Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 835.39 na 1561 prognoza
ROI: + 9.4%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/10 42 26 (2) 16.30 + 8.0
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Listopad 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Listopad 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
20. 10. 2018. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
18:15 Godoy Cruz - Aldosivi
20:30 Lanus - Patronato
22:45 Boca Juniors - Rosario Central
01:00 Newells Old Boys - Tigre
  Argentina 2. liga M
17:00 Los Andes - Guillermo Brown
23:00 Agropecuario - Independ. Rivadavia
01:00 CA Platense - Brown De Adrogue
01:00 Santamarina - Atletico Temperley
01:05 Villa Dalmine - Quilmes
  Austrija 1. liga M
17:00 Hartberg - Rapid
17:00 LASK Linz - Altach
  Austrija 2. liga M
14:30 Wacker Innsbruck (A) - Kapfenberg
  Azijsko prvenstvo U19 M
11:00 Saudijska Arabija - Malezija
14:00 Tadžikistan - Kina
  Å panjolska 1. liga M
16:15 Valencia - Leganes Najava u pripremi.
18:30 Villarreal - Atletico Madrid Najava u pripremi.
13:00 Real Madrid - Levante Real traži pogotke i prekid crne serije bez pobjede koja traje 4 utakmice
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Oviedo - Osasuna
18:00 Las Palmas - Numancia
18:00 Alcorcon - Granada
20:00 Cordoba - Deportivo la Coruna
  ÄŒile 1. liga M
17:00 O Higgins - Colo Colo
20:00 Curico Unido - Palestino
22:30 Deportes Union - Huachipato
01:00 Univ. Catolica - U. De Concepcion
  Belgija 1. liga M
18:00 Mouscron - Standard Liege
20:00 Antwerpen FC - Lokeren
20:00 Kortrijk - St. Truiden
20:30 Genk - Eupen
  BiH 1. liga M
15:00 Zvijezda Brgule - Gosk Gabela
15:00 Tuzla City - Mladost Doboj
15:00 Zrinjski - Željezničar
17:00 Sarajevo - Sloboda Tuzla
  Bjelorusija 1. liga M
14:00 Minsk FC - Dinamo Minsk
16:00 BATE Borisov - Gorodeya
18:00 Shakhter Soligorsk - Neman
  Brazil 1. liga M
21:00 Botafogo RJ - Bahia
21:00 America Mineiro - Gremio RS
00:00 Sport Recife - Vasco Da Gama
  Brazil 2. liga M
21:30 Avai - Oeste SP
00:00 Fortaleza - Paysandu
02:00 Sampaio Correa - Londrina
  Bugarska 1. liga M
14:00 Slavia Sofia - Septemvri Sofia
16:15 Botev Plovdiv - Cherno More Varna
19:00 Ludogorets Razgrad - Levski
  Češka 1. liga M
15:00 Sigma Olomouc - Zlin
17:00 Slovacko - Teplice
17:00 Banik Ostrava - Karvina
17:00 Pribram - Jablonec
  Češka 2. liga M
10:15 Trinec - Chrudim
15:30 Prostejov - Vitkovice
  Cipar 1. liga M
16:00 Paralimniou - Anorthosis Famagusta
17:00 Apollon Limassol - Ermis
18:00 AEK Larnaca - Doxa
  Crna Gora 1. liga M
13:30 Lovćen - Mornar Bar
13:30 Rudar Pljevlja - Grbalj
13:30 Iskra - Zeta
13:30 Petrovac - Sutjeska
16:00 Budućnost Podgorica - OFK Titograd
  Danska 1. liga M
16:00 Nordsjaelland - Midtjylland
  Danska 1. liga Ž
13:00 Kolding - Ballerup Skovlunde
13:00 Brondby - B 93
14:00 Hjorring - Odense
15:30 Thy - Thisted - Vejle
  Engleska 1. liga M
16:00 Bournemouth - Southampton Najava u pripremi.
16:00 Wolverhampton - Watford Najava u pripremi.
16:00 West Ham - Tottenham Najava u pripremi.
16:00 Newcastle United - Brighton Najava u pripremi.
16:00 Manchester City - Burnley Najava u pripremi.
16:00 Cardiff - Fulham Najava u pripremi.
18:30 Huddersfield - Liverpool Najava u pripremi.
13:30 Chelsea - Manchester United Man Utd slavio samo jednom na posljednjih 16 gostovanja kod Chelsea
  Engleska 2. liga M
13:00 Blackburn - Leeds
16:00 Hull City - Preston
16:00 Brentford - Bristol City
16:00 Aston Villa - Swansea
16:00 Reading - Millwall
16:00 Ipswich - QPR
16:00 Stoke City - Birmingham
16:00 Rotherham - Bolton
16:00 Wigan - WBA
16:00 Nottingham Forest - Norwich
18:30 Derby - Sheffield United
  Engleska 3. liga M
16:00 Doncaster - Gillingham
16:00 Wycombe - Scunthorpe
16:00 Charlton - Barnsley
16:00 Southend - Coventry
16:00 Bristol Rovers - Oxford United
16:00 Shrewsbury - Sunderland
16:00 Bradford - Rochdale
16:00 Portsmouth - Fleetwood Town
16:00 Blackpool - Wimbledon AFC
16:00 Plymouth - Burton Albion
16:00 Luton - Walsall
16:00 Peterborough - Accrington St.
  Engleska 4. liga M
16:00 Oldham - Port Vale
16:00 Bury - Notts County
16:00 Morecambe - Colchester
16:00 Macclesfield - Carlisle
16:00 MK Dons - Northampton
16:00 Lincoln - Cambridge United
16:00 Yeovil - Tranmere
16:00 Grimsby - Exeter
16:00 Swindon - Mansfield
16:00 Forest Green - Cheltenham
16:00 Stevenage - Crewe
16:00 Crawley Town - Newport
  Estonija 1. liga M
12:00 Paide LM - Parnu Lm
12:00 Kuressaare - Tallinn Kalev
  Finska 2. liga M
13:00 KTP - Jaro FF
13:00 Haka Valkeakoski - Klubi 04
13:00 Jyvaskyla JK - Kajaani
13:00 EIF - Oulu AC
13:00 HIFK - KPV
  Francuska 1. liga M
17:00 Paris Saint Germain - Amiens Najava u pripremi.
20:00 Caen - Guingamp Najava u pripremi.
20:00 Dijon - Lille Najava u pripremi.
20:00 Strasbourg - Monaco Najava u pripremi.
20:00 Reims - Angers Najava u pripremi.
20:00 Nantes - Toulouse Najava u pripremi.
  Francuska 1. liga Ž
14:30 Rodez - Fc Fleury 91
14:30 Montpellier - Metz
14:30 Guingamp - Lille Losc
14:30 PSG - Dijon Fco
14:30 Soyaux - Paris Fc
  Francuska 2. liga M
15:00 Brest - Lorient
  Grčka 1. liga M
15:00 Panathinaikos - Panionios
17:15 Pas Giannina - Panetolikos
18:00 Apollon Smirnis - AEK Atena
19:30 Larisa - Lamia
  Hrvatska 1. liga M
15:00 Rudeš - Osijek Osijek više ne ispušta bodove protiv objektivno slabijih protivnika
  Hrvatska 2. liga M
13:00 Kustošija - Međimurje
15:00 Lučko - Sesvete
15:00 Dugopolje - Šibenik
15:00 Varaždin - Zadar
  Italija 1. liga Ž
14:00 Bari - Sassuolo
15:00 Milan - Tavagnacco
15:00 Chievo Verona - Fiorentina
15:00 Bergamo - Florentia
15:00 Sportiva Mozzanica - Verona
  Italija 2. liga M
15:00 Cittadella - Brescia
15:00 Ascoli - Carpi
15:00 Cosenza - Foggia
18:00 Crotone - Padova
  Italija 3c liga M
14:30 Paganese - Catania
14:30 Trapani - Rieti
16:30 Reggina - Francavilla 1931
16:30 Vibonese - Sicula Leonzio
18:30 Matera - Casertana 1908
20:30 Juve Stabia - Monopoli
  Izrael 1. liga M
16:00 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera
18:00 Hapoel Ironi KS - Hapoel Haifa
18:15 Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv
19:30 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana
  Japan 1. liga M
12:00 Kawasaki Frontale - Kobe
  Japan 1. liga Ž
06:00 Albirex Niigata - Kanagawa Sagamihara
06:00 Nagano Parceiro - Jef United Ichihara
06:00 Nippon - Vegalta Sendai
  Japan 2. liga M
06:00 Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka
07:00 Tokyo Verdi - Tokushima
07:00 Tochigi - Kofu
07:00 Mito - Kumamoto
07:00 Yokohama FC - Omiya
07:00 Kamatamare - Yamaguchi
07:00 Matsumoto Yamaga - Gifu
08:00 Jef United Chiba - Oita
09:00 Okayama - Machida
  Kina 1. liga M
13:35 Shandong Luneng - Tianjin Teda
13:35 Shaanxi Chanba - Tianjin Quanjian
13:35 Chongqing Lifan - Hebei
13:35 Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe
09:30 Beijing Guoan - Changchun Yatai
  Kolumbija Apertura M
22:15 Jaguares De Cordoba - Ind. Medelin
00:30 Bucaramanga - Chico
01:00 Santa Fe - La Equidad
  Kvalifikacije za AFC U19 Ž
12:00 UAE - Kirgistan
  Kvalifikacije za EP U 17 M
11:00 Farski Otoci - Izrael
15:15 Španjolska - Makedonija
  Kvalifikacije za EP U17 Ž
13:00 Å vedska - Gruzija
17:00 Nizozemska - Latvija
  Latvija 1. liga M
12:00 Riga FK - Jelgava
14:00 Ventspils - Spartaks
16:00 Liepajas Metalurgs - Metta
  Meksiko Apertura M
00:00 Queretaro - Cruz Azul
02:00 Pachuca - Santos Laguna
02:00 America De Mexico - Tijuana
04:00 Necaxa - Leon
04:06 Monterrey - Toluca
  Nizozemska 1. liga M
18:30 Excelsior - Vitesse
18:30 PSV - Emmen
20:45 Heerenveen - Ajax
20:45 Utrecht - AZ Alkmaar
  Njemačka 1. liga M
15:30 Bayer Leverkusen - Hannover Najava u pripremi.
15:30 Nurnberg - Hoffenheim Hoffenheim traži izlaz iz rezultatske krize
15:30 Wolfsburg - Bayern Munchen Kovač je i dalje trener Bayerna
15:30 Augsburg - RB Leipzig Augsburg slavi 111. rođendan
15:30 Stuttgart - Borussia Dortmund Stuttgart ima novog trenera
  Njemačka 2. liga M
13:00 Heidenheim - Magdeburg
13:00 Arminia Bielefeld - Greuter Furth
13:00 Holstein Kiel - Koln
  Njemačka 3. liga M
14:00 Kaiserslautern - Uerdingen
14:00 Fortuna Koln - Energie Cottbus
14:00 Lotte Sportfreunde - Osnabruck
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Meppen
14:00 Hallescher - Unterhaching
14:00 Munchen 1860 - Braunschweig
  Njemačka Reg SI M
13:30 Hertha Berlin (A) - Chemnitzer
13:30 Rathenow - Budissa Bautzen
13:30 Oberlausitz Neugersdorf - Germania Halberstadt
15:00 Bischofswerdaer - Dynamo Berlin
  Njemačka Reg. Bavarska M
13:00 Nurnberg 2 - Viktoria Aschaffenburg
14:00 Schweinfurt 05 - Ingolstadt 2
14:00 Burghausen - Eichstatt
14:00 Heimstetten - Pipinsried
14:00 Rosenheim - Schalding-Heining
  Njemačka Reg. JZ M
14:00 Steinbach - Elversberg
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Astoria Walldorf
14:00 Mannheim - Homburg
14:00 Balingen - Wormatia Worms
14:00 Hessen Dreieich - Stuttgart (A)
14:00 Saarbrucken - Mainz(A)
  Njemačka Reg. Sjever M
12:00 Wolfsburg (A) - Hannover (A)
13:00 Hamburger (A) - Lupo-Martini
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Oberhausen - Tv Herkenrath
14:00 Borussia Dortmund (A) - Verl
14:00 Fortuna Dusseldorf (A) - Kaan-Marienborn
14:00 Wiedenbruck - Koln (A)
14:00 Aachen - Straelen
  NorveÅ¡ka 3. liga Skupina 1 M
15:00 Alta - Moss
15:00 Groruddalen - Fredrikstad
15:00 Nybergsund Il Trysil - Honefoss
15:00 Raufoss - Fram Larvik
15:00 Stabaek 2 - Mjolner
15:00 Elverum - Odd 2
15:00 Asker - Baerum
  NorveÅ¡ka 3. liga Skupina 2 M
15:00 Egersunds - Vard Haugesund
15:00 Brattvag - Nardo
15:00 Skeid - Bryne
15:00 Arendal - Flekkeroy
15:00 Valerenga 2 - KFUM Oslo
15:00 Hodd - Kjelsas
15:00 Vidar - Stjordals/blink
  Norveška 1. liga M
15:30 Molde - Sarpsborg FK
18:00 Sandefjord - Stromsgodset
  Norveška 1. liga Ž
15:00 Lyn - Stabaek
15:00 Avaldsnes - Sandviken
15:00 Arna-Bjornar - Roa
15:00 Trondheims-Orn - Valerenga
  Poljska 1. liga M
15:30 Zaglebie Sosnowiec - Miedž Legnica
18:00 Slask Wroclaw - Arka Gdynia
20:30 Lech Poznan - Korona Kielce
  Poljska 2. liga M
15:00 Lodz LKS - Jastrzebie
15:30 Ks 1945 Olsztyn - Puszcza Niepolomice
16:00 Drutex-Bytovia - Odra Opole
17:45 Tychy 71 - Rakow
18:00 Podbeskidzie - Chojniczanka
  Rumunjska 1. liga M
15:00 Hermanstadt - Astra Giurgiu
20:00 Viitorul Constanta - Sepsi
  Rusija 1. liga M
10:30 Gazovik - Yenisey Krasnoyarsk
13:00 Ural - Krylya Sovetov
15:30 Ufa - Rubin Kazan
  Saudijska Arabija 1. liga M
16:50 Al Ettifaq - Al-Ahli
18:45 Al Shabab (ksa) - Al Hilal
  Sjeverna Irska 1. liga M
16:00 Glentoran - Glenavon
16:00 Cliftonville - Warrenpoint Town
16:00 Coleraine - Crusaders
16:00 Ballymena - Dungannon
16:00 Ards - Linfield
  Škotska 1. liga M
16:00 Celtic - Hibernian
16:00 Motherwell - St. Johnstone
16:00 St. Mirren - Kilmarnock
16:00 Livingston - Dundee FC
16:00 Hearts - Aberdeen
  Škotska 2. liga M
16:00 Alloa Athletic - Partick
16:00 Dundee United - Inverness
16:00 Dunfermline - Queen of the South
16:00 Morton - Falkirk
16:00 Ross County - Ayr United
  Škotska 3. liga M
16:00 East Fife - Brechin
16:00 Arbroath - Dumbarton
16:00 Montrose - Airdrie
16:00 Raith Rovers - Stranraer
16:00 Stenhousemuir - Forfar
  Slovačka 1. liga M
13:45 Spartak Trnava - Senica
17:00 Sered - Ruzomberok
17:00 Slovan Bratislava - Vion Zlate Moravce
17:00 Dunajska Streda - Sport Podbrezova
17:00 Trencin - Nitra
17:00 Žilina - Zemplin Michalovce
  Slovačka 2. liga M
14:30 Tatran Presov - Dubnica
14:30 Odeva Lipany - Dukla Banska Bystrica
14:30 Komarno - Pohronie D. Zdana
14:30 Samorin - Inter Bratislava
17:00 Aquacity Poprad - Partizan Bardejov
18:00 Skalica - Petrzalka 1898
  Slovenija 1. liga M
14:00 Mura - Rudar Velenje
16:00 Nd Gorica - Maribor
18:00 Aluminij - Domžale
  Španjolska 1. liga Ž
10:30 Valencia - Sevilla
16:30 Rayo Vallecano - Albacete
  Srbija 1. liga M
16:00 Voždovac - Mladost Lučani
19:00 Radnicki Niš - Zemun
19:00 Crvena Zvezda - Rad
19:00 Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
19:00 Napredak - Radnik
  Švedska 1. liga M
13:00 Malmo FF - Hammarby
16:00 Dalkurd - Orebro
  Švedska 1. liga Ž
13:45 Vaxjo - Hammarby
15:00 Kristianstad - Kopparbergs/g.
15:00 Kalmar - Limhamn Bunkeflo
  Švedska 2. liga M
16:00 GAIS - Landskrona Bois Najava u pripremi.
16:00 Degerfors - Osters Najava u pripremi.
  Švicarska 1. liga M
19:00 Luzern - Thun
19:00 Zurich - Young Boys
  Švicarska 2. liga M
17:00 Lausanne - Schaffhausen
18:00 Rapperswil - Kriens
19:00 Servette - Aarau
  Turska 1. liga M
12:30 Kasimpasa - Akhisar Belediye
15:00 Basaksehir - Kayserispor
18:00 Sivasspor - Fenerbahče
  Turska 2. liga M
13:00 Genclerbirligi - Adanaspor AS
18:30 Balikesirspor - Boluspor
18:30 Gaziantepspor - Umraniyespor
  Ukrajina 1. liga M
13:00 Iličevac Mariupol - Zarya Lugansk
16:00 Vorskla Poltava - Dinamo Kijev
  Urugvaj Apertura M
20:00 Nacional De Football - Penarol
  Urugvaj Clausura M
20:00 Nacional De Football - Penarol
  Wales 1. liga M
15:30 Llandudno - Aberystwyth
15:30 Cefn Druids - Cardiff Metropolitan
15:30 Carmarthen - Bala Town
20:30 TNS - Connah
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Čelik Zenica
Široki Brijeg
3,33 2,583,32 3,322,07 2,43
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hartberg
Rapid
3,82 5,273,77 4,571,92 1,57
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hajduk 2
Hrvatski dragovoljac
1,92 1,653,32 3,533,56 4,50
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Atromitos Athinon
Asteras Tripolis
1,95 2,173,09 2,924,13 3,60
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Proleter Novi Sad
Mačva Šabac
1,77 2,013,46 3,164,16 3,68
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Krupa
Radnik Bijeljina
2,08 1,853,33 3,403,24 3,77
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Kamatamare
Yamaguchi
3,31 2,943,32 3,402,12 2,26
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Los Andes
Guillermo Brown
2,29 2,472,90 2,883,47 3,15
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Deportes Union
Huachipato
2,56 2,783,22 3,282,62 2,39
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Slask Wroclaw
Arka Gdynia
1,97 1,813,46 3,603,73 4,32
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Žilina
Zemplin Michalovce
1,30 1,365,06 4,657,39 7,01
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Balikesirspor
Boluspor
3,56 3,273,35 3,301,98 2,12
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Larisa
Lamia
2,10 2,352,97 2,763,78 3,48
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Lech Poznan
Korona Kielce
1,79 1,883,54 3,424,49 4,16
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Botafogo RJ
Bahia
1,94 2,073,31 3,174,01 3,72
HendikepMargina
Košarka  Decin
Nova Hut Ostrava
-12,5
-15,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Frankfurt
Gottingen
155,5
158,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Turk Telekom
Besiktas
+1
-1,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Toronto
St. Louis
5,5
6,5
HendikepMargina
Košarka  Hermes Analitica
Zabok
-5,5
-3,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Koping Stars
Jamtland
+7,5
+9,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Ulm
Alba Berlin
+6
+4
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Crvena Zvezda
Rad
3,5
2,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Spartak Pleven
Yambol
-6
-4,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Turk Telekom
Besiktas
148
149,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Koping Stars
Jamtland
173,5
175
HendikepMargina
Nogomet  Venezia
Verona
-0,25
-1
HendikepMargina
Nogomet  Strasbourg
Monaco
-0,25
-1
Broj golova domaćinaMargina
Hokej na ledu  Toronto
St. Louis
3
3,5
Broj golova gostaMargina
Hokej na ledu  Philadelphia
New Jersey
2,5
3
16:04 2
Nogomet Villa Dalmine - Quilmes

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,85 1,84
16:04 manje
Košarka Leicester - London City Royals

Pad tečaja - Zbroj poena (sa prod.) (164)

1,92 1,85
16:04 2
Košarka Leicester - London City Royals

Pad tečaja - Hendikep (sa prod.) (-13,5)

1,92 1,91
16:04 više
Košarka Brindisi - Dinamo Sassari

Pad tečaja - Zbroj poena (sa prod.) (165,5)

1,95 1,86
16:04 2
Košarka Hermes Analitica - Zabok

Pad tečaja - Hendikep (sa prod.) (-5)

1,91 1,80
16:04 1
Košarka Scafati - Treviglio

Pad tečaja - Konačni ishod

1,64 1,32
16:04 1
Košarka Cagliari Dinamo - Ravenna

Pad tečaja - Konačni ishod

1,98 1,75
16:04 1
Košarka Cagliari Dinamo - Ravenna

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,07 1,83
16:03 manje
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,61 1,59
16:03 2
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Hendikep (-0,25)

1,68 1,64
16:03 više
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

2,33 2,29
16:03 2
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Ishod bez neodlučenog

2,03 1,96
16:03 2
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,73 2,64
16:03 više
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

2,37 2,25
16:03 manje
Nogomet Brage - Jonkopings Sodra

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1,5)

1,61 1,57

LIVESCORE