripremi.
13:30 Manchester City - Everton City se s pravom boji ove subote i Evertona
16:00 Tottenham - Burnley Pochettinu je Burnley jednako važan kao Barcelona
  Engleska 2. liga M
16:00 Preston - Millwall
16:00 Aston Villa - Stoke City
16:00 Rotherham - Reading
16:00 QPR - Middlesbrough
16:00 Swansea - Sheffield Wed.
16:00 Ipswich - Wigan
16:00 Hull City - Brentford
16:00 Bolton - Leeds
16:00 Blackburn - Birmingham
18:30 Bristol City - Norwich
  Engleska 3. liga M
13:15 Doncaster - Scunthorpe
16:00 Rochdale - Plymouth
16:00 Oxford United - Blackpool
16:00 Sunderland - Bristol Rovers
16:00 Fleetwood Town - Burton Albion
16:00 Coventry - Luton
16:00 Charlton - Wimbledon AFC
16:00 Gillingham - Wycombe
16:00 Bradford - Walsall
16:00 Southend - Accrington St.
16:00 Barnsley - Portsmouth
16:00 Shrewsbury - Peterborough
  Engleska 4. liga M
16:00 Macclesfield - Crawley Town
16:00 Forest Green - Mansfield
16:00 Oldham - Bury
16:00 Exeter - Crewe
16:00 Notts County - Tranmere
16:00 Carlisle - Colchester
16:00 Northampton - Stevenage
16:00 Cambridge United - Yeovil
16:00 Newport - MK Dons
16:00 Port Vale - Cheltenham
16:00 Lincoln - Morecambe
16:00 Grimsby - Swindon
  Francuska 1. liga M
17:00 Dijon - Paris Saint Germain Najava u pripremi.
20:00 Amiens - Angers Najava u pripremi.
20:00 Nantes - Montpellier
20:00 Reims - Strasbourg Najava u pripremi.
20:00 Caen - Toulouse
  Francuska 1. liga Ž
14:30 Fc Fleury 91 - Lille Losc
14:30 Guingamp - Bordeaux
14:30 Soyaux - Dijon Fco
14:30 Rodez - Paris Fc
  Francuska 2. liga M
15:00 Clermont - Lens
  Grčka 1. liga M
16:15 Pas Giannina - Panionios
18:00 Aris Solun - Panetolikos
18:30 Asteras Tripolis - OFI
  Grčka 2. liga M
14:00 Aiginiakos - Ergotelis
14:00 Doxa Dramas - Iraklis
14:00 Irodotos - Volos NPS
14:00 Kerkyra - Trikala
  Hrvatska 1. liga M
15:00 Osijek - Inter Zaprešić Inter je prošle sezone namučio Osijek
  Indija 1. liga M
15:00 Chennaiyin - Delhi Dynamos
  Iran 1. liga M
12:30 Esteghal Khuzestan - Foolad Mobarakeh Sepahan
  Iran 2. liga M
11:30 Shahrdari Tabriz - Qashqai Shiraz
11:30 Fajr Sepasi - Shahrdari Mahshahr
11:30 Malavan Bandar Anzali - Navad Urmia
11:30 Gol Gohar - Oxin Alborz
11:30 Baderan Teheran - Mes Kerman
11:30 Sorkh Pooshan - Aluminium Arak
12:00 Arvand Khorramshahr - Khouneh He Khouneh
  Italija 1. liga Ž
14:30 Sassuolo - Florentia
14:30 Verona - Chievo Verona
14:30 Milan - Sportiva Mozzanica
14:30 Bari - Roma
17:30 Fiorentina - Bergamo
  Italija 2. liga M
15:00 Perugia - Spezia
15:00 Palermo - Livorno
15:00 Ascoli - Cittadella
18:00 Cosenza - Benevento
  Italija 3b liga M
16:30 Virtus Verona - Fano
16:30 Triestina - Feralpisalo
16:30 Pordenone - Gubbio
18:30 Sambenedettese - Rimini
18:30 Imolese - Fermana
20:30 Monza - Albinoleffe
20:30 Vis Pesaro - Teramo
20:45 Vicenza - Ravenna
  Izrael 1. liga M
15:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera
17:00 Hapoel Raanana - Bnei Sakhnin
17:15 Maccabi Netanya - Hapoel Haifa
19:30 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Ironi KS
  Južna Afrika 1. liga M
14:30 Black Leopards - Amazulu
17:00 Supersport United - Maritzburg United
  Južna Afrika 2. liga M
14:30 Mbombela United - Maccabi (RSA)
14:30 Stellenbosch - Cape Umoya United
14:30 Pretoria - Richards Bay
14:30 Witbank Spurs - Royal Eagles
14:30 Sporting (RSA) - Galaxy (RSA)
14:30 Uthongathi - Jomo Cosmos
  MaÄ‘arska 1. liga M
17:00 Kisvarda - MTK Budimpešta
17:00 Paks - Diosgyori
17:00 Szombathelyi Haladas - Debreceni
17:00 Puskas Academy - Mezokovesd-Zsory
19:30 Honved Budimpešta - Ujpest
  Malta 1. liga M
14:00 Mosta - Qormi
16:15 Pieta Hotspurs - Sliema
  Maroko 1. liga M
15:00 Chabab - Moghreb Tetouan
  Nizozemska 1. liga M
18:30 Zwolle - NAC Breda Najava u pripremi.
19:45 Heracles - PSV Najava u pripremi.
19:45 AZ Alkmaar - Excelsior Najava u pripremi.
20:45 Vitesse - VVV Venlo Najava u pripremi.
  Njemačka 1. liga M
15:30 Fortuna Dusseldorf - Freiburg Najava u pripremi.
15:30 Stuttgart - Hertha Berlin Najava u pripremi.
15:30 Augsburg - Schalke 04 Schalke u Augsburg stiže bez većine ključnih ofenzivaca
15:30 Hannover - Bayern Munchen Hannover je daleko od idealne forme
  Njemačka 2. liga M
13:00 St. Pauli - Greuter Furth
13:00 Paderborn 07 - Dynamo Dresden
13:00 Union Berlin - Bochum
  Njemačka 3. liga M
14:00 Hansa Rostock - Aalen
14:00 Energie Cottbus - Braunschweig
14:00 Unterhaching - Osnabruck
14:00 Meppen - Kaiserslautern
14:00 Hallescher - Karlsruher
14:00 Munster - Zwickau
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Bonner - Tv Herkenrath
14:00 Wiedenbruck - Aachen
14:00 Wattenscheid - Viktoria Koln
14:00 Kaan-Marienborn - Lippstadt 08
14:00 Fortuna Dusseldorf (A) - Monchengladbach (A)
14:00 Rodinghausen - Straelen
14:00 Koln (A) - RWE
14:00 Wuppertaler - Verl
15:30 Oberhausen - Borussia Dortmund (A)
  Novi Zeland 1. liga M
02:00 Hawkes Bay - Eastern Suburbs
02:00 Southern United - Canterbury United
02:00 Tasman United - Auckland City
04:35 Waitakere Utd - Hamilton Wanderers
  Poljska 1. liga M
15:30 Cracovia Krakow - Pogon Szczecin
18:00 Gornik Zabrze - Arka Gdynia
20:30 Legia Varšava - Piast Gliwice
  Portugal 1. liga M
16:30 Chaves - Moreirense Najava u pripremi.
16:30 Boavista - Tondela Najava u pripremi.
19:00 Aves - Vitoria Guimaraes Najava u pripremi.
21:30 Santa Clara - Porto Najava u pripremi.
  Portugal 2. liga M
12:00 Pacos Ferreira - Porto B
16:00 Varzim - Penafiel
16:00 Mafra - Leixoes
18:00 Benfica B - Oliveirense
  Rumunjska 1. liga M
13:00 Voluntari - Astra Giurgiu
16:00 Gaz Metan - Hermanstadt
19:00 Dinamo Bukurešt - Universitatea Craiova
  Saudijska Arabija 1. liga M
13:05 Al Hilal - Al Hazm
16:25 Al-Ahli - Al Shabab (ksa)
  Sjeverna Irska 1. liga M
14:00 Newry Town - Linfield
16:00 Ards - Cliftonville
16:00 Glentoran - Warrenpoint Town
16:00 Crusaders - Dungannon
16:00 Ballymena - Institute
  Škotska 1. liga M
16:00 Kilmarnock - Dundee FC
16:00 St. Mirren - Aberdeen
16:00 St. Johnstone - Motherwell
  Škotska 2. liga M
16:00 Queen of the South - Dunfermline
16:00 Inverness - Dundee United
16:00 Ayr United - Ross County
16:00 Partick - Alloa Athletic
16:00 Falkirk - Morton
  Škotska 3. liga M
16:00 Stenhousemuir - East Fife
16:00 Raith Rovers - Dumbarton
16:00 Forfar - Montrose
16:00 Airdrie - Arbroath
16:00 Stranraer - Brechin
  Škotska 4. liga M
16:00 Berwick - Queens Park
16:00 Edinburgh City - Elgin City
16:00 Stirling Albion - Albion Rovers
16:00 Peterhead - Cowdenbeath
16:00 Clyde - Annan
  SP klubova M
14:00 Kashima - Chivas USA
  Španjolska 1. liga Ž
10:45 Levante Ud - Athletic Bilbao
11:00 Rayo Vallecano - Valencia
15:00 Barcelona - Logrono
00:00 Real Sociedad - Espanyol
00:00 Real Betis - Atletico Madrid
00:00 Cajasol Trigueros - Tenerife
00:00 Albacete - Malaga
  Srbija 1. liga M
13:00 Radnik - Backa
13:00 Mladost Lučani - Rad
13:00 Zemun - Dinamo Vranje
15:00 Čukarički - Crvena Zvezda
15:00 Vojvodina - Proleter Novi Sad
17:00 Spartak Subotica - Voždovac
17:00 Partizan - Mačva Šabac
  Švicarska 1. liga M
19:00 Thun - Grasshopers
19:00 Sion - Basel
  Švicarska 2. liga M
17:30 Kriens - Aarau
  Turska 1. liga M
11:30 Sivasspor - Ankaragucu
11:30 Rizespor - Alanyaspor
14:00 Konyaspor - Kasimpasa
17:00 Basaksehir - Galatasaray
  Turska 2. liga M
11:30 Afjet Afyonspor - Elazigspor
11:30 Genclerbirligi - Gazisehir Gaziantep
14:00 Kardemir Karabukspor - Denizlispor
14:00 Balikesirspor - Adana Demirspor
  Wales 1. liga M
20:30 Newtown - Llandudno
Nogomet  Servette - Rapperswil (4:1)

Hendikep -1.5 T: 1

BlafK: 1.69U: 5/10Z: +3.45

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (5) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Supersport United
Maritzburg United
2,21 1,912,83 3,033,42 4,17
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aucas
Mushuc Runa
1,65 1,453,60 4,344,78 6,21
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Pribram
Sparta Prag
5,55 4,884,19 3,881,52 1,66
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hapoel Raanana
Bnei Sakhnin
2,78 3,173,06 3,062,66 2,36
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Carrarese
Siena
1,88 1,983,26 3,273,93 3,53
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Asteras Tripolis
OFI
1,47 1,593,93 3,587,27 6,26
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aarhus AGF
Hobro
1,74 1,813,51 3,414,93 4,57
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Spartak Subotica
Voždovac
1,73 1,843,46 3,214,35 4,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Newtown
Llandudno
1,38 1,444,78 4,456,53 6,27
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ternana
Giana Erminio
1,46 1,563,92 3,656,50 5,55
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Anorthosis Famagusta
Pafos
1,44 1,513,98 3,716,22 6,02
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kriens
Aarau
3,36 3,563,62 3,871,97 1,84
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Cosenza
Benevento
2,93 2,762,97 2,882,62 2,85
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aves
Vitoria Guimaraes
3,04 3,263,23 3,292,35 2,21
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kortrijk
Club Brugge
3,55 3,353,52 3,471,99 2,05
Hendikep poenaMargina
Odbojka  ML Verona
Andreoli Latina
-9,5
-11,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Corinthians Paulista
Bauru
-2
+1
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Corinthians Paulista
Bauru
149,5
152
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Peristeri
Panionios
155,5
158
Broj poena gostaMargina
Košarka  Trento
Reggio Emilia
77,5
75,5
Broj poena domaćinaMargina
Košarka  Trento
Reggio Emilia
83,5
81,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  Mega Bemax
Crvena zvezda
84,5
86,5
Zbroj poenaMargina
Odbojka  Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Katowice
136,5
137,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Furstenfeld
Swans Gmunden
+22
+23,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  San Antonio
Chicago
210,5
212
Zbroj golova 1. trećinaMargina
Hokej na ledu  Rungsted
Herlev
1,5
2
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Rungsted
Herlev
6
6,5
Hendikep 1. poluvrijemeMargina
Rukomet  Erlangen
Wetzlar
-0,5
-1,5
Zbroj golovaMargina
Rukomet  Erlangen
Wetzlar
50,5
49,5
HendikepMargina
Košarka  Enisey
Riga
-7,5
-6,5
16:10 1
Košarka Furstenfeld - Swans Gmunden

Pad tečaja - Konačni ishod

16,00 15,00
16:10 1
Košarka PAOK - Panathinaikos

Pad tečaja - Konačni ishod

3,65 3,50
16:10 2
Košarka Kapfenberg - Vienna Timberwolves

Pad tečaja - Konačni ishod

3,75 3,65
16:10 2
Košarka Oberwart - Arkadia Traiskirchen

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,23 2,13
16:10 1
Košarka Oberwart - Arkadia Traiskirchen

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,78 1,72
16:10 2
Košarka UBSC Graz - Klosterneuburg

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,61 1,55
16:10 1
Košarka UBSC Graz - Klosterneuburg

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,69 2,47
16:10 2
Košarka Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,70 2,50
16:10 1
Košarka Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,60 1,54
16:10 2
Košarka Cairns Taipans - Nz Breakers

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,91 1,81
16:10 1
Košarka Cairns Taipans - Nz Breakers

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,14 2,04
16:10 1
Košarka Venezia - Brindisi

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,22 1,21
16:10 2
Košarka Charlotte - L.A. Lakers

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,92 1,86
16:10 1
Košarka Charlotte - L.A. Lakers

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,14 2,06
16:10 2
Košarka Detroit - Boston

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,81 1,74

LIVESCORE