Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 830.65 na 1913 prognoza
ROI: + 7.8%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2019/05 28 15 -2.17 -1.6
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Svibanj 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Svibanj 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
25. 05. 2019. ostale utakmice:
  Armenija 1. liga M
15:00 Gandzasar - Lori
  Austrija 3. liga Centar M
18:30 GAK Graz - Pellets Wac
  Austrija 3. liga Istok M
16:30 St. Polten (A) - Parndorf
  Austrija 3. liga Zapad M
14:00 Reichenau - Salzburg (A)
16:00 Grodig - Hohenems
16:30 Wals Grunau - Kitzbuhel
17:00 Langenegg - Pinzgau
17:00 Altach (A) - St. Johann
18:00 Seekirchen - Dornbirn 1913
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Rayo Majadahonda - Cordoba
18:00 Sporting Gijon - Albacete
18:00 Osasuna - Las Palmas
  BiH 1. liga M
17:00 Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
17:00 Mladost Doboj - Krupa
17:00 Tuzla City - Željezničar
17:00 Gosk Gabela - Sarajevo
17:00 Čelik Zenica - Široki Brijeg
  Bjelorusija 1. liga M
15:15 Minsk FC - Gorodeya
17:15 Slavia Mozyr - Torpedo Minsk
17:15 Dinamo Brest - Neman
  Brazil 1. liga M
21:00 Botafogo RJ - Palmeiras
00:00 Gremio RS - Atletico Mineiro
  Češka 1. liga M
17:00 Bohemians 1905 - Opava
17:00 Pribram - Dukla Prag
17:00 Slovacko - Karvina
  Češka 2. liga M
15:00 Sokolov - Usti Nad Labem
15:00 Varnsdorf - Znojmo
15:00 Hradec Kralove - Mas Taborsko
15:00 Trinec - Češke Budejovice
15:00 Vitkovice - Pardubice
15:00 Vlasim - Prostejov
15:00 Chrudim - Viktoria Žižkov
15:00 Vysocina Jihlava - Brno
  Čile 1. liga M
20:45 Antofagasta - Deportes Union
01:30 Colo Colo - Audax Italiano
  COSAFA Kup M
16:30 Svaziland - Mauricijus
  Crna Gora 1. liga M
17:30 Iskra - Rudar Pljevlja
17:30 Budućnost Podgorica - Sutjeska
17:30 Grbalj - Mornar Bar
17:30 Zeta - Lovćen
17:30 OFK Titograd - Petrovac
  Danska 2. liga M
13:45 Viborg - Fremad Amager
13:45 Silkeborg - Nykobing FA
13:45 Naestved - Thisted
13:45 Fredericia - Hvidovre
13:45 Helsingor - Lyngby
13:45 Koge - Roskilde
  Engleska 4. liga M
16:00 Newport - Tranmere Najava u pripremi.
  Finska 1. liga M
16:00 Rops Rovaniemi - Seinajoen Jk
16:00 HIFK - Inter Turku
  Finska 2. liga M
16:00 Jaro FF - Haka Valkeakoski
16:00 Kajaani - KTP
16:00 Musan Salama - Mypa
16:00 Oulu AC - TPS Turku
  Hrvatska 2. liga M
17:30 Hrvatski dragovoljac - Osijek 2
17:30 Lučko - Hajduk 2
17:30 Bijelo Brdo - Kustošija
17:30 Sesvete - Varaždin
17:30 Šibenik - Dinamo 2
17:30 Međimurje - Zadar
17:30 Solin - Dugopolje
  Indonezija 1. liga M
15:30 PSS Sleman - Semen Padang
  Irska 2. liga M
20:30 Longford Town - Athlone Town
  Island 1. liga M
18:00 Hk Kopavogur - Grindavik
18:30 KA Akureyri - IBV Vestmannaeyjar
20:00 Vikingur R. - KR Reykjavik
  Italija 1. liga M
18:00 Frosinone - Chievo Najava u pripremi.
  Italija 2. liga M
21:00 Benevento - Cittadella
  Izrael 1. liga M
19:00 Maccabi Netanya - Maccabi Haifa
  Japan 1. liga M
06:00 Yokohama F. Marinos - Iwata
07:00 Tosu - Kashima
07:00 Urawa - Hiroshima
08:00 Kobe - Shonan
08:00 Nagoya - Matsumoto Yamaga
09:00 Oita - Kawasaki Frontale
  Japan 2. liga M
10:00 Ehime - Mito
12:30 Ryukyu - Niigata
06:00 Kagoshima United - Avispa Fukuoka
07:00 Tochigi - Okayama
07:00 Montedio Yamagata - Kanazawa
08:00 Kashiwa - Omiya
  Južna Afrika 1. liga M
15:00 Tshakhuma - Royal Eagles
  Kina 1. liga M
13:35 Hebei - Jiangsu Suning
13:35 Wuhan Zall - Tianjin Tianhai
09:30 Dalian Yifang - Shanghai Shenhua
  Latvija 1. liga M
15:00 Spartaks - Metta
  MLS M
21:30 Chicago Fire - New York City Najava u pripremi.
01:00 Vancouver Whitecaps - Dallas Najava u pripremi.
01:30 New England - Washington DC Najava u pripremi.
01:30 Cincinnati - New York Red Bulls Najava u pripremi.
03:00 Colorado Rapids - Columbus Crew Najava u pripremi.
  Norveška 1. liga M
18:00 Valerenga - Lillestrom Najava u pripremi.
  Norveška 2. liga M
15:30 Tromsdalen Uil - KFUM Oslo Najava u pripremi.
15:30 ULL Kisa - Ham Kam Najava u pripremi.
  Rusija 2. liga M
12:00 Sibir - Krasnodar 2
14:00 Khimki - Luch Energiya
14:00 Fakel Voronezh - Tomsk
14:00 Shinnik Yaroslavl - Avangard
14:00 Torpedo Armavir - SKA Khabarovsk
14:00 Spartak Moskva 2 - Soči
14:00 Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk
14:00 Baltika - Tyumen
14:00 Tambov - Zenit 2
14:00 Volgograd - Chertanovo
  Rusija 3. liga Istok M
11:00 Chita - Dinamo Barnaul
  Rusija 3. liga Zapad M
15:00 Luki-Energiya - Murom
00:00 Dnjepr Smolensk - Kazanka Moscow
  Slovačka 2. liga M
17:00 Lokomotiva Kosice - Partizan Bardejov
17:00 Aquacity Poprad - Petrzalka 1898
17:00 Tatran Presov - Dukla Banska Bystrica
17:00 Odeva Lipany - Inter Bratislava
17:00 Skalica - Dubnica
17:00 Samorin - Pohronie D. Zdana
17:00 Žilina B - Tatran Nao Liptovsky Mikulas
17:00 Komarno - Slavoj Trebisov
  Slovenija 1. liga M
15:45 Domžale - Maribor
17:55 Krsko - Nd Gorica
17:55 Mura - Celje
17:55 Rudar Velenje - Triglav Gorenjska
17:55 Aluminij - Olimpija Ljubljana
  Slovenija 2. liga M
17:00 Bilje - Brda
  Švedska 1. liga M
16:00 Malmo FF - Eskilstuna Najava u pripremi.
16:00 Hacken - Goteborg IFK Najava u pripremi.
18:00 Helsingborg - Falkenbergs Najava u pripremi.
  Švedska 2. liga M
16:00 Halmstad - Degerfors Najava u pripremi.
16:00 Frej - Varbergs Bois Fc Najava u pripremi.
16:00 Syrianska - Brommapojkarna Najava u pripremi.
18:00 Jonkopings Sodra - Brage Najava u pripremi.
  Švedska 3. liga sjever M
14:00 Team Tg - Karlslunds
16:00 Karlstad Bk - Gefle
16:00 Sylvia - Akropolis If
16:00 Sollentuna - Forward
16:00 Bodens - Carlstad United
  Švicarska 1. liga M
19:00 Lugano - Grasshopers
19:00 Sion - Thun
19:00 Young Boys - Luzern
19:00 Zurich - St. Gallen
19:00 Basel - Xamax
  Svjetsko prvenstvo U20 M
15:30 Portugal - Koreja
18:00 Francuska - Saudijska Arabija
18:00 Panama - Mali
20:30 Argentina - Južna Afrika
  UAE 1. liga M
20:00 Dibba Al Fujairah - Baniyas
20:00 Al Ahli UAE - Fujairah Fc
20:00 Emirates Club - Sharjah
  Ukrajina 2. liga M
13:00 Mykolaiv - Dnipro 1
16:00 Girinik-Sport - Volyn Lutsk
16:00 Rukh Vynnyky - Sumy
16:00 Kolos Kovalyovka - Obolon Kiev
16:00 Avangard Kramatorsk - Metalist 1925
  Urugvaj Apertura M
20:00 Rampla Jrs - Nacional Club
20:00 Defensor Sp. - Fenix
20:00 Juventud - CA River Plate
Nogomet  Francuska - Saudijska Arabija

Hendikep -2 T: 1

BlafK: 2.11U: 5/10Z: ?

 
Nogomet  Slovan Bratislava - Sered (3:1)

Zbroj golova 3.75 T: više

HRK: 1.77U: 5/10Z: +1.93

 
Nogomet  Portugal - Koreja (1:0)

Hendikep -2 T: 1

HRK: 3.14U: 2/10Z: -2

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (1) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Extremadura
Lugo
1,82 2,323,28 2,984,42 3,15
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Zurich
St. Gallen
2,04 2,523,95 3,883,19 2,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Gazovik
Spartak Moskva
4,63 3,643,66 3,471,73 2,00
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Krsko
Nd Gorica
2,61 3,293,49 3,632,38 1,93
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vikingur R.
KR Reykjavik
4,00 3,283,71 3,581,80 2,03
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sion
Thun
2,26 2,673,76 3,852,86 2,37
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Aluminij
Olimpija Ljubljana
4,33 3,633,80 3,751,67 1,81
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Benevento
Cittadella
1,86 2,033,38 3,294,19 3,57
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Rampla Jrs
Nacional Club
3,85 5,253,60 4,001,75 1,50
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Šibenik
Dinamo 2
1,52 1,724,02 3,525,07 4,35
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sampdoria
Juventus
3,83 3,293,73 3,521,90 2,15
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Vancouver Whitecaps
Dallas
2,25 1,953,40 3,543,07 3,69
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Senegal
Kolumbija
3,90 3,383,13 3,032,00 2,23
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Solin
Dugopolje
2,37 2,053,20 3,282,79 3,23
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Defensor Sp.
Fenix
2,96 2,583,47 3,442,20 2,51
Broj poena domaćina (sa prod.)Margina
Košarka  Zaragoza
Manresa
85,5
88,5
Broj poena domaćina (sa prod.)Margina
Košarka  Fuenlabrada
Canarias
81,5
78,5
HendikepMargina
Nogomet  Malatyaspor
Bursaspor
+0,25
-1
Zbroj golovaMargina
Rukomet  Bietigheim-M.
Lemgo
52,5
50,5
Broj golova domaćinaMargina
Nogomet  Djurgardens
Ostersunds
1,5
2
Broj golova gostaMargina
Nogomet  Bologna
Napoli
2
1,5
HendikepMargina
Nogomet  Sampdoria
Juventus
+0,75
+0,25
Zbroj poena u 1. poluvremenuMargina
Košarka  Minnesota
Chicago
79
79,5
Zbroj poena u 1. poluvremenuMargina
Košarka  Dijon
Strasbourg
76
76,5
Zbroj poena u 1. poluvremenuMargina
Košarka  Oldenburg
Telekom Bonn
88,5
89
Zbroj poena 1. četvrtinaMargina
Košarka  Oldenburg
Telekom Bonn
45,5
45
HendikepMargina
Nogomet  Botafogo RJ
Palmeiras
+1,25
+1
HendikepMargina
Nogomet  Helsinki HJK
KPV
-1,25
-1,5
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Helsinki HJK
KPV
2,5
2,75
HendikepMargina
Nogomet  Skeid
Sandnes Ulf
0
-0,25
17:21 više
Košarka Murcia - Gran Canaria

Pad tečaja - Zbroj poena (169)

1,93 1,92
17:21 2
Košarka Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

5,45 5,15
17:21 1
Košarka Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,23 1,20
17:21 2
Košarka ASVEL - Le Mans

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,02 3,62
17:21 1
Košarka ASVEL - Le Mans

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,35 1,29
17:21 2
Košarka Zwolle - Gronigen

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,73 1,67
17:21 1
Košarka Zwolle - Gronigen

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,47 2,30
17:21 više
Rukomet Arsenal - Braga

Pad tečaja - Zbroj golova (57,5)

1,83 1,82
17:21 1
Rukomet Wilhelmshavener - Dessauer

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,43 1,41
17:21 manje
Rukomet Bietigheim-M. - Lemgo

Pad tečaja - Broj golova gosta (24,5)

1,85 1,82
17:21 manje
Rukomet Bietigheim-M. - Lemgo

Pad tečaja - Zbroj golova (50,5)

1,91 1,88
17:21 1
Nogomet Vancouver Whitecaps - Dallas

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,04 1,95
17:21 1
Tenis D.Thiem - T.Paul

Pad tečaja - Hendikep gemova (-9,5)

1,91 1,88
17:21 1
Tenis D.Thiem - T.Paul

Pad tečaja - Ishod meča

1,02 1,02
17:21 1
Nogomet Vancouver Whitecaps - Dallas

Pad tečaja - Hendikep (-1)

2,78 2,77

LIVESCORE