Nova rubrika 'Preporuke'

U novoj rubrici Preporuke možete pronaći razmišljanja naših tipstera o pojedinim utakmicama koje oni smatraju zanimljivima i u kojima su bili nadomak službene prognoze. Uz moguću preporuku na što se kladiti, oni iznose i razlog koji ih priječe da to objave u rubrici Prognoze. Sigurni smo kako će zanimljiv i bogat sadržaj biti od velike pomoći svim kladiteljima.

Preporuke će biti vidljive samo pretplatnicima, a ostalima će se pokazati 15 minuta nakon početka događaja.
Više o preporukama

SAMO VRHUNSKE PROGNOZE

Vrhunski rezultati prognoza od lipnja 2016. godine nisu slučajni, već su plod novog sustava autorizacije kojeg provodi tim dokazanih kladiteljskih stručnjaka. Strožom selekcijom i objavom isključivo vrhunskih prognoza ispunili smo želju svih ozbiljnih kladitelja - stvorili smo proizvod koji će im jamčiti dugoročno pouzdan i visoki profit.
Više o tome.

Ukupno (autorizirane prognoze)

Prihod: 831.89 na 1994 prognoza
ROI: + 7.6%

Po mjesecima

Mjesec Prog. Uspj. Prihod ROI%
2019/08 14 10 18.25 + 27.7
2019/07 24 13 -1.45 -1.3
2019/06 32 18 (2) -6.71 -4.4
2019/05 39 21 (2) -11.02 -5.7
2019/04 30 17 (1) 1.03 + 0.7
2019/03 36 16 (2) -44.22 -25.0
2019/02 34 19 (1) 0.25 + 0.1
2019/01 40 17 (1) -49.38 -25.2
2018/12 74 52 (3) 81.19 + 22.7
2018/11 84 48 (1) 19.61 + 4.6
2018/10 68 39 (3) 5.25 + 1.6
2018/09 44 28 (3) 23.05 + 10.6
2018/08 37 20 (3) -12.90 -7.0
2018/07 17 12 21.88 + 29.2
2018/06 31 21 36.95 + 23.5
2018/05 42 24 9.79 + 4.7
2018/04 43 25 12.45 + 5.9
2018/03 32 15 -26.35 -15.5
2018/02 40 22 (2) -6.20 -3.1
2018/01 33 21 28.85 + 17.0
2017/12 40 20 -18.35 -7.8
2017/11 47 29 (2) 25.36 + 10.1
2017/10 52 31 19.05 + 6.9
2017/09 91 54 (1) 20.10 + 4.1
2017/08 54 26 (1) -25.25 -8.3
2017/07 107 63 22.79 + 3.6
2017/06 49 34 (2) 66.58 + 21.7
2017/05 50 28 -9.95 -3.1
2017/04 56 34 (2) 45.40 + 11.4
2017/03 64 43 (2) 77.40 + 18.6
2017/02 48 31 (1) 49.95 + 15.8
2017/01 50 32 (1) 62.55 + 16.0
2016/12 46 25 (1) 0.35 + 0.1
2016/11 66 42 (1) 95.95 + 21.3
2016/10 93 63 (1) 111.65 + 22.8
2016/09 87 46 -17.80 -4.1
2016/08 75 51 (1) 91.00 + 23.3
2016/07 74 47 67.09 + 16.7
2016/06 51 31 47.70 + 17.2
Zaradi s DvoznakomSavjeti profesionalnih kladitelja
Prethodni
Arhiva najava: Kolovoz 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Prethodni
Arhiva prognoza: Kolovoz 2019
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
× UPOZORENJE: Nalazite se na besplatnom dijelu portala i nisu vam prikazane sve informacije. Za prikaz svih podataka možete se pretplatiti već od 22,22 kn dnevno. Saznajte više o mogućnostima pretplate ili odmah otvorite račun.
18. 08. 2019. ostale utakmice:
  Argentina 1. liga M
16:00 Patronato - Atletico Huracan
20:30 Defensa Y Justicia - Arsenal Sarandi
22:45 Lanus - Velez Sarsfield
01:00 Boca Juniors - Aldosivi
  Austrija 1. liga M
17:00 Austria Beč - Admira
17:00 Sturm Graz - Rapid
17:00 Altach - Hartberg
  Austrija 2. liga M
10:30 Austria Lustenau - GAK Graz
  Å vedska 3.liga jug M
17:00 Trollhattan - Tvaakers If
17:00 Ljungskile - Assyriska Turab.
  ÄŒeÅ¡ka 1. liga M
15:00 Sparta Prag - Banik Ostrava
17:00 Jablonec - Mlada Boleslav
17:00 Karvina - Slovan Liberec
19:00 Teplice - Plzen
  Belgija 1. liga M
14:30 Standard Liege - Mouscron
18:00 Antwerpen FC - St. Truiden
20:00 Gent - Oostende
  Belgija 2. liga M
16:00 Union St. Gilloise - Lokeren
  BiH 1. liga M
20:30 Sarajevo - Radnik Bijeljina
20:30 Tuzla City - Zrinjski
  Bjelorusija 1. liga M
18:45 Gorodeya - Dinamo Minsk
  Brazil 1. liga M
21:00 Bahia - Goias
21:00 Fluminense - CSA
21:00 Sao Paulo - Ceara
21:00 Cruzeiro - Santos
00:00 Chapecoense - Avai
  Brazil 2. liga M
21:00 CRB - Vitoria BA
  Bugarska 1. liga M
17:00 CSKA Sofia - Arda Kurdžali
19:30 Cherno More Varna - Ludogorets Razgrad
  Čile 1. liga M
18:30 Deportes Union - U. De Chile
21:00 Antofagasta - Cobresal
23:30 Audax Italiano - Palestino
  Crna Gora 1. liga M
17:00 Zeta - Iskra
17:00 Rudar Pljevlja - Sutjeska
17:00 Kom - Grbalj
17:00 Podgorica - OFK Titograd
19:30 Petrovac - Budućnost Podgorica
  Danska 1. liga M
12:00 Silkeborg - Sonderjyske
14:00 Esbjerg - Lyngby
16:00 Midtjylland - Hobro
18:00 Brondby - Aalborg
  Danska 2. liga M
13:45 Roskilde - Vendsyssel
13:45 Naestved - Hvidovre
  Ekvador 1. liga M
20:00 Olmedo - El Nacional
22:15 Fuerza Amarilla - Dep. Tecnico Univ.
00:30 Emelec - Ind. del Valle
  Ekvador 2. liga M
17:45 Independiente (ECU) - Porteno
  Engleska 1. liga M
15:00 Sheffield United - Crystal Palace Najava u pripremi.
  Engleska 2. liga M
13:00 Reading - Cardiff Najava u pripremi.
  Engleska 5. liga M
16:00 Notts County - Wrexham Najava u pripremi.
  Estonija 1. liga M
14:00 Kalju Nomme - Tulevik Viljandi
  Finska 1. liga M
16:00 KPV - Helsinki HJK
  Francuska 1. liga M
15:00 St. Etienne - Brest
17:00 Reims - Strasbourg
21:00 Rennes - Paris Saint Germain
  Hrvatska 2. liga M
17:30 Dinamo 2 - Osijek 2
17:30 Croatia Zmijavci - Dubrava
  Indonezija 1. liga M
13:30 Makassar - Persib Bandung
08:30 Persipura - Pusamania Borneo
  Island 1. liga M
18:00 IBV Vestmannaeyjar - KA Akureyri
19:00 Grindavik - Hk Kopavogur
20:00 FH Hafnarfjordur - Fylkir
21:15 Stjarnan - IA Akranes
  Japan 1. liga M
11:00 Matsumoto Yamaga - Nagoya
12:00 Gamba Osaka - Iwata
  Japan 2. liga M
12:00 Omiya - Jef United Chiba
12:00 Tokyo Verdi - Montedio Yamagata
  Kolumbija 1. liga M
23:00 Alianza Petrolera - Bucaramanga
01:00 Atl. Nacional - Union Magdalena
03:00 Deportivo Cali - Ind. Medelin
  Koreja 1. liga M
12:00 Incheon United - Jeju United
13:00 Sangju Sangmu Fc - Pohang Steelers
  Koreja 2. liga M
12:00 Seoul E-Land - Anyang
  Latvija 1. liga M
16:00 Ventspils - Rigas Futbola Skola
18:00 Riga FK - Liepajas Metalurgs
  Litva 1. liga M
16:00 Atlantas - Panevežys
18:00 Suduva - Palanga
  MLS M
04:00 Portland Timbers - Atlanta Najava u pripremi.
  Nizozemska 1. liga M
12:15 Fortuna Sittard - Willem II
14:30 Twente - Waalwijk
16:45 Feyenoord - Utrecht
16:45 AZ Alkmaar - Groningen
20:00 Heracles - PSV
  Njemačka 3. liga M
13:00 Kaiserslautern - Braunschweig
14:00 Carl Zeiss Jena - Mannheim
  Njemačka Reg. Bavarska M
14:00 Augsburg (A) - Eichstatt
14:00 Buchbach - Aubstadt
  Njemačka 2. liga M
13:30 Kiel - Karlsruher
13:30 Dynamo Dresden - Heidenheim
13:30 Greuter Furth - Regensburg
  Njemačka Reg. Jugozapad M
13:00 Hoffenheim 2 - Offenbach
14:00 Elversberg - Bahlinger
  Njemačka Reg. Sjever M
14:00 Eintracht Norderstedt - Holstein Kiel (A)
15:00 Drochtersen/assel - Hansa Luneburg
15:00 Oldenburg - Weiche Flensburg 08
  Njemačka Reg. Sjeveroistok M
13:30 Bischofswerdaer - Chemie Leipzig
13:30 Furstenwalde - Wacker Nordhausen
13:30 Hertha Berlin (A) - Rathenow
  Norveška 1. liga M
16:00 Stabaek - Kristiansund Najava u pripremi.
18:00 Mjondalen - Brann Najava u pripremi.
18:00 Valerenga - Haugesund Najava u pripremi.
18:00 Tromso - Lillestrom Najava u pripremi.
18:00 Ranheim - Molde Najava u pripremi.
20:00 Viking - Stromsgodset Najava u pripremi.
  Norveška 2. liga M
15:00 Ham Kam - KFUM Oslo Najava u pripremi.
18:00 Start - Tromsdalen Uil Najava u pripremi.
18:00 Nest-Sotra - Kongsvinger Najava u pripremi.
18:00 Sandnes Ulf - Jerv Najava u pripremi.
18:00 Strommen - Notodden Najava u pripremi.
18:00 Raufoss - ULL Kisa Najava u pripremi.
  Poljska 1. liga M
15:00 Piast Gliwice - Wisla Plock
17:30 Legia Varšava - Zaglebie Lubin
17:30 Rakow - Lechia Gdansk
  Portugal 1. liga M
17:00 Aves - Maritimo
17:00 Ferreira - Santa Clara
19:30 Guimaraes - Boavista
22:00 Sporting Lisabon - Braga
  Portugal 2. liga M
12:15 Estoril - Farense
17:00 Leixoes - Nacional Madeira
17:00 Cova Piedade - Feirense
17:00 Porto B - Varzim
19:00 Vilafranquense - Benfica B
  Rumunjska 1. liga M
17:00 Botosani - Universitatea Craiova
20:00 FCSB - CSMS Iasi
  Rusija 1. liga M
13:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula
15:30 Tambov - Krasnodar
15:30 Ufa - Rostov
18:00 Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva
  Sjeverna Makedonija 1. liga M
17:00 Sileks Kratovo - Shkendija
17:00 Makedonija Skopje - Akademija Pandev
17:00 Renova - Struga Trim Lum
17:00 Rabotnički - Shkupi Skopje
17:00 Borec - Vardar
  Slovačka 1. liga M
18:00 Dunajska Streda - Zemplin Michalovce
  Slovačka 2. liga M
10:30 Petrzalka 1898 - Ruzomberok B
17:00 Slavoj Trebisov - Samorin
  Slovenija 1. liga M
16:00 Bravo - Domžale
18:00 Mura - Rudar Velenje
20:15 Aluminij - Olimpija Ljubljana
  Španjolska 1. liga M
17:00 Alaves - Levante Najava u pripremi.
21:00 Betis - Valladolid Najava u pripremi.
22:00 Atletico Madrid - Getafe Getafe u zadnjih 13 utakmica nije Atleticu zabio gol!
  Španjolska 2. liga M
18:00 Numancia - Alcorcon
18:00 Deportivo la Coruna - Oviedo
18:30 Girona - Sporting Gijon
20:00 Las Palmas - Huesca
20:00 Cadiz - Ponferradina
  Srbija 1. liga M
19:00 Partizan - Rad
20:00 Mačva Šabac - Napredak
20:00 Vojvodina - TSC Bačka Topola
  Švedska 1. liga M
15:00 Orebro - Hacken Najava u pripremi.
15:00 AIK Stockholm - Kalmar Najava u pripremi.
15:00 Sirius - Norrkoping Najava u pripremi.
17:30 Malmo FF - Falkenbergs Najava u pripremi.
  Švedska 1. liga Ž
15:00 Goteborg - Kristianstad
16:00 Eskilstuna - Pitea If
17:00 Linkoping - Vittsjo Gik
  Švedska 2. liga M
15:00 Dalkurd - GAIS Najava u pripremi.
17:30 Brommapojkarna - Osters Najava u pripremi.
  Švedska 3. liga sjever M
16:00 Team Tg - Carlstad United
  Turska 1. liga M
18:15 Konyaspor - Ankaragucu
20:45 Malatyaspor - Basaksehir
20:45 Kasimpasa - Trabzonspor
20:45 Goztepe - Antalyaspor
  Turska 2. liga M
15:30 Hatayspor - Altinordu
18:15 Erzurum Bb - Istanbulspor AS
20:45 Akhisar Belediye - Adanaspor AS
20:45 Altay - Umraniyespor
  Ukrajina 1. liga M
16:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lviv
18:30 Lviv FK - Shakhtar
18:30 Zarya Lugansk - Oleksandriya
  Urugvaj Apertura M
20:00 Progreso - Defensor Sp.
  Venecuela 1. liga M
22:00 Estudiantes Merida - Aragua
22:00 Atletico Venezuela - Llaneros
23:00 Caracas - Puerto Cabello
00:00 Monagas SC - Deportivo Tachira
  Wales 1. liga M
15:30 TNS - Caernarfon
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Waterford United
Shamrock Rovers
4,55 5,003,38 3,451,83 1,67
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Bolton
Doncaster
9,20 13,705,09 6,191,33 1,21
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Oxford United
Burton Albion
2,14 2,223,34 3,313,54 3,37
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Hull City
Blackburn
2,27 2,353,30 3,303,10 2,98
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Wolverhampton
Manchester United
3,13 3,013,23 3,272,42 2,47
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Voluntari
Gaz Metan
2,79 2,703,11 3,112,52 2,60
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Spartak Moskva
CSKA Moskva
2,87 2,973,09 3,102,54 2,46
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Varbergs Bois Fc
Brage
2,19 2,243,36 3,363,04 2,94
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Rochdale
Sunderland
4,14 4,023,54 3,511,91 1,94
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Oeste SP
Coritiba
2,60 2,652,80 2,802,80 2,73
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Chapecoense
Avai
2,06 2,053,16 3,093,70 3,85
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Osnabruck
Darmstadt 98
2,42 2,363,26 3,282,86 2,91
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Derby
Bristol City
2,17 2,183,30 3,233,32 3,43
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  MK Dons
Lincoln
2,62 2,693,20 3,182,73 2,68
Ishod utakmice (reg. dio)1X2
Nogomet  Sheffield Wed.
Luton
1,94 1,913,43 3,473,83 3,96
HendikepMargina
Nogomet  Bolton
Doncaster
+1,5
+2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Portland Timbers
Atlanta
3
3,5
Hendikep 1. poluvrijemeMargina
Košarka  Phoenix
New York
-2,5
-2
Zbroj golovaMargina
Nogomet  TPS Turku
Mypa
3,5
3,75
Zbroj golovaMargina
Nogomet  Vaasa PS
Mariehamn IFK
2,25
2,5
21:53 više
Nogomet Tondela - Portimonense

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1)

1,76 1,75
21:53 više
Nogomet Tondela - Portimonense

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

2,16 2,15
21:53 1
Nogomet Tondela - Portimonense

Pad tečaja - Hendikep (0)

2,03 2,02
21:53 1
Nogomet Tondela - Portimonense

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,75 2,74
21:53 manje
Nogomet Chapecoense - Avai

Pad tečaja - Zbroj golova (2)

1,83 1,82
21:53 1
Nogomet Chapecoense - Avai

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,51 1,48
21:53 1
Nogomet Chapecoense - Avai

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,19 2,14
21:53 više
Nogomet Vaasa PS - Mariehamn IFK

Pad tečaja - Broj golova gosta (1,5)

2,11 2,05
21:53 više
Nogomet Vaasa PS - Mariehamn IFK

Pad tečaja - Zbroj golova (2,5)

2,09 2,03
21:53 2
Nogomet Vaasa PS - Mariehamn IFK

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,53 1,52
21:53 2
Nogomet Vaasa PS - Mariehamn IFK

Pad tečaja - Ishod utakmice (reg. dio)

2,07 2,06
21:53 više
Nogomet Vaasa PS - Mariehamn IFK

Pad tečaja - Broj golova domaćina (1)

2,09 2,04
21:53 2
Nogomet Helsingborg - Goteborg IFK

Pad tečaja - Hendikep (0)

1,84 1,83
21:52 više
Nogomet Tondela - Portimonense

Pad tečaja - Zbroj golova (2,25)

1,86 1,85
21:52 1
Nogomet Tondela - Portimonense

Pad tečaja - Ishod bez neodlučenog

2,03 2,02

LIVESCORE