Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 812.50 na 1638 prognoza
ROI: + 8.8%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2018/11 51 26 -11.84 -4.5
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Studeni 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Prethodni
Arhiva prognoza: Studeni 2018
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
17. 11. 2018. ostale utakmice:
  Afrički kup Nacija Ž
16:30 Gana - Alžir
19:30 Mali - Kamerun
  Afrički kup nacija kvalifikacije M
13:00 Komori - Malavi
13:30 Sejšeli - Libija
14:00 Južna Afrika - Nigerija
14:00 Uganda - Zelenortsko Otočje
15:00 Namibija - Gvineja Bisau
16:00 Ekvatorijalna Gvineja - Senegal
16:00 Gabon - Mali
17:30 Gambija - Benin
  Argentina 1. liga M
21:10 Boca Juniors - Patronato
  Argentina 2. liga M
21:00 Ferro Carril Oeste - Central Cordoba
  Austrija 3. liga Istok M
14:00 Stadlau - Neusiedl
15:00 Parndorf - Rapid (A)
  Å panjolska 2. liga M
16:00 Malaga - Gimnastic
18:00 Osasuna - Tenerife
18:00 Reus Deportiu - Extremadura
20:30 Zaragoza - Mallorca
20:45 Oviedo - Sporting Gijon
  Belgija 2. liga M
17:00 Tubize - Roeselare
20:30 Mechelen - Lommel
  Bolivija Clausura M
21:00 Royal Pari - Destroyers
  Brazil 1. liga M
22:00 Corinthians - Vasco Da Gama
22:00 Vitoria BA - Atletico Paranaense
00:00 Atletico Mineiro - Bahia
  Brazil 2. liga M
20:00 CSA - Avai
20:00 Sampaio Correa - Boa Esporte Clube
20:00 Brasil De Pelotas Rs - Guarani
22:30 Vila Nova - Criciuma
00:00 Oeste SP - Goias
  Češka 2. liga M
13:30 Prostejov - Trinec
  CONCACAF kvalifikacje za Ligu nacija M
21:30 Kuba - Dominika
01:00 Jamajka - Surinam
02:00 Nikaragva - Haiti
02:00 Kajmansko otočje - Sveta Lucija
  Danska 1. liga Ž
13:00 Brondby - Vejle
13:00 Kolding - B 93
13:00 Odense - Thy - Thisted
13:30 Hjorring - Ballerup Skovlunde
  Ekvador 2. liga M
18:00 Mushuc Runa - Orense
21:00 Puerto Quito - Clan Juvenil
21:00 Santa Rita - Manta
21:00 Fuerza Amarilla - Olmedo
22:00 Gualaceo - America De Quito
  Engleska 3. liga M
13:00 Fleetwood Town - Walsall
16:00 Bristol Rovers - Scunthorpe
16:00 Sunderland - Wycombe
16:00 Accrington St. - Barnsley
16:00 Southend - Blackpool
16:00 Shrewsbury - Rochdale
16:00 Peterborough - Bradford
16:00 Luton - Plymouth
16:00 Oxford United - Gillingham
16:00 Doncaster - Wimbledon AFC
16:00 Burton Albion - Coventry
  Engleska 4. liga M
16:00 MK Dons - Macclesfield
16:00 Forest Green - Morecambe
16:00 Yeovil - Lincoln
16:00 Exeter - Northampton
16:00 Swindon - Carlisle
16:00 Crewe - Tranmere
16:00 Oldham - Cambridge United
16:00 Bury - Stevenage
16:00 Notts County - Cheltenham
16:00 Grimsby - Crawley Town
16:00 Newport - Colchester
16:00 Mansfield - Port Vale
  Engleska 5. liga M
13:30 Braintree - Solihull Moors
16:00 Halifax - Dover
16:00 Gateshead - Sutton Utd
16:00 Dagenham&Red - Afc Fylde
16:00 Leyton - Bromley
16:00 Chesterfield - Havant & W
16:00 Barrow - Eastleigh
16:00 Boreham Wood - Ebbsfleet United
16:00 Salford City - Aldershot Town
16:00 Maidstone - Wrexham
16:00 Maidenhead - Harrogate Town
  Francuska 1. liga Ž
14:30 Fc Fleury 91 - Dijon Fco
14:30 Paris Fc - Metz
14:30 Soyaux - Guingamp
14:30 Montpellier - Rodez
14:30 Lille Losc - Bordeaux
  Grčka 2. liga M
14:00 Apollon Pontou - Platanias
14:00 Ergotelis - Trikala
14:00 Kissamikos - Volos NPS
14:00 Doxa Dramas - Irodotos
  Honduras 1. liga M
22:00 Marathon - Real Espana
  Hrvatska 2. liga M
13:30 Hajduk 2 - Lučko
13:30 Zadar - Međimurje
13:30 Dugopolje - Solin
13:30 Dinamo 2 - Šibenik
13:30 Varaždin - Sesvete
13:30 Kustošija - Bijelo Brdo
13:30 Osijek 2 - Hrvatski dragovoljac
  Indonezija 1. liga M
09:30 Psis Semarang - Persib Bandung
  Iran 2. liga M
12:00 Malavan Bandar Anzali - Mes Kerman
12:00 Sorkh Pooshan - Shahrdari Mahshahr
13:15 Khouneh He Khouneh - Navad Urmia
  Italija 1. liga Ž
14:00 Juventus - Bari
14:30 Tavagnacco - Sassuolo
14:30 Verona - Fiorentina
14:30 Florentia - Milan
14:30 Roma - Chievo Verona
  Italija 3c liga M
14:30 Trapani - Francavilla 1931
14:30 Monopoli - Sicula Leonzio
14:30 Siracusa - Bisceglie
16:30 Catanzaro - Rieti
18:30 Rende - Vibonese
18:30 Juve Stabia - Catania
18:30 Viterbese 1908 - Casertana 1908
20:30 Paganese - Cavese
20:30 Potenza - Matera
  Kvalifikacije za EP U 19 M
10:00 Engleska - Island
11:00 Izrael - Lihtenštajn
11:00 Francuska - Litva
13:30 Bugarska - Gibraltar
13:30 Grčka - Rumunjska
14:00 Gruzija - Azerbajdžan
14:00 Hrvatska - Luksemburg
14:15 Belgija - Malta
15:00 Škotska - San Marino
15:00 Turska - Moldavija
15:00 Poljska - Kazahstan
16:00 Švedska - Wales
17:00 Češka - Makedonija
20:00 Srbija - Sjeverna Irska
  Maroko 1. liga M
16:00 Youssoufia Berrechid - Berkane
16:00 Mouloudia - Moghreb Tetouan
16:00 Olympique De Safi - Raja Casablanca
16:00 Rapide Oued Zem - Difaa Jadida
16:00 Fus Fath - Chabab
16:00 Hassania Union - Raja Casablanca
16:00 Ittihad Tanger - Khouribga
16:00 Kawkab Marrakech - Far
19:00 Wydad Casablanca - Youssoufia Berrechid
  Meksiko 2. liga M
23:00 Mineros De Zacatecas - Dorados
03:00 Juarez - Leones Negros
  Nizozemska 2. liga M
18:30 Oss - Almere City
18:30 Jong PSV - Jong AZ Alkmaar
19:45 Dordrecht - Eindhoven FC
19:45 Helmond - Waalwijk
20:45 Cambuur - Volendam
  Njemačka Reg. Bavarska M
14:00 Augsburg (A) - Rosenheim
14:00 Viktoria Aschaffenburg - Memmingen
14:00 Garching - Heimstetten
14:00 Schalding-Heining - Greuther Furth (A)
14:00 Illertissen - Burghausen
14:00 Pipinsried - Eichstatt
14:00 Bayreuth - Schweinfurt 05
14:00 Buchbach - Nurnberg 2
  Njemačka Reg. Sjever M
13:00 Hannover (A) - Hansa Luneburg
14:00 Werder Bremen (A) - Eintracht Norderstedt
14:00 Holstein Kiel (A) - Lubeck
16:00 Jeddeloh - Oldenburg
  Njemačka Reg. Zapad M
14:00 Tv Herkenrath - Wuppertaler
14:00 Straelen - Oberhausen
14:00 Koln (A) - Kaan-Marienborn
14:00 Lippstadt 08 - Fortuna Dusseldorf (A)
14:00 Borussia Dortmund (A) - Bonner
14:00 Monchengladbach (A) - Wattenscheid
14:00 RWE - Rodinghausen
  Novi Zeland 1. liga M
02:00 Auckland City - Canterbury United
04:00 Wellington - Hawkes Bay
04:00 Tasman United - Wellington Phoenix
04:00 Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs
04:35 Waitakere Utd - Southern United
  Paragvaj Clausura M
00:00 Nacional Asuncion - Sol De America
00:00 Sportivo Luqueno - Deportivo Capiata
00:00 Deportivo Santani - Cerro Porteno
00:00 Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion
00:00 3 De Febrero - Libertad Asuncion
00:00 General Diaz - Independiente F.b.c.
  Poljska 2. liga M
12:45 Garbarnia - Warta Poznan
16:00 Ks 1945 Olsztyn - Drutex-Bytovia
16:00 Chojniczanka - Wigry Suwalki
16:00 Chrobry Glogow - Tychy 71
17:00 Jastrzebie - Rakow
  Prijateljske reprezentacije M
09:50 Australija - Koreja
  Sjeverna Irska 1. liga M
14:00 Institute - Linfield
16:00 Crusaders - Glenavon
16:00 Coleraine - Glentoran
16:00 Ballymena - Cliftonville
16:00 Newry Town - Ards
16:00 Warrenpoint Town - Dungannon
  Škotska 2. liga M
16:00 Falkirk - Partick
16:00 Ayr United - Morton
16:00 Queen of the South - Inverness
16:00 Ross County - Dunfermline
  Škotska 3. liga M
16:00 Airdrie - East Fife
16:00 Brechin - Arbroath
16:00 Forfar - Dumbarton
16:00 Montrose - Stranraer
16:00 Stenhousemuir - Raith Rovers
  Škotska 4. liga M
16:00 Annan - Stirling Albion
16:00 Elgin City - Clyde
16:00 Berwick - Albion Rovers
  Slovenija 2. liga M
14:00 Jadran Dekani - Dob
14:00 Postojna - Fuzinar
14:00 Drava Ptuj - Brezice
  Španjolska 1. liga Ž
13:00 Rayo Vallecano - Real Sociedad
16:00 Albacete - Real Betis
  Svjetsko prvenstvo U17 Ž
18:00 SAD - Sjeverna Koreja
20:00 Koreja - Kanada
21:00 Njemačka - Kamerun
23:00 Kolumbija - Španjolska
  UEFA Liga nacija C M
15:00 Srbija - Crna Gora Crna Gora u Beograd stiže bez najvećih zvijezda
  Ukrajina 2. liga M
12:00 Sumy - Metalist 1925
13:00 Avangard Kramatorsk - Prikarpatija
15:00 Dnipro 1 - Zirka Kirovograd
16:00 Volyn Lutsk - Agrobiznes Volocisk
  Wales 1. liga M
15:30 Bala Town - Aberystwyth
15:30 Llandudno - Carmarthen
15:30 Barry Town - TNS
15:30 Llanelli - Cefn Druids
18:15 Caernarfon - Cardiff Metropolitan
Nogomet  Bugarska - Gibraltar (6:0)

Hendikep -3,75 T: 1

HRK: 1.61U: 10/10Z: +6.1

 
Nogomet  Finska - Gana (1:3)

Hendikep +1,5 T: 1

HRK: 1.78U: 5/10Z: -5

 
Nogomet  Finska - Gana (1:3)

Ishod utakmice (reg. dio) T: 1

HRK: 5.65U: 1/10Z: -1

 
 Nisu Vam vidljive sve prognoze! Sve aktualne prognoze (2) dostupne su samo pretplatnicima. Više o našoj pretplati i pogodnostima pretplatnika pročitajte ovdje.
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Oeste SP
Goias
3,93 3,283,19 3,031,97 2,28
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Ballymena
Cliftonville
2,60 2,183,54 3,582,52 3,08
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Berwick
Albion Rovers
2,19 2,663,57 3,372,92 2,48
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Accrington St.
Barnsley
3,71 3,173,48 3,492,03 2,23
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Viterbese 1908
Casertana 1908
2,60 3,142,96 2,952,61 2,24
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Barry Town
TNS
5,80 5,094,62 4,001,44 1,61
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Newry Town
Ards
2,54 2,233,18 3,262,76 3,18
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Mansfield
Port Vale
1,63 1,733,84 3,675,61 4,97
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Potenza
Matera
1,80 1,603,20 3,504,10 5,00
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  CSA
Avai
2,61 2,872,94 3,012,80 2,49
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Exeter
Northampton
2,56 2,303,30 3,382,80 3,12
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Crusaders
Glenavon
2,15 2,363,63 3,533,08 2,79
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bala Town
Aberystwyth
1,72 1,824,01 3,864,08 3,71
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Chrobry Glogow
Tychy 71
2,40 2,603,13 3,102,95 2,70
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Njemačka
Nizozemska
1,79 1,883,53 3,454,45 4,08
HendikepMargina
Hokej na ledu  Lillehammer
Storhamar
+1,5
0
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Valentia
Padova
-2,5
-4,5
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Bedzin
Warta Zawiercie
+6,5
+4,5
HendikepMargina
Košarka  Poljska
Turska
+15,5
+12,5
Broj poena gosta (sa prod.)Margina
Košarka  Orleans
Chartres
78,5
81,5
Broj poena gosta (sa prod.)Margina
Košarka  Alba Berlin
Brose Baskets
84,5
81,5
Hendikep gemovaMargina
Tenis  S.Lisicki
L.Kumkhum
+1,5
+2,5
Hendikep poenaMargina
Odbojka  Delecta Bydgoszcz
Katowice
+5
+6,5
Zbroj golovaMargina
Hokej na ledu  Philadelphia
Tampa Bay
5,5
6,5
Broj poena gostaMargina
Košarka  FMP
Cedevita
84,5
86,5
Zbroj poena (sa prod.)Margina
Košarka  Boston
Utah
209,5
207,5
Hendikep (sa prod.)Margina
Košarka  Charlotte
Philadelphia
-3,5
-1,5
Zbroj poenaMargina
Košarka  Limoges
Nanterre
163,5
161,5
HendikepMargina
Nogomet  CSA
Avai
-1
0
HendikepMargina
Rukomet  Sesvete
Dubrava
-1,5
0
15:17 2
Nogomet Viterbese 1908 - Casertana 1908

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,65 1,64
15:17 manje
Nogomet Rende - Vibonese

Pad tečaja - Zbroj golova (2,25)

1,79 1,77
15:17 1
Nogomet Spartak Moskva 2 - Shinnik Yaroslavl

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,03 2,00
15:17 1
Nogomet Atletico Mineiro - Bahia

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,71 1,70
15:17 2
Nogomet Rende - Vibonese

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,24 4,00
15:17 više
Nogomet Rende - Vibonese

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

1,65 1,63
15:17 2
Nogomet Rende - Vibonese

Pad tečaja - Hendikep (-1)

1,43 1,41
15:17 2
Košarka Okapi Aalstar - Mechelen

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,01 2,88
15:17 1
Košarka Okapi Aalstar - Mechelen

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,46 1,40
15:17 2
Košarka Virtus Bologna - Torino

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

4,32 3,54
15:17 2
Košarka Galatasaray - Afyon Belediye

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

3,86 3,74
15:17 1
Košarka Galatasaray - Afyon Belediye

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,30 1,28
15:17 1
Košarka Venezia - AJ Milano

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,06 1,97
15:17 2
Odbojka Chemik Police - Developres Rzeszow

Pad tečaja - Ishod utakmice

2,69 2,69
15:17 1
Košarka ASVEL - Le Mans

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

1,30 1,27

LIVESCORE